اکسید هد

شاگردان اسکوچیچ از خوان اول به سلامت عبور کردند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 926 ] - پنجشنبه, 13 خرداد 1400

شاگردان اسکوچیچ از خوان اول به سلامت عبور کردند

تیم ملی فوتبال ایران با پیروزی مقابل هنگ کنگ در مقدماتی جام جهانی قطر به استقبال دیدار با بحرین خواهد رفت. تیم های ملی فوتبال ایران و هنگ کنگ در مرحله مقدماتی... 5 out of 5 based on 4 ratings.
شاگردان اسکوچیچ از خوان اول به سلامت عبور کردند

تیم ملی فوتبال ایران با پیروزی مقابل هنگ کنگ در مقدماتی جام جهانی قطر به استقبال دیدار با بحرین خواهد رفت. تیم های ملی فوتبال ایران و هنگ کنگ در مرحله مقدماتی...

ارتش سرخ دات كام :

تیم ملی فوتبال ایران با پیروزی مقابل هنگ کنگ در مقدماتی جام جهانی قطر به استقبال دیدار با بحرین خواهد رفت.

تیم های ملی فوتبال ایران و هنگ کنگ در مرحله مقدماتی جام جهانی قطر در گروه C از ساعت 19 در ورزشگاه المحرق بحرین به مصاف هم رفتند که شاگردان اسکوچیچ در نهایت به برتری سه بر یک رسیدند.

تیم ملی با این نتیجه به امتیاز 9 رسید و با تفاضل گل بهتر فعلاً جای بحرین در رده دوم قرار گرفت. هنگ کنگ نیز با 5 امتیاز در رده چهارم جدول باقی ماند.

ترکیب ایران:

علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی زادگان، شجاع خلیل زاده، صادق محرمی، وحید امیری، سعید عزت اللهی (58 - میلاد محمدی)، احمد نوراللهی، علی قلی زاده (80 - کریم انصاری فرد)، علیرضا جهانبخش (58 - سامان قدوس)، مهدی طارمی (69 - مهدی ترابی) و سردار آزمون (69 - کاوه رضایی)

ترکیب هنگ کنگ:

یاپ یونگ، تسوی وانگ، فونگ هینگ، هلیو ژوزه، هانگ یانگ، سانگ مینگ، اور ماتو، دیگو موریر، لئونک کون، چان شینیچی و تانگ کین من

دقایق حساس مسابقه:

نیمه اول:

دقیقه 2: ارسال علی قلی زاده از روی کرنر سمت راست زمین نزدیک بود با اشتباه یاپ هونگ تبدیل به گل شود که دیگو الی توپ را دفع کرد.

دقیقه 3: سانتر احمد نوراللهی از جناح چپ باز هم با دفع اشتباه گلر هنگ کنگ و برخوردی که توپ با سردار آزمون داشت، خطرساز شد و به بیرون رفت که البته داور در این صحنه آفساید مهاجم ایران را گرفت.

دقیقه 5: علیرضا جهانبخش نفوذ تند و تیزی از سمت راست محوطه جریمه هنگ کنگ داشت که پاس در عرض او پس از برخورد مشکوک به دست هلیو خوزه دفع شد که داور در این صحنه پنالتی اعلام نکرد.

دقیقه 6: پونگ هینگ از مقابل پای مهدی طارمی توپ را زد که در این صحنه هم ملی پوشان ایران اعتقاد به خطای پنالتی داشتند که داور اردنی باز هم دستور به ادامه مسابقه داد.

دقیقه 17: ملی پوشان ایران با هماهنگی طارمی و آزمون نزدیک بود به گل اول برسند که دفع مدافعان و دروازه بان هنگ کنگ این اجازه را به آنها نداد.

دقیقه 18: پاس علیرضا جهانبخش از سمت چپ زمین و شوت سرضرب و فنی عزت اللهی به تور کنار دروازه هنگ کنگ اصابت کرد.

دقیقه 23: همکاری صادق محرمی و علی قلی زاده از جناح راست را قلی زاده با عبور از مدافع مقابل خود تبدیل به موقعیت خطرناکی کرد که ضربه فنی پای چپ او پس از برخورد با بازیکن حریف و تغییر جهت، با اشتباه دروازه بان در دفع توپ به تیرک دوم برخورد کرد و تبدیل به گل شد.

دقیقه 36: ضربه ایستگاهی پشت محوطه هنگ کنگ را علی قلی زاده به صورت پاس در عرض به احمد نوراللهی رساند که شوت وی ثمری نداشت و با اختلاف زیاد از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 44: حرکت تکنیکی قلی زاده و ارسال پای چپ او با ضربه سر آزمون راهی اوت شد.

نیمه دوم:

دقیقه 46: ضربه سردار آزمون از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 50: پاس در عمق احمد نوراللهی و علیرضا جهانبخش در اختیار یاپ هونگ قرار گرفت.

دقیقه 61: توپ ارسالی از جناح راست زمین توسط صادق محرمی را مدافع هنگ کنگ به شکل ناقص دفع کرد تا توپ به وحید امیری برسد و او با شوت سر ضرب که در میانه راه به هوانگ یانگ برخورد داشت و تغییر جهت داد، با عبور از روی دستان یاپ هونگ تبدیل به گل شود.

دقیقه 68: شوت فنی پای چپ و زمینی علی قلی زاده از قوس محوطه جریمه توسط یاپ هونگ به شکل ناقص دفع شد که در ریباند شوت سردار آزمون با واکنش دروازه بان هنگ کنگ به کرنر رفت.

دقیقه 74: ارسال توپ از سمت راست زمین به محوطه جریمه ایران با ضربه سر چونگ وای کئونگ همراه شد که توپ از کنار دروازه به بیرون رفت و خطری نداشت.

دقیقه 86: شوت راه دور احمد نوراللهی با شیرجه بلند توسط یاپ هونگ دفع شد.

دقیقه 84: پاس در عمق سامان قدوس و حرکت تکنیکی و نفوذ مهدی ترابی از سمت چپ زمین، فرصت خوبی برای تیم ملی ایران به وجود آورد که پاس در عرض او به محوطه 6 قدم و مقابل دروازه خالی هنگ کنگ توسط کریم انصاری فرد تبدیل به گل سوم ایران شد.

دقیقه 85: ارسال از راست بازیکن هنگ کنگ با دفع ناقص مدافع ایران همراه شد و توپ به سمت چارچوب دروازه بیرانوند رفت که کاری هم از دست وی برنیامد تا اولین گل تاریخ هنگ کنگ وارد دروازه ایران شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن