اکسید هد

کار سخت مدیران پرسپولیس برای راضی کردن رادو

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 674 ] - 8 روز پیش
کار سخت مدیران پرسپولیس برای راضی کردن رادو

داستان رادوشویچ و اختلافش با باشگاه، آخرین ماجرای حاشیه ای پرسپولیس به حساب می آید که از اواسط هفته قبل کلید خورد و همچنان ادامه دارد. رادو در اولین مصاحبه اش...

ارتش سرخ دات كام :

داستان رادوشویچ و اختلافش با باشگاه، آخرین ماجرای حاشیه ای پرسپولیس به حساب می آید که از اواسط هفته قبل کلید خورد و همچنان ادامه دارد. رادو در اولین مصاحبه اش ضمن دلخوری از مدیران باشگاهش گفت: «مدیران باشگاه بی احترامی های بزرگی به من و خانواده ام کردند. آنها به تعهدی که در ماه اکتبر کرده بودیم، پایبند نبودند. زمانی هم که من اعتراض کردم، در چشم های من نگاه کردند و گفتند اگر از شرایط راضی نیستی، می توانی بروی. من هم توصیه آنها را گوش کردم.»

رادو در مصاحبه دیگری خبر از فسخ قراردادش با پرسپولیس داد تا ماجرا برای باشگاه پیچیده تر شود: «من اقدام به فسخ قراردادم کردم و چون دریافتی ام بسیار پایین بود، این حرکت به صورت قانونی انجام شد. من در تمام این سال ها می توانستم قراردادم را فسخ کنم و از پرسپولیس جدا شوم اما این کار را انجام ندادم. در تمام این مدت دریافتی من کمتر از دیگر بازیکنان بود، من هیچ موقع اعتراضی نداشتم و با اینکه 8765 بار می توانستم فسخ کنم اما این کار را نکردم.» رادو اما بی خیال مدیران باشگاهش نشد و این بار مستقیماً به سمیعی و شکوری حمله کرد: «وقتی با آنها صحبت کردم به من گفتند که اگر جدا شوی، ما می دانیم چطور این خبر را در فضای مجازی مدیریت کنیم که آسیبی به ما نرسد.» در شرایطی که شکوری و سمیعی در این باره سکوت کرده بودند، صدری رئیس هیأت مدیره باشگاه گفت: «با وجود فشارهایی که به باشگاه برای بستن پرونده های سال های قبل وارد آمده، تلاش ما این بود که پرداخت های بازیکنان به موقع انجام شود. مجبور بودیم منابعی را به این موضوع اختصاص دهیم، به همین دلیل شاید زمان پرداختی ها عقب و جلو شده باشد. تلاش ما این است که پرداخت را به موقع انجام دهیم، با رادو هم در حال مذاکره هستیم تا در خدمت او باشیم.»  اما قرارداد تنها بازیکن خارجی پرسپولیس به گونه ای است که با توجه به نرخ ارز، فسخ قرارداد او می تواند ضرر بزرگی را نصیب سرخ ها کند. رادو که قرارداد خود را در زمان مدیریت انصاری فرد به مدت سه فصل تمدید کرد، حدود 100 هزار دلار از فصل گذشته طلبکار بوده و در این فصل نیز حدود 47درصد از قرارداد خود را دریافت کرده است. باشگاه پرسپولیس که پیش از بازی با ذوب آهن بخشی از قرارداد بازیکنان خود را پرداخت کرد، به دروازه بان کروات خود نیز اعلام کرده است به محض بازگشت به ایران 20 هزار دلار (حدود 10درصد) از قراردادش را دریافت خواهد کرد اما ظاهراً رادو بابت عدم پرداخت مطالبات فصل گذشته خود به شدت ناراحت بوده و تصمیمش برای جدایی از جمع سرخ پوشان را گرفته است.

قرارداد رادوشویچ برای فصل جاری 210 هزار دلار، فصل بعد 270 هزار دلار و برای فصل سوم 320 هزار دلار است که با احتساب مطالبات 100 هزار دلاری این بازیکن از فصل گذشته، باشگاه پرسپولیس در صورت شکایت رادوشویچ به فیفا، خطر پرونده 900 هزار دلاری را بیخ گوش خود حس خواهد کرد که پرونده جدید و بسیار سنگینی برای سرخ پوشان خواهد بود. در شرایطی که از پنج روز قبل خبرگزاری ها خبر فسخ قرارداد یکطرفه رادوشویچ را از سوی او منتشر کرده بودند، دو روز قبل جهت اخبار در این خصوص تغییر کرد و گفته شد رادو در شرایطی شاید از تصمیمش برگردد. در عین حال گفته شد او هم خواستار دریافت مطالباتش شده، هم گفته مدیران باشگاه باید رسماً از او عذرخواهی کنند که این مورد دوم بعید است اتفاق بیفتد یا اگر هم بیفتد رسانه ای نخواهد شد.

رادو دو روز قبل در آخرین مصاحبه اش گفت: «فعلاً اتفاق جدیدی رخ نداده است و منتظر اقدام باشگاه هستم تا ببینم وضعیت چطور خواهد شد.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

تیم ملی موفق به صعود از گروه خود می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن