اکسید هد

باشگاه دنبال مهلت گرفتن از گابریل کالدرون

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 583 ] - دوشنبه, 17 خرداد 1400

باشگاه دنبال مهلت گرفتن از گابریل کالدرون

 در شرایطی که باشگاه پرسپولیس حدود سه هفته فرصت دارد تا مطالبات گابریل کالدرون و دستیار اسپانیایی اش را پرداخت کند، این مرد آرژانتینی در پیامی به هوادارا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
باشگاه دنبال مهلت گرفتن از گابریل کالدرون

 در شرایطی که باشگاه پرسپولیس حدود سه هفته فرصت دارد تا مطالبات گابریل کالدرون و دستیار اسپانیایی اش را پرداخت کند، این مرد آرژانتینی در پیامی به هوادارا...

ارتش سرخ دات كام :

 در شرایطی که باشگاه پرسپولیس حدود سه هفته فرصت دارد تا مطالبات گابریل کالدرون و دستیار اسپانیایی اش را پرداخت کند، این مرد آرژانتینی در پیامی به هواداران پرسپولیس یادآوری کرد که او مقصر رقم خوردن چنین اتفاقی نبوده است. او در توئیتر با پیامی که به زبان فارسی منتشر شده بود، اعلام کرد: «من هرگز قصد رفتن از پرسپولیس را نداشتم، یک پیشنهاد مالی بهتر را رد کردم چون آرزوی من کسب قهرمانی بود و ما در مسیر رسیدن به قهرمانی بودیم. تحمل کردم تا اینکه دیگر شرایط مدیریتی وقت باشگاه ناپایدار شد و از آن زمان به بعد به خاطر احترام به باشگاه، همواره رویکرد مثبتی به این مجموعه، بازیکنان و بخصوص هواداران داشتم.»

اما چیزی که الان اهمیت دارد دیگر این نیست. یعنی همه می دانند مدیریت وقت باشگاه نتوانسته برای فسخ با کالدرون توافق کند و او هم طبق روال معمول مربیان خارجی شکایت کرده تا به حق خودش برسد. در حال حاضر مهم این است که پرسپولیس چطور می تواند این پول کلان را فراهم کند و از این مخمصه بیرون بیاید. البته به نظر می رسد چاره ای جز قرض کردن نیست و بار دیگر باشگاه با قرض 16،15 میلیاردی، این پرونده خطرناک را هم ببندد.

در این باره صدری، رئیس هیأت مدیره باشگاه گفته حتی برای قرض گرفتن هم زمان ندارند و دنبال گرفتن مهلت از کالدرون هستند: «بحث کالدرون و دیگر بازیکنان خارجی ارثی است که به ما رسیده است. با توجه به اینکه ما می خواهیم مشکلات باشگاه برطرف شود، در تلاش هستیم تا این پرونده ها را حل کنیم. در زمان ما اولین پرونده بودیمیر بود که مجبور شدیم پول او را پرداخت کنیم. به نظرم دوستان قبلی باید تلاش می کردند تا این اتفاقات رخ ندهد، ما هم قطعاً از طریق مراجع قانونی پیگیری می کنیم تا حق باشگاه را بگیریم.»

وی در مورد اینکه آیا منابع مالی برای پرداخت مطالبات کالدرون فراهم شده است یا خیر؟ گفت: «ما تلاش می کنیم تا ببینیم می توانیم با خود کالدرون مذاکره کنیم و فرصتی بگیریم.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان سوپرجام می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن