اکسید هد

پیوس: جای خط حمله پرسپولیس در تیم ملی خالی است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1080 ] - پنجشنبه, 13 خرداد 1400

پیوس: جای خط حمله پرسپولیس در تیم ملی خالی است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مهاجمان خوبی در پرسپولیس حضور دارند که جای آن ها در تیم ملی خالی است. فرشاد پیوس در مورد  شرایط پرسپولیس در تعطیلات لیگ ... 4 out of 5 based on 5 ratings.
پیوس: جای خط حمله پرسپولیس در تیم ملی خالی است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مهاجمان خوبی در پرسپولیس حضور دارند که جای آن ها در تیم ملی خالی است. فرشاد پیوس در مورد  شرایط پرسپولیس در تعطیلات لیگ ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مهاجمان خوبی در پرسپولیس حضور دارند که جای آن ها در تیم ملی خالی است.

فرشاد پیوس در مورد  شرایط پرسپولیس در تعطیلات لیگ افزود: پرسپولیس شرایط خوبی داشت و در شرایطی پا به تعطیلات لیگ گذاشت که در چند دیدار به برتری رسیده بود. به طور حتم پس از تعطیلات هم این روند حفظ خواهد شد و قهرمانی پنجم پرسپولیس را شاهد خواهیم بود.

وی همچنین در مورد دلایل موفقیت پرسپولیس گفت: به نظر من جنس پرسپولیس برای موفقیت جور است. همه ارکان باشگاه از جمله، مدیریت، کادر فنی و بازیکنان با هم یکدل هستند و از طرفی هواداران همیشه حامی آنها بودند. موفقیت های اخیر پرسپولیس حاصل این ساختار منظم است.

پیشکسوت پرسپولیس اضافه کرد: این تیم، امسال سه هفته مانده به پایان مسابقات لیگ قهرمان خواهد شد. ما در آسیا و حذفی هم مدعی هستیم و جای نگرانی نیست. به بازیکنان و کادر فنی ایمان داریم و همه باید حمایت کنیم تا پنجمین قهرمانی متوالی رقم بخورد.

پیوس با اشاره به دعوت 6 بازیکن پرسپولیس به تیم ملی اضافه کرد: این نشان از بزرگی پرسپولیس است. از قدیم هم بهترین های ایران در پرسپولیس بودند و به تیم ملی دعوت می شدند. این بازیکنان می توانند برای تیم دراگان اسکوچیچ نقش موثری ایفا کنند. هر چند جای برخی نفرات از جمله خط حمله تیم در تیم ملی خالی است.

وی گفت: پرسپولیسی ها تجربه حضور در میدان های بین المللی را دارند و این موضوع می تواند به تیم ملی کمک کند. در حال حاضر در تیم ملی فرصت اشتباه نیست و تجربه بازیکنان می تواند برگ برنده آن ها باشد.

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به حضور کریم باقری در کادر فنی تیم ملی اضافه کرد: کریم باقری در چند سال اخیر در کنار مربیان مختلف کار کرده و تجربه خوبی دارد. او همانطور که مانند یک بزرگتر بالای سر پرسپولیس است در تیم ملی هم می تواند مفید واقع شود.

پیوس در مورد اینکه برخی بازیکنان پرسپولیس برای تمدید قرارداد شروط عجیب گذاشتند، اضافه کرد: بازیکن و باشگاه باید با هم تعامل کنند اما باشگاه به هر بازیکنی که دلش با تیم نیست اجازه جدایی دهد. پرسپولیس احتیاج به بازیکن ندارد. این بازیکنان هستند که به این تیم بزرگ نیاز دارند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن