اکسید هد

دایی، کریمی و جلال زیر یک سقف

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1477 ] - 6 روز پیش

دایی، کریمی و جلال زیر یک سقف

 تیم ملی فوتبال کشورمان در حالی برای برگزاری مسابقات مرگ و زندگی انتخابی جام جهانی در منامه بحرین به سر می برد که این روزها شاهد فضای همدلی خوبی به سود ا... 5 out of 5 based on 4 ratings.
دایی، کریمی و جلال زیر یک سقف

 تیم ملی فوتبال کشورمان در حالی برای برگزاری مسابقات مرگ و زندگی انتخابی جام جهانی در منامه بحرین به سر می برد که این روزها شاهد فضای همدلی خوبی به سود ا...

ارتش سرخ دات كام :

 تیم ملی فوتبال کشورمان در حالی برای برگزاری مسابقات مرگ و زندگی انتخابی جام جهانی در منامه بحرین به سر می برد که این روزها شاهد فضای همدلی خوبی به سود این تیم هستیم. مخصوصا در حوالی بازی با بحرین که همیشه گربه سیاه فوتبال ایران بوده و نبردهای ما با این تیم به حاشیه کشیده شده، بسیاری از پیشکسوتان و بزرگان فوتبال ایران حمایت خوبی از ملی پوشان انجام دادند. شاید اختلافات بین علی دایی و علی کریمی آنقدر زیاد باشد که آنها کمتر روی یک نقطه ثابت کنار هم قرار بگیرند، اما مورد تیم ملی واقعا استثنایی است.

پیش و پس از بازی با بحرین، هم دایی و هم کریمی با ارسال پیام های روحیه بخش به حمایت از ملی پوشان برخاستند. کریمی برای آنها آرزوی موفقیت کرد و دایی هم با بارگذاری تصویر سردار آزمون و مهدی طارمی به شکلی ویژه از جانشینان موفق خودش در تیم ملی تمجید کرد. جلال حسینی هم از این قافله عقب نمانده است. کاپیتان پرسپولیس که پیش از جام جهانی روسیه دوران حضورش در تیم ملی خاتمه یافت، برای همبازیانش در این تیم پیغام های روحیه بخش فرستاد.

با توجه به نیاز حیاتی تیم کشورمان به کسب پیروزی های صددرصدی در این مسابقات، حتی حرف و حدیث هایی در مورد بازگشت جلال حسینی به تیم ملی وجود داشت، هرچند او نهایتا دعوت نشد. این مساله اما رویکرد حمایتی حسینی را تغییر نداد.  چیزی که این روزها حول و حوش تیم ملی می بینیم، همان فضایی است که برای صعود به شدت لازمش داریم. مهدی طارمی هم بعد از درخشش در بازی با بحرین، در مصاحبه تلویزیونی اش از مردم خواست همه تفاوت سلیقه ها را کنار بگذارند و این چند روز، صفر تا صد حامی تیم ملی باشند. خوب است که بزرگان فوتبال ایران هم در این مشی شریک شده اند. ما به یک سه امتیاز دیگر برابر عراق نیاز داریم تا به مرحله بعدی انتخابی برسیم. آنجا دیگر حواس مان جمع خواهد بود که امتیازات را راحت از دست ندهیم و دچار چنین مخمصه ای نشویم. دست کم تا زمان پیروزی بر عراق همین شور و حال و همین پشتیبانی حداکثری از تیم ملی باید حفظ شود. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

تیم ملی موفق به صعود از گروه خود می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن