اکسید هد

پیوس: طارمی و آزمون از من هم بهتر هستند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 575 ] - 6 روز پیش

پیوس: طارمی و آزمون از من هم بهتر هستند

مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان به شکل جالبی از زوج خط حمله تیم ملی تعریف کرد. فرشاد پیوس در گفت وگویی درباره پیروزی مقتدرانه تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل ب... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پیوس: طارمی و آزمون از من هم بهتر هستند

مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان به شکل جالبی از زوج خط حمله تیم ملی تعریف کرد. فرشاد پیوس در گفت وگویی درباره پیروزی مقتدرانه تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل ب...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان به شکل جالبی از زوج خط حمله تیم ملی تعریف کرد.

فرشاد پیوس در گفت وگویی درباره پیروزی مقتدرانه تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل بحرین در چارچوب انتخابی جام جهانی اظهار داشت: این یک پیروزی بزرگ و تاریخ ساز بود. ما تا به حال بحرین را در منامه نبرده بودیم و به خاطر همین این پیروزی بسیار مهم بود.

وی ادامه داد: تیم ما هم در کار های دفاعی و هم در فاز هجومی فوق العاده بی نقص بازی کرد. بحرین هم حریفی نبود که بخواهد جلوی این تیم ایران را بگیرد. واقعاً بحرین آنقدر ها هم تیم بزرگ و خوبی نبود که برای ما این تیم را بزرگ کرده بودند. فکر می کنم در نهایت یک تیم درجه 3 آسیایی بود. به هر حال بچه ها با جان و دل بازی کردند و توانستند قبل از بازی مهم با عراق یک بازی تدارکاتی خوب را انجام بدهند.

مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان در رابطه با عملکرد زوج سردار آزمون و مهدی طارمی در نوک خط حمله تیم ملی گفت: هم آزمون و هم طارمی فوق العاده هستند و جفتشان از من هم بهتر هستند. آزمون و طارمی بازیکنان بزرگی هستند که کاملاً روی روند تیم ملی تاثیر دارند و می بینید که در اروپا هم آقایی میکنند.

پیوس خاطرنشان کرد: مسئله مهم این است که ما باید بدانیم هنوز هیچ چیزی تمام نشده و با یک پیروزی نباید مغرور شویم. تیم ملی برای صعود به تیم به جام جهانی خیلی کار دارد و مهمترین آن بازی پیش رو با عراق است. پس همه باید دست به دست هم بدهیم تا اول مغرور نشو و دوم عراق را ببریم.

وی در پاسخ به اینکه آیا تیم ملی توان شکست دادن عراق صدرنشین را دارد یا خیر؟ تاکید کرد: چرا فکر می کنید نمی توانیم عراق را ببریم؟! اگر همین روند بازی بحرین را در بازی با عراق هم داشته باشیم به راحتی این تیم را میبریم. مگر تیم از لحاظ بازیکن چیزی کم دارد؟

پیشکسوت فوتبال ایران در پایان در خصوص بازیکنانی که دراگان اسکوچیچ در اختیار دارد گفت: من یادم نمی آید که تیم ملی در هیچ دوره ای به اندازه الان بازیکن لژیونر و خوب داشته باشد. این نشان می دهد که فوتبال ایران رو به جلو حرکت می کند. واقعاً حضور این حجم از بازیکنان لژیونر و اثرگذار در تیم ملی بسیار خوب است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

تیم ملی موفق به صعود از گروه خود می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن