اکسید هد

30 خرداد یورش به چهارمین سوپرجام متوالی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1249 ] - پنجشنبه, 13 خرداد 1400

30 خرداد یورش به چهارمین سوپرجام متوالی

با اعلام سازمان لیگ، روز یکشنبه 30 خردادماه، بازی سوپرجام فوتبال ایران برگزار خواهد شد. این بازی سوپرجام مربوط به سال 99 است و با تأخیری چند ماهه قرار است بین... 5 out of 5 based on 1 ratings.
30 خرداد یورش به چهارمین سوپرجام متوالی

با اعلام سازمان لیگ، روز یکشنبه 30 خردادماه، بازی سوپرجام فوتبال ایران برگزار خواهد شد. این بازی سوپرجام مربوط به سال 99 است و با تأخیری چند ماهه قرار است بین...

ارتش سرخ دات كام :

با اعلام سازمان لیگ، روز یکشنبه 30 خردادماه، بازی سوپرجام فوتبال ایران برگزار خواهد شد. این بازی سوپرجام مربوط به سال 99 است و با تأخیری چند ماهه قرار است بین پرسپولیس و تراکتورسازی برگزار شود.

 این بازی ابتدا قرار بود بین دو نیم فصل برگزار شود و بعد از آن گفته شد در آخرین روزهای سال 99 برگزار می شود. بعد از آن صحبت از برگزاری اش در ایام نوروز بود که هیچ کدام نشد تا جایی که شایعاتی درباره لغو آن به گوش می رسید. با این حال سازمان لیگ که انگار مصر است حتماً این مسابقه برگزار شود، تاریخ آن را برای 30 خرداد تعیین کرده هر چند محل برگزاری مسابقه اصلاً مشخص نیست!

پرسپولیس از روز دوشنبه 10 خرداد تمریناتش را آغاز کرده و بعد از بیست روز تمرین باید در این مسابقه حاضر شود اما در 15 روز از این مدت، 6 بازیکن و یک مربی اش که در اردوی تیم ملی حضور خواهند داشت نمی توانند تیم باشگاهی شان را همراهی کنند.

آخرین بازی تیم ملی در منامه مقابل عراق روز 25 خرداد برگزار خواهد شد و در خوشبینانه ترین حالت ملی پوشان پرسپولیس در تمرین 26 خرداد حاضر خواهند بود و آن روز یا حتی دو روز باید ریکاوری کنند و احتمالاً فقط دو یا نهایتاً سه روز فرصت تمرین با تیم را خواهند داشت. این در شرایطی است که تراکتور فقط محمدرضا اخباری را به عنوان ملی پوش در منامه دارد که بعید است در این چهار بازی به میدان برود و سرحال و آماده برمی گردد تا در خدمت تیمش باشد.

با این حال کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس خیلی دوست دارند یک جام دیگر به ویترین افتخارات چهار سال اخیرشان اضافه کنند. سوپرجام از سال 1395 به صورت مرتب برگزار شده که پرسپولیس در سه دوره متوالی این جام را برده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن