اکسید هد

آخرین فرصت پرسپولیس برای توافق با بنگستون

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 804 ] - 7 روز پیش

آخرین فرصت پرسپولیس برای توافق با بنگستون

باشگاه پرسپولیس باید مطالبات مهاجم هندوراسی سابق خود را پرداخت کند. وکیل مهاجم اسبق پرسپولیس درباره آخرین وضعیت پرونده شکایت جری بنگستون از این باشگاه اظهار د... 5 out of 5 based on 2 ratings.
آخرین فرصت پرسپولیس برای توافق با بنگستون

باشگاه پرسپولیس باید مطالبات مهاجم هندوراسی سابق خود را پرداخت کند. وکیل مهاجم اسبق پرسپولیس درباره آخرین وضعیت پرونده شکایت جری بنگستون از این باشگاه اظهار د...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس باید مطالبات مهاجم هندوراسی سابق خود را پرداخت کند.

وکیل مهاجم اسبق پرسپولیس درباره آخرین وضعیت پرونده شکایت جری بنگستون از این باشگاه اظهار داشت: پس از شکایت بنگستون از پرسپولیس، این باشگاه در زمان مدیریت حمیدرضا گرشاسبی به فیفا اعلام کرد با وی توافق می کنیم و به ما فرصت بدهید. در آن زمان این بازیکن 70 هزار دلار از پرسپولیس طلب داشت که باشگاه 20 هزار دلار از این طلب را به وی پرداخت کرد و 50 هزار دلار باقی ماند.

وی افزود: در آن توافق نامه آمده مرجع حل اختلاف طرفین دادگاه CAS است. حدود 2 سال با این امید که یک مدیر به پرسپولیس بیاید و بدهی به بنگستون را پرداخت کند، از وی مهلت گرفتم اما اکنون صبرش تمام شده و اصرار دارد به دادگاه CAS برویم. اقدامات ابتدایی را انجام داده ایم و اگر باشگاه همچنان به این پرونده بی توجه باشد، مراحل باقی مانده را پیگیری می کنیم.

وکیل مهاجم هندوراسی سابق پرسپولیس درباره اینکه آیا در دوران مدیریت فعلی این باشگاه هم پیگیر دریافت طلب موکل خود بوده است، عنوان کرد: یکی دو بار از طریق روابط بین الملل باشگاه به مدیریت پرسپولیس پیغام دادم و نامه مستقیم هم برای خود باشگاه ارسال کرده ام اما فعلا به این پیگیری ها ترتیب اثر نداده اند. نجفی تصریح کرد: نکته مهم این است که باشگاه پرسپولیس اکنون باید خسارت پرداخت نشدن 50 هزار دلار بدهی اش در این سال ها به بنگستون را هم پرداخت کند در صورتی که امکان توافق برای گرفتن تخفیف هم وجود داشت اما باشگاه توجهی به این بدهی ندارد. وی درباره آخرین فرصت باشگاه پرسپولیس برای توافق کردن با بنگستون توضیح داد: می توانم تا 20 روز دیگر از این بازیکن مهلت بگیرم اما به این شرط که باشگاه پا پیش گذاشته و برای جلب رضایت وی قدم بردارد زیرا این موضوع را خیلی عقب انداخته اند و خود من هم پیگیری موضوع را از راه های مختلف عقب انداختم اما پس از 4-3 سال نمی توانیم صبر کنیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

تیم ملی موفق به صعود از گروه خود می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن