اکسید هد

قنبرپور: حفظ آرامش، رمز تکرار قهرمانی مداوم پرسپولیس است

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 384 ] - دوشنبه, 10 خرداد 1400

قنبرپور: حفظ آرامش، رمز تکرار قهرمانی مداوم پرسپولیس است

مصطفی قنبرپور: حفظ آرامش، رمز تکرار قهرمانی مداوم پرسپولیس است. مصطفی قنبرپور در گفتگویی اظهار داشت: یک سری حرف ها پایه و اساس ندارد و به همین دلیل انتظار نمی... 5 out of 5 based on 1 ratings.
قنبرپور: حفظ آرامش، رمز تکرار قهرمانی مداوم پرسپولیس است

مصطفی قنبرپور: حفظ آرامش، رمز تکرار قهرمانی مداوم پرسپولیس است. مصطفی قنبرپور در گفتگویی اظهار داشت: یک سری حرف ها پایه و اساس ندارد و به همین دلیل انتظار نمی...

ارتش سرخ دات كام :

مصطفی قنبرپور: حفظ آرامش، رمز تکرار قهرمانی مداوم پرسپولیس است.

مصطفی قنبرپور در گفتگویی اظهار داشت: یک سری حرف ها پایه و اساس ندارد و به همین دلیل انتظار نمی رود که در فضاهای رسمی فوتبال مطرح گردد و باعث ایجاد ذهنیت های نادرستی شود که منجر به تنش های هواداری بگردد و آن ها را به سمت لطمه زدن به خود، دیگران و در نهایت فوتبال سوق بدهد.

وی افزود: افرادی که در فوتبال هستند باید خود را در هر موقعیتی برابر مردم مسوول بدانند. نباید برای منافع، مصالح یا توجیه خودمان، در مسیری برویم که نتیجه اش ناراحتی هواداران فوتبال باشد و به جای این که در محیط فوتبال کمی مشکلات را فراموش کنند، فرصت لذت را از آن ها بگیریم و به دغدغه هایشان اضافه کنیم. بخش عمده ای از مشکلات فوتبال که اخیرا هم شاهد بودیم و باز پرسپولیس قربانی آن بود از همین جا ناشی می شود والبته در نهایت، این تمامیت فوتبال است که قربانی این وضعیت می شود.

وی ادامه داد: موفقیت ها در پرسپولیس محصول کار و تلاش مداوم بوده است و طرح بعضی حرف ها نه تنها کمکی به فوتبال نمی کند بلکه مردم را آزار می دهد. در چند سال گذشته شاهد بوده ایم که به پرسپولیس چه دشواری ها و فشارهایی تحمیل شده است و انصافا هر یک از این موارد از طاقت بسیاری تیم ها خارج بود. دیده ایم که گاه با چه تبعات سنگینی روبرو بوده اند و با این وجود مسیر موفقیت ادامه پیدا کرد. مشکلاتی که از گذشته وجود داشت و همیشه گریبانگیر باشگاه و تیم بوده است و همین حالا هم با آن روبرو هستند و همه بهتر از ما این حقایق را می دانند.

قنبرپور تصریح کرد: من همین جا باید به خاطر این تداوم پرسپولیس از مدیران، مربیان، بازیکنان گذشته و حال حاضر تیم و همچنین پرسنلی که دیده ام با چنگ و دندان برای پرسپولیس می جنگند، به سهم خودم تشکر کنم. بدون همه این ها عبور از شرایط سخت ممکن نبود و نیست. مدیران در پرسپولیس با چالش های عجیبی روبرو هستند. برانکو هم یک دوران و تفکر جدید را بنا گذاشت و بعد از او هم مربیان به قابلیت های تیم اضافه کردند. یحیی هم کار مهمی انجام داد و کم کم تیم را کامل تر هم کرد و باید یادی هم از کریم باقری کنم که فارغ از همه مسایل به مربیان کمک کرده است.

پیشکسوت فوتبال پرسپولیس خاطر نشان کرد: همان طور که گفتم، مشکلات و چالش ها برای پرسپولیس بی پایان است. خیلی هم مورد هجمه و حمله قرار می گیرد. به این قطار خیلی سنگ زده می شود ولی قطعا از ریل خارج نخواهد شد. برای متوقف کردن قطار پرسپولیس، فقط یک راه وجود دارد و آن جمع کردن ریل است. در پاسخ به سوال شما درباره حملاتی که در سفرهای اخیر متوجه تیم شد و خدا را شکر به خیر گذشت، بخشی از مطلب را در بالا عنوان کردم. وقتی ما بازیکن بودیم واقعا چنین مسایلی در اصفهان و شهرهای دیگر وجود نداشت. یکسری مسایل اخلاقی همیشه رعایت می شد. حتی در سخت ترین رقابت ها این طور بود. فکر می کنم این مسایل بیشتر از دهه 80 شروع شد. بعد هم شبکه های اجتماعی توسعه ناگهانی پیداکرد. فضای مجازی از یک سو اطلاعات را به سرعت پخش می کند و از سوی دیگر تنش های این گونه را تشدید می کند. باید مراقب اظهار نظرهایی بود که ممکن است به هواداران فوتبال ذهنیت بدهد به ویژه اگر مبتنی بر واقعیت نباشند. این ذهنیت ها، شرایط را به سمت غیر قابل کنترل شدن شرایط پیش می برد. در این ماجرا همه ضرر می کنیم. فوتبال با یک خطر جدی روبرو است. برخوردهای مقطعی کافی نیست. باید بررسی جدی شود این مسایل از کجا و چگونه شروع شد و چه عواملی باعث تشدید آن می شود. مردم باید از این فوتبال لذت ببرند. بدون مردم رقابت ورزشی معنی ندارد.

وی ادامه داد: همه باید کمک کنیم تا آرامش به فوتبال برگردد و ریشه یابی شروع اتفاقات برای این است که عوامل این وضعیت حذف شوند. من به عنوان یک کوچکتر فوتبال، از صدا و سیما هم این انتظار را دارم که بیشتر روی این مسایل و مثبت کردن فضا کار کند.

مصطفی قنبر پور درباره ارزیابی خود از رقابت موجود برای قهرمانی می گوید: پرسپولیس اگر بخواهد قهرمانی مداوم خود را یک بار دیگر تکرار کند، باید آرامش داشته باشد. بدون آرامش از تمرکز و کارایی بالا خبری نیست و بدون این ها هم نمی شود قهرمان شد. همه اتفاقاتی که به عمد یا غیر عمد روی می دهد در مسیری است که می خواهد این آرامش را به عنوان رمز موفقیت از پرسپولیس بگیرد. پرسپولیس که نباید خودش داوطلبانه به این مسیر برود. همه ما در خانواده پرسپولیس باید برای این تلاش کنیم و در این صورت پرسپولیس، مدیریت، کادرفنی، بازیکن  شایستگی لازم برای قهرمانی را دارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • علی پیروندی
    علی پیروندی :
    استقلایا بد جوری قافیه را باختن چند سال است هیچ موفقیتی نداشتن در عوض پرسپولیس چهار سال پشت سر هم قهرمان لیگ و دو بار فینال آسیا را تجربه کرده است بهمین خاطر عوامل استقلال با طرح مُوضوعات کاذب و فریبنده ذهن هوادارانشون را از واقعیات منحرف می کنند بی معنی ترین شعار را سر می دهند (وزیرپرسپولیسی) یه وزیر گیرم به یه تیم علاقه داشت چکار میتوند بکند!!!؟ باید آبروی خودش را بحراج بگذارد به فدراسیون . سازمان لیگ . کمیته داوران و داوران سفارش تیم را بکند. کدام وزیر زیر بار این ننگ میرود؟ لعنت خدا بر اونای که عرق ریختن و زحمت بازیکنان و دانش فنی مربیانی چون برانکو . کالدرون و گلمحمدی را اینجوری لوًث می کنند. این بی وجدانا خودشان کلاهشون را قاضی کنندو تمام بازیهای پرسپولیس را آنالیز کنند ببینند کجا و چطوری به نفع پرسپولیس اقدامی صورت پذیرفته است . اینا باید پیش خدا پاسخ دروغها و تهمت زنیها و نادیده گرفتن زحمت بازیکنان رابدهند

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان سوپرجام می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن