تلاش باشگاه برای بازگشت رادو به ایران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 827 ] - سه شنبه, 18 خرداد 1400

تلاش باشگاه برای بازگشت رادو به ایران

مذاکرات مسئولان باشگاه پرسپولیس با مدیربرنامه های دروازه بان کروات برای تعیین تکلیف وی همچنان ادامه دارد. بوژیدار رادوشویچ هفته گذشته با ارسال نامه ای تهدید آ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
تلاش باشگاه برای بازگشت رادو به ایران

مذاکرات مسئولان باشگاه پرسپولیس با مدیربرنامه های دروازه بان کروات برای تعیین تکلیف وی همچنان ادامه دارد. بوژیدار رادوشویچ هفته گذشته با ارسال نامه ای تهدید آ...

ارتش سرخ دات كام :

مذاکرات مسئولان باشگاه پرسپولیس با مدیربرنامه های دروازه بان کروات برای تعیین تکلیف وی همچنان ادامه دارد.

بوژیدار رادوشویچ هفته گذشته با ارسال نامه ای تهدید آمیز به پرسپولیس اعلام کرد در صورت دریافت نکردن مطالبات خود، قراردادش را با این باشگاه فسخ خواهد کرد. 

این بازیکن در کنار این موضوع از مدیران پرسپولیس هم ناراحتی هایی دارد که باعث شده با وجود گذشت یک هفته از شروع تمرینات به ایران برنگردد.

پرسپولیس تاکنون 47 درصد از قرارداد این فصل رادو را پرداخت کرده و 21 هزار یورو دیگر هم اکنون در حساب این باشگاه است که در صورت فراهم شدن شرایط بازگشت وی به ایران به این دروازه بان کروات پرداخت می شود.

مسئولان باشگاه پرسپولیس که روز بازی با ذوب آهن پنج درصد دیگر از قرارداد بازیکنان خود را پرداخت کردند به رادو هم قول دادند با توجه به اینکه مطالباتش باید به شکل ارزی پرداخت شود، ظرف 2 تا 3 روز 10 درصد دیگر از قرارداد را هم به وی پرداخت می کنند اما وقتی این دروازه بان به کشورش بازگشت پرداخت پول هم به تعویق افتاد و قرار شد مبلغ آماده شده یا به نماینده اش پرداخت شود یا پس از حضورش در تهران به خودش تحویل داده شود اما ارسال نامه تهدیدآمیز برای فسخ قرارداد شرایط دیگری را به وجود آورد. 

یکی از مهم ترین موارد اختلاف رادو با پرسپولیس درباره مطالبات مربوط به فصل های گذشته این بازیکن است و وی به همراه نفراتی مثل محمد انصاری و محسن ربیع خواه که از پرسپولیس جدا شده اند تنها نفراتی هستند که مدیران فعلی باشگاه در ابتدای فصل نتوانستند آپشن ها و طلب سال های قبل شان را تسویه کنند. از طرفی منابع مالی محدود و صرف درآمدهای کارگزار سبب شده پرسپولیس در شرایط سختی قرار بگیرد که طبق آن در وضعیت فعلی امکان تسویه حساب کامل با این بازیکن مقدور نیست. 

البته مدیران پرسپولیس در جلسه روز گذشته خود با مدیربرنامه های رادوشویچ مذاکراتی برای تعیین تکلیف وی انجام دادند و قرار شد این صحبت ها به وی منتقل شود. ظاهرا به نماینده این دروازه بان کروات اعلام شده بخشی از  مطالبات وی به جز 10 درصد قرارداد این فصلش پرداخت خواهد شد تا از این طریق زمینه بازگشت رادو به تهران و حضور در تمرینات پرسپولیس فراهم شود و باید دید آیا وی با این موضوع موافقت می کند؟


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن