اکسید هد

اشرف: سازمان لیگ بگوید کجای این برنامه ریزی عادلانه است؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1005 ] - چهارشنبه, 12 خرداد 1400

اشرف: سازمان لیگ بگوید کجای این برنامه ریزی عادلانه است؟

 مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس گفت: هم بیشتر ملی پوش داریم. هم کمتر زمان استراحت و ریکاوری داریم و هم باید زودتر بازی کنیم! چرا هر برنامه ای به زیان پرسپ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
اشرف: سازمان لیگ بگوید کجای این برنامه ریزی عادلانه است؟

 مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس گفت: هم بیشتر ملی پوش داریم. هم کمتر زمان استراحت و ریکاوری داریم و هم باید زودتر بازی کنیم! چرا هر برنامه ای به زیان پرسپ...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس گفت: هم بیشتر ملی پوش داریم. هم کمتر زمان استراحت و ریکاوری داریم و هم باید زودتر بازی کنیم! چرا هر برنامه ای به زیان پرسپولیس و به سود دیگر مدعیان تمام می شود؟

مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس، درباره برنامه جدید اعلام شده از سوی سازمان لیگ اظهار داشت: باشگاه، تیم و هواداران پرسپولیس، این سوال را از سازمان لیگ فوتبال و کمیته مسابقات دارند که از ابتدای فصل که هفته به هفته برنامه مسابقات را اعلام کرده اند، آیا توجه داشته اند که ترتیب بازی های تیم های مدعی نسبت به هم چگونه بوده است و کدام تیم، بیشتر قبل از دیگر مدعیان به میدان رفته اند؟ آیا دقت کرده اند کدام مدعیان این امکان را به صورت مداوم داشته اند که با اطلاع از نتایج و وضعیت رقبای خود به میدان بروند؟ ما معتقدیم برنامه مسابقات بیشتر به ضرر ما بوده است.

وی ادامه داد: متاسفانه، برنامه مسابقات، از ابتدا و با وجود آن که پرسپولیس در آخرین مراحل لیگ قهرمانان آسیا حضور داشت، به ضرر ما بود و منافع فوتبال ایران هم در نظر گرفته نشد، به شکلی که ما قبل از فینال بازی ها با لغو دو مسابقه مقابل نساجی و ذوب آهن روبرو شدیم و به دور از شرایط مسابقه در مهمترین دیدار قاره به میدان رفتیم. این در حالی بود که به دلیل برنامه ریزی ضعیف بازی ها، نتوانستیم با آمادگی خوبی وارد مهمترین بازی تاریخ پرسپولیس شویم که می توانست برای فوتبال ایران تاریخ بسازد. این وضعیت به خاطر مدیریت ضعیف و عدم هماهنگی ها، روی داد.

مدیر رسانه ای تیم فوتبال پرسپولیس خاطر نشان کرد: آن وضعیت فشار زیادی را بر تیم ما تحمیل کرد که روی نتایج ما به سود رقبا تاثیر گذاشت. در آن شرایط، در بازگشت به لیگ برتر، همان طور که آقای گل محمدی گفتند؛ پرسپولیس برنامه ریزی فشرده مسابقات را به جان خرید و بدون آن که هیچ اعتراضی کنیم هر 5 روز یک بار بازی کردیم. در آن مقطع، از باشگاه استقلال خیلی علنی و واضح گفتند که ابتدا باید بازی های عقب افتاده قبل از دربی انجام شود تا بعد با ما بازی کنند و آقای سهیل مهدی هم به خاطر مصاحبه آقای پرویز مظلومی، روی آنتن زنده شبکه 3 گفتند: برنامه بازی ها را عوض کردیم و این مطابق نظر آقای مظلومی هم شد!

اشرف در در گفت وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: همه اهالی فوتبال خوب به خاطر دارند که در دور رفت این اتفاق افتاد و دربی در حالی انجام شد که دو تیم بازی های قبل از دربی خودشان را به شکل برابری برگزار کردند ولی در دور برگشت، این اتفاق روی نداد. این درحالی بود که شرایط برای این اقدام فراهم بود و خللی در لیگ ایجاد نمی کرد.
علیرضا اشرف تصریح کرد: نکته دیگر این است که در حال حاضر پرسپولیس بیشترین نماینده را در تیم ملی دارد. 6 بازیکن ما در خدمت تیم ملی و فدراسیون هستند، پس طبیعی است که انتظار داشته باشیم در پایان بازی های ملی، برنامه ریزی درستی صورت بگیرد که شرایط عادلانه و برابر برای رقابت فراهم شود.

وی ادامه داد: در این شرایط منطقی بود که فشار از روی پرسپولیس برداشته شود ولی شاهدیم که فشار مضاعف شده که به سود مدعیان ما تمام خواهد شد. از جمله بازی سوپر جام که در مقاطع دیگر بارها فرصت برگزاری آن بود، درست برای این مقطع، بعد از بازی های ملی برنامه ریزی شده که پرسپولیس را هم برای دفاع از عنوان قهرمانی در سوپر جام و هم برای دفاع از عنوان قهرمانی لیگ برتر به سود رقبا، تحت فشار قرار خواهد داد.6 ملی پوش ما چه زمانی باید استراحت کنند و چه زمانی باید دوباره با تیم هماهنگ شوند؟ به هر حال پای دو جام در میان است. چرا تیم های مدعی نباید شرایط برابری داشته باشند؟

مدیر رسانه ای پرسپولیس افزود: هم بیشتر ملی پوش داریم. هم کمتر زمان استراحت و ریکاوری داریم و هم باید زودتر بازی کنیم! چرا هر برنامه ای به زیان پرسپولیس و به سود دیگر مدعیان تمام می شود؟ چطور است که ما با 6 ملی پوش هم باید در سوپرجام بازی کنیم و هم در مقایسه با نزدیک ترین رقیب مان یک بار دو روز و بار دیگر یک روز زودتر به میدان برویم؟!

وی اضافه کرد: کجای این برنامه طبق عدالت است؟ سوالات و تقاضای ما از سازمان لیگ جدی است. وقتی چنین اوضاعی داریم، طبیعی است که برای هواداران، این نگاه ایجاد شود که همیشه برنامه ها به ضرر پرسپولیس است. جرم پرسپولیس چیست؟ حضور در فینال آسیا یا قهرمانی های مکرر در ایران؟!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان سوپرجام می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن