اکسید هد

چهار پرونده تعهدات مالی پرسپولیس مختومه شد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1523 ] - چهارشنبه, 19 خرداد 1400

چهار پرونده تعهدات مالی پرسپولیس مختومه شد

باشگاه پرسپولیس از مختومه شدن 4 پرونده مربوط به این باشگاه خبر داد. این باشگاه در راستای ساماندهی پرونده های مربوط به مطالبات مربیان و بازیکنان، طلبکاران، نها... 5 out of 5 based on 10 ratings.
چهار پرونده تعهدات مالی پرسپولیس مختومه شد

باشگاه پرسپولیس از مختومه شدن 4 پرونده مربوط به این باشگاه خبر داد. این باشگاه در راستای ساماندهی پرونده های مربوط به مطالبات مربیان و بازیکنان، طلبکاران، نها...

ارتش سرخ دات كام :

 باشگاه پرسپولیس از مختومه شدن 4 پرونده مربوط به این باشگاه خبر داد.

این باشگاه در راستای ساماندهی پرونده های مربوط به مطالبات مربیان و بازیکنان، طلبکاران، نهادها و باشگاه ها در روزهای گذشته، نسبت به تعیین وضعیت بدهی ها در قالب تعیین زمان بندی برای پرداخت در آینده و توافق بر سر تسویه حساب با پرداخت بخشی از تعهدات اقدام کرده است.

بر این اساس، در روزهای گذشته با برخی طلبکاران برای انجام تعهدات در زمان های بعدی توافق شد و با بعضی تسویه حساب صورت گرفت.

در این راستا، تعهدات نسبت به رضا نورمحمدی کاپیتان سال های گذشته سرخپوشان، شاهین عباسیان و ابوالفضل درویشوند به سرانجام رسید. این نفرات همچنین بخشی از مطالبات خود را به صورت توافقی به باشگاه بخشیدند. مدیریت باشگاه پرسپولیس همچنین نسبت به تسویه بدهی خود به هیات فوتبال تهران اقدام کرد.

این باشگاه لازم می داند ضمن عذرخواهی از تمام افراد و شرکت هایی که همچنان مطالباتی از پرسپولیس دارند یا با تاخیر به حقوق خود رسیدند، همچنین پیشکسوتان، بازیکنان و مربیان پیشین که با درک شرایط باشگاه، برای دریافت مطالبات مهلت داده اند یا در جریان تسویه حساب به خاطر پرسپولیس و هواداران بخشی از مطالبات خود را بخشیده اند، کمال تشکر و قدردانی را دارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • morteza morteza
    morteza morteza :
    از تمام کسانی که بحران باشگاه بزرگ پرسپولیس رو میدانند و به روی باشگاه فشار نمی آورند مثل نور محمدی و غیره... ما هواداران ازشون صمیمانه و قدر دانی میکنیم...
    و کسانی هم که از باشگاه طلب دارند و فشار می آورند تقاضا داریم که صبر کنند چون باشگاه هنوز پاداش آسیائیش رو نگرفته و بزودی این پاداش به باشگاه میرسه و طلبتون رو میدیم خواهش میکنم کمی به باشگاه مهلت بدید ممنون و سپاس...

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن