اکسید هد

آخرین جزئیات اختلافات با رادو: 118 هزار یورو!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 928 ] - سه شنبه, 18 خرداد 1400

آخرین جزئیات اختلافات با رادو: 118 هزار یورو!

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس که به دلیل رفتار یکی از مدیران باشگاه نارحت شده، حالا درخواست کرده 118 هزار یورو به او پرداخت شود تا برگردد. پس از چند روز غیبت... 5 out of 5 based on 3 ratings.
آخرین جزئیات اختلافات با رادو: 118 هزار یورو!

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس که به دلیل رفتار یکی از مدیران باشگاه نارحت شده، حالا درخواست کرده 118 هزار یورو به او پرداخت شود تا برگردد. پس از چند روز غیبت...

ارتش سرخ دات كام :

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس که به دلیل رفتار یکی از مدیران باشگاه نارحت شده، حالا درخواست کرده 118 هزار یورو به او پرداخت شود تا برگردد.

پس از چند روز غیبت بوژیدار رادوشویچ در تمرینات پرسپولیس، یحیی گل محمدی از باشگاه درخواست کرده تا سریعا مقدمات بازگشت این دروازه بان در ایران انجام شود و از این رو پرسپولیسی ها به تکاپو افتادند تا مشکل رادوشوویچ را برای جلب نظرش و بازشگست حل کنند.

در  همین حال، دیروز (دوشنبه) وکیل ایرانی رادوشویچ به باشگاه پرسپولیس رفت و آخرین درخواست موکلش را به باشگاه ارائه کرد. رادوشویچ به پرسپولیس اعلام کرده با توجه به  اینکه قراردادش از پایان خرداد تا پایان خرداد هر سال است، باشگاه باید تمام قرارداد این فصل او را پرداخت کند اما مدیران پرسپولیس می گویند فصل اواسط مرداد تمام می شود تا آن زمان مطالبات این بازیکن را پرداخت می کنند.

رادوشوویچ تا به حال حدود 55 درصد از قرارداد این فصل خود را دریافت کرده و حالا با درخواست جدیدش، پرسپولیس باید حدود 100 هزار یورو به او بدهد. البته این فقط یک بخش ماجرا است. رادوشویچ بابت فصل گذشته هم ادعای دریافت 18 هزار یورو بابت آپشن قراردادش را هم دارد و با این حساب پرسپولیس برای جلب نظر و بازگشت او باید حدود 118 هزار یورو به او بدهد.

دروازه بان کروات پرسپولیس که طی چند سال خیر همیشه در دریافت مطالبات خود مشکل داشته، هر بار با باشگاه همکاری کرده تا پرسپولیس دچار مشکل نشود اما این بار برخورد نامناسب یکی از مدیرانی میانی باشگاه با او، باعث شده رادوشویچ دوستی و رفاقت را با باشگاه کنار بگذارد و بخواهد قانونی مشکلاتش حل شود. اگر پرسپولیس نتواند این دروازه بان را برگرداند، نه تنها تا پایان فصل مشکل دروازه بان خواهد داشت، بلکه باید تمام مبالغ قرارداد او در سه فصل آینده را نیز پرداخت کند. درواقع اگر رادوشوویچ یک طرفه فسخ کند و برنگردد، پرسپولیس با پرونده حدود 800 هزار یورویی دیگر روبه رو خواهد شد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن