اکسید هد

پیگیری اتفاق تلخ اصفهان با دو شکایت پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1158 ] - یکشنبه, 9 خرداد 1400

پیگیری اتفاق تلخ اصفهان با دو شکایت پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد با طرح دو شکایت، در حال پیگیری حمله به اتوبوس حامل سرخپوشان با نارنجک های دست ساز در اصفهان است. پرسپولیس در دو سفر اخیر خود به شهر ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
پیگیری اتفاق تلخ اصفهان با دو شکایت پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد با طرح دو شکایت، در حال پیگیری حمله به اتوبوس حامل سرخپوشان با نارنجک های دست ساز در اصفهان است. پرسپولیس در دو سفر اخیر خود به شهر ...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد با طرح دو شکایت، در حال پیگیری حمله به اتوبوس حامل سرخپوشان با نارنجک های دست ساز در اصفهان است.

پرسپولیس در دو سفر اخیر خود به شهر اصفهان و در جریان عزیمت به ورزشگاه محل برگزاری مسابقات با مزاحمت و حمله برخی افراد روبرو شده است. در مورد اول این اقدامات باعث تاخیر پرسپولیس در رسیدن به ورزشگاه برای بازی با سپاهان و التهاب بین اعضای تیم، قبل از شروع مسابقه شد. برای بازی با ذوب آهن نیز حمله، رویکرد خشن تری به خود گرفت. با توجه به خطرناک بودن نوع حمله، موضوع به طور جدی از سوی باشگاه در حال پیگیری است.

بر این اساس با توجه به خطری که امنیت اعضای تیم فوتبال پرسپولیس و مردم عادی را به خطر انداخت، باشگاه پرسپولیس در وهله اول، شکایتی را برای فدراسیون فوتبال جهت رسیدگی در ارکان قضایی آن تنظیم و ارسال کرده است و شکایت دوم نیز در شعبه یک بازپرسی فلاورجان اصفهان و از دو فردی انجام شد که از سوی نیروی انتظامی، به عنوان مسببان حادثه، شناسایی و دستگیر شده اند.

اخبار کامل پیگیری این پرونده و آرا و نتایج آن به صورت شفاف و فوری از سوی ارگان های خبری رسمی باشگاه پرسپولیس به اطلاع اهالی فوتبال می رسد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان سوپرجام می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن