نعمتی: در تیم ملی هیچکس برای شکست نیامده است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 574 ] - شنبه, 15 خرداد 1400

نعمتی: در تیم ملی هیچکس برای شکست نیامده است

مدافع تیم ملی مدعی است با انرژی مثبتی که از فوتبالدوستان گرفته اند طی سه بازی آتی روی سه برد ارزشمند متمرکز شده اند. تیم ملی در گام اول از چهار ماراتنی که برا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
نعمتی: در تیم ملی هیچکس برای شکست نیامده است

مدافع تیم ملی مدعی است با انرژی مثبتی که از فوتبالدوستان گرفته اند طی سه بازی آتی روی سه برد ارزشمند متمرکز شده اند. تیم ملی در گام اول از چهار ماراتنی که برا...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع تیم ملی مدعی است با انرژی مثبتی که از فوتبالدوستان گرفته اند طی سه بازی آتی روی سه برد ارزشمند متمرکز شده اند.
تیم ملی در گام اول از چهار ماراتنی که برای صعود به مرحله بعدی انتخابی جام جهانی پیش رو دارد به برد مقابل هنگ کنگ دست یافت و اکنون چشم به سه دیدار آتی دوخته است. سیامک نعمتی که در آخرین گام جواز حضور در تیم ملی را به دست آورد، مدعی است هیچ اتفاقی نمی تواند آنها را در هدفی که دنبال می کنند ناکام بگذارد.

*اول درباره حضورت در تیم ملی بگو. در لیست ابتدایی نبودی اما ناگهان به جمع دیگر بازیکنان اضافه شدی.
من در چند اردوی قبلی حاضر بودم و به نظرم توانستم نظر کادرفنی را جلب کنم. فکر کنم عدم حضور در بازی آخر این تصور را به وجود آورد که مصدوم هستم و خیلی از رسانه ها نیز اینطور نوشته بودند. خوشبختانه اما توانستم این افتخار را بار دیگر نصیب خودم ببینم و الان یک حس خاص دارم. وقتی در ناامیدی به یک چیز باارزش می رسی، فکر می کنی شاید یک شانس فوق العاده داشته باشی تا یک اتفاق بزرگ در انتظارت باشد. من منتظر یک اتفاق بزرگ می مانم.

*زمانی که به اردو دعوت شدی، در مرخصی و تعطیلات بودی. با توجه به فشردگی بازی ها شاید این بهترین فرصت تعطیلات بود. چطور خانواده را راضی کردی تا بیخیال مسافرت شود.
اتفاقا خانواده ام بیشتر خوشحال شدند. پای تیم ملی در میان است و چه کسی است تا منافع شخصی را به تیم ملی ارجح بداند. بهترین خبری بود که شنیدیم و وقت برای تعطیلات و مرخصی زیاد است.

*اولین بازی را بردید اکنون با روحیه بالایی آماده سه دیدار بعدی شدید. شرایط را چطور می بینی؟
ما اینجا حاضر شده ایم تا چهار فینال را ببریم. برای ما فرقی نمی کند مقابل چه تیمی قرار می گیریم. یک مسوولیت بزرگ روی دوش همه ما قرار گرفته است و می خوهیم به بهترین شکل آن را به سرانجام برسانیم. نام حریف برای ما هیچ فرقی ندارد و تمام انگیزه و تلاش ما برای موفقیت در سه فینال بعدی خواهد بود. اینجا کسی برای شکست حاضر نشده و همه ما به وظیفه ای که داریم کاملا آگاهی داریم.

*به نظرت در بازی اول مقابل هنگ کنگ همه چیز خوب پیش رفت؟
شما باید به دنبال سه امتیاز باشید. اینکه چه اتفاقاتی می افتد و روند کسب این نتیجه به چه شکل است شاید در مرحله اهمیت قرار داشته باشد. هرچند فکر می کنم عملکرد قابل قبولی داشتیم و این برای اولین بازی خیلی مهم است. تیم ملی کاملا تحت فشار قرار دارد و شرایط در دیدارهای قبلی به سود ما پیش نرفت و طبیعی است که کمی استرس مانع از نمایش صد درصدی شود. با این حال مطمئنا در جدال های بعدی یک نمایش بهتر را شاهد خواهید بود. باز هم می گویم اینجا کسی برای شکست و حذف حاضر نیست و با تمام وجود برای موفقیت تلاش خواهیم کرد تا با جشن صعود به ایران بازگردیم.

*و درباره بازی بعدی تیم ملی؛ فکر می کنی اوضاع چطور پیش برود؟
من یک چیزی بگویم. اینجا ما واقعا علیرغم تمامی مشکلات یک حس فوق العاده داریم. احساس می کنیم هر کدام از ما حمایت هشتاد میلیون ایرانی را پشت سر خودمان می بینیم. این انرژی و حمایت را با خودمان داخل زمین هم خواهیم برد. مطمئن باشید اینبار برابر بحرین و عراق با انرژی هشتاد میلیونی وارد زمین خواهیم شد. هدف مان حضور در مرحله پایانی جام جهانی خواهد بود و این تازه اول مسیر است. با جوی که اینجا شاهد آن هستم فقط می توانم خیلی راحت بگویم که صعود می کنیم و نگران نباشید. با این حال فوتبال اصلا آسان نیست. بحرین میزبانی را دارد و مطمئنا باید منتظر سورپرایزهای همراه با کارشکنی آنها باشیم که اصلا مهم نخواهد بود و هر اتفاقی بیفتد ما به دنبال نتیجه خواهیم بود. باید برابر عراق هم به نتیجه برسیم و همه چیز را جبران کنیم. این موضوع نیازمند بالاترین حد از مسوولیت پذیری و تلاش و انگیزه خواهد بود که این را در اولویت خودمان قرار خواهیم داد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن