سیدجلال: برای تیم ملی غیرممکنی وجود ندارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 860 ] - پنجشنبه, 13 خرداد 1400

سیدجلال: برای تیم ملی غیرممکنی وجود ندارد

کاپیتان اسبق تیم ملی مدعی است که بازیکنان تیم ملی قادر خواهند بود به کارشان در  بحرین با صعود به مرحله بعدی خاتمه دهند. سیدجلال حسینی مدافع سابق تیم ملی ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
سیدجلال: برای تیم ملی غیرممکنی وجود ندارد

کاپیتان اسبق تیم ملی مدعی است که بازیکنان تیم ملی قادر خواهند بود به کارشان در  بحرین با صعود به مرحله بعدی خاتمه دهند. سیدجلال حسینی مدافع سابق تیم ملی ...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان اسبق تیم ملی مدعی است که بازیکنان تیم ملی قادر خواهند بود به کارشان در  بحرین با صعود به مرحله بعدی خاتمه دهند.

سیدجلال حسینی مدافع سابق تیم ملی در آستانه دیدار ایران مقابل هنگ کنگ درباره شرایط این تیم گفت: در وهله اول باید بگویم که بهترین آرزوها را برای تیم ملی و تک تک بازیکنان شایسته آن دارم. تیمی که اکنون تمام نگاه ها به آن است تا اتفاقات گذشته را فراموش کرده و یک موفقیت بزرگ را از آن خود و تمامی هواداران فوتبال کند. نباید به گذشته نگاه کرد و اکنون باید با تمام تمرکز و توان برای دستیابی به نتیجه تلاش کنند. تمامی بازیکنان تیم ملی از این توانایی برخوردار هستند و شایستگی آنها پیروزی و در نهایت حضور در مرحله بعدی رقابت هاست.

مدافع باتجربه پرسپولیس درباره کار سخت تیم ملی و شرایط جدول گفت: برای تیم ملی هیچ غیرممکنی وجود ندارد. مطمئنا آنها با دریافت مجوز صعود به کار خودشان پایان خواهند داد. البته باید پذیرفت کار سختی پیش روی بازیکنان و کادرفنی قرار دارد اما باید بدون توجه به جدول به این موضوع توجه کرد که از حیث کیفیت و اعتبار بازیکنان باارزشی در اختیار داریم که با دیگر تیم های گروه متمایز هستند. آنها باید در طول بازی نیز این تفاوت را نشان دهند. 

سیدجلال حسینی درباره حضور در بحرین و از دست رفتن میزبانی گفت: الان وقت صحبت کردن درباره این موضوع نیست و هیچ دردی را دوا نمی کند. ما سه میزبانی خودمان را از دست دادیم و مطمئنا تأثیرگذار خواهد بود اما همانطور که گفتم بازیکنان ما قادر خواهند بود فارغ از تمامی این بی مهری ها به لطف تجربه، کیفیت و انگیزه خود یک اتفاق بزرگ را برای دستیابی به امتیاز صعود شکل دهند.

وی ادامه داد: طی فصول اخیر تیم های باشگاهی ما خصوصا پرسپولیس میزبانی های زیادی را از دست داده و علیرغم سخت شدن اوضاع اما توانسته ایم به نتایج خوبی دست پیدا کنیم. من کاملا به کسب نتیجه تیم ملی امیدوارم.

کاپیتان پرسپولیس درباره بازی با هنگ کنگ نیز گفت: در بازی رفت هم حریف سرسختی نشان داده اند و نباید آنها را آسان گرفت. بازی اول و بعد از مدت ها در یک رقابت رسمی شاید کار کمی سخت باشد. اما این بازی می تواند یک برد روحیه بخش تلقی شود و امیدوارم شاهد یک نمایش دیدنی و در نهایت برد برای تیم ملی کشورمان باشیم. جوانان و باتجربه های خوبی داریم که از نظر ابزاری شرایط خوبی برای کادرفنی محسوب می شوند و بار دیگر ضمن آرزوی موفقیت برای تک تک آنها، امیدوار به صعود از این مرحله هستم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن