اکسید هد

نعمتی رسید؛ رقابت راست ملی داغ تر شد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1155 ] - یکشنبه, 9 خرداد 1400

نعمتی رسید؛ رقابت راست ملی داغ تر شد

با دعوت یک بازیکن جدید به اردوی تیم ملی حالا رقابت ویژه ای در سمت راست خط دفاعی تیم ملی شکل گرفته و کار کادرفنی برای انتخاب گزینه نهایی بسیار پیچیده و دشوار ا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
نعمتی رسید؛ رقابت راست ملی داغ تر شد

با دعوت یک بازیکن جدید به اردوی تیم ملی حالا رقابت ویژه ای در سمت راست خط دفاعی تیم ملی شکل گرفته و کار کادرفنی برای انتخاب گزینه نهایی بسیار پیچیده و دشوار ا...

ارتش سرخ دات كام :

با دعوت یک بازیکن جدید به اردوی تیم ملی حالا رقابت ویژه ای در سمت راست خط دفاعی تیم ملی شکل گرفته و کار کادرفنی برای انتخاب گزینه نهایی بسیار پیچیده و دشوار است.

بامداد امروز بود که سیامک نعمتی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در توییتر خبر از دعوت خود به اردوی تیم ملی داد و گفت که باید از دبی خود را به تهران برساند و از آن جا به جمع شاگردان اسکوچیچ در کیش اضافه شود؛ دعوت از نعمتی در آستانه سفر به منامه، غیرمنتظره بود و مشخص نیست مصدومیت بازیکنی باعث این اتفاق شده یا اسکوچیچ به دنبال محک زدن بازیکن پرسپولیس پیش از تعیین لیست نهایی است.

سیامک نعمتی در اردوهای قبلی در پست دفاع راست به کار گرفته شد، پستی که با آن در باشگاه پیکان به فوتبال ایران معرفی شد و هم چنین در این فصل از سوی یحیی گل محمدی بارها در آن جا به میدان رفته است؛ نعمتی برای این که در منامه هم در سمت راست خط دفاعی تیم ملی بخواهد قرار بگیرد، سه رقیب جدی دارد. صادق محرمی، دانیال اسماعیلی فر و جعفر سلمانی.

محرمی که یکی از بازیکنان مورد علاقه اسکوچیچ به شمار می رود و بارها در مصاحبه های خود او را به عنوان دفاع راست تیم ملی معرفی کرده، پس از گذراندن دوران مصدومیت آماده کمک به تیم ملی است؛ دانیال اسماعیلی فر پس از درخشش در ترکیب سپاهان با آمادگی کامل خود را به اردوی تیم ملی رسانده است. جعفر سلمانی هم سورپرایز فهرست تیم ملی به شمار می رود و با حضور نعمتی، حالا رقابت سنگینی میان این سه بازیکن برای نشان دادن سطح آمادگی خود به کادرفنی در جریان خواهد بود. البته که احتمالا دارد اسکوچیچ از سلمانی در پستی دیگر در ترکیب تیم خود استفاده کند.

با این حال باید منتظر ماند و دید سرانجام دلیل دعوت ناگهانی از نعمتی از سوی کادرفنی تیم ملی چه بوده و اسکوچیچ چه برنامه ای برای سمت راست خط دفاعی تیمش می خواهد پیاده سازی کند و با توجه به مهره هایی که در اختیار دارد، چگونه ترکیب تیم ملی فوتبال ایران را چینش خواهد کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • علی پیروندی
    علی پیروندی :
    در حالیکه طی همین هفته و در آستانه بازیهای مقدماتی جام جهانی 2022 رقیبان اصلی ایران یعنی عراق و بحرین مشغول انجام بازیهای تدارکاتی بودند تنها 8 روزمانده به برگزاری بازیها تیم ایران در کیش اردو زد معلوم نیست طی یک هفته چه کاز میشه کرد وجالب است اسکوچیج تازه بازیکن به تیم ملی دعوت میکند(سیامک نعمتی) در این شرایط حاد و حساس سر مربی میبایست از ماها پیش ارنج و ترکیب تیم را مشخص میکرد و چند بازی تدارکاتی با ترکیب اصلی تین انجام میدادتا تیم هماهنگی لازم را بدست میاورد در سه بازی تدارکاتی ماهای قبل هیچگاه تیم با ترکیب اصلی بازنکرده است.. بغیر از اسکوچیچ هیچ مربی با چنین آماده سازی و زمان بسیار محدود موافقت نمیکرد درواقع برای چنین بازیهای حساسی اعبارو سابقه خودرابع حراج نمیگذاشت این نشون دهنده آین است که اسکوچیج از سرمربی شدن تیمی مثل ایران حسابی سورپراز ودست و پاشه گم کرده هرچه بش میگن میگه چشم حتی سه بازی عقب افتاده راهم تعطیل نکردن لااقل تیم یک هفته زودتر به اردو برود حتی لژیونرها مثل طارمی انفرادی در بوشهرتمرین میکردبا این وضع آماده سازی رئیس فدراسیون چندبار اعلام کرد تیم ملی هرچه خواست در اختیارش گذاشتیم!!! با این اوزاع واحوال .تیم هفته آینده برای صعود به دور بعد به میدان حریفان میرود .تنها چی
    چیزی که میتونه کمکمون بیاد دعای خیر مردم وغیرت بازکنان است. والی این نشد آماده سازی تیم برای یه تورمت مهم

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان سوپرجام می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن