اکسید هد

صدری: تلاش می کنیم از کالدرون فرصت بگیریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 828 ] - جمعه, 14 خرداد 1400

صدری: تلاش می کنیم از کالدرون فرصت بگیریم

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: تلاش می کنیم تا با خود کالدرون مذاکره کنیم و از او فرصتی بگیریم. مجید صدری رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره بدهی 58... 5 out of 5 based on 4 ratings.
صدری: تلاش می کنیم از کالدرون فرصت بگیریم

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: تلاش می کنیم تا با خود کالدرون مذاکره کنیم و از او فرصتی بگیریم. مجید صدری رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره بدهی 58...

ارتش سرخ دات كام :

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: تلاش می کنیم تا با خود کالدرون مذاکره کنیم و از او فرصتی بگیریم.

مجید صدری رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره بدهی 580 هزار دلاری این باشگاه به کالدرون و چند پرونده دیگر اظهار داشت: بحث کالدرون و دیگر بازیکنان خارجی ارثی است که به ما رسیده است. با توجه به اینکه ما می خواهیم مشکلات باشگاه برطرف شود، در حال تلاش هستیم تا این پرونده ها را حل کنیم. در زمان ما اولین پرونده بودیمیر بود که مجبور شدیم پول او را پرداخت کنیم. به نظرم دوستان قبلی باید تلاش می کردند تا این اتفاقات رخ ندهد، ما هم قطعاً از طریق مراجع قانونی پیگیری می کنیم تا حق باشگاه را بگیریم.

وی در مورد اینکه آیا منابع مالی برای پرداخت مطالبات کالدرون فراهم شده است یا خیر؟ گفت: ما تلاش می کنیم تا ببینیم می توانیم با خود کالدرون مذاکره کنیم و فرصتی بگیریم.

« برای پرداخت مطالبات کالدرون چقدر زمان دارید؟» رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به این پرسش گفت: فکر می کنم یک یا دو ماه فرصت داریم و سعی می کنیم تا در این مدت به یک نتیجه ای برسیم. البته ما قول می دهیم تا دیگر چنین داستانی تکرار نشود و شاهد چنین مواردی در باشگاه نباشیم.

صدری در مورد آخرین وضعیت رادوشویچ و اینکه گفته می شود این بازیکن نیز قصد دارد قرارداد خود را فسخ کند، عنوان کرد: با وجود فشارهایی که به باشگاه برای بستن پرونده های سال های قبل آمده، تلاش ما این بود که پرداخت های بازیکنان به موقع انجام شود. مجبور بودیم منابعی را به این موضوع اختصاص دهیم، به همین دلیل شاید زمان پرداختی ها عقب و جلو شده باشد. تلاش ما این است که پرداخت را به موقع انجام دهیم، با رادو هم در حال مذاکره هستیم تا در خدمت او باشیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان سوپرجام می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن