اکسید هد

تصمیم مشترک مربیان پرسپولیس؛ غر نمی زنیم!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1657 ] - 9 روز پیش

تصمیم مشترک مربیان پرسپولیس؛ غر نمی زنیم!

خبر مصدومیت کمال کامیابی نیا و وحید امیری تا حدودی ذهن مربیان پرسپولیس را به هم ریخته چراکه با وجود این مصدومیت ها و شرایطی که با وجود غیبت ملی پوشان قبل از ب... 4 out of 5 based on 9 ratings.
تصمیم مشترک مربیان پرسپولیس؛ غر نمی زنیم!

خبر مصدومیت کمال کامیابی نیا و وحید امیری تا حدودی ذهن مربیان پرسپولیس را به هم ریخته چراکه با وجود این مصدومیت ها و شرایطی که با وجود غیبت ملی پوشان قبل از ب...

ارتش سرخ دات كام :

 خبر مصدومیت کمال کامیابی نیا و وحید امیری تا حدودی ذهن مربیان پرسپولیس را به هم ریخته چراکه با وجود این مصدومیت ها و شرایطی که با وجود غیبت ملی پوشان قبل از بازی سوپرجام ایجاد شده، وضعیت فنی تیم پرسپولیس برای آماده سازی و حضور قدرتمند مقابل تراکتور در دیدار 30 خرداد نرمال نیست.

شرایط پرسپولیس اصلاً خوب نیست و کادر فنی و مدیریت تیم بیشتر از هرکسی نسبت به این مسأله واقف است، اما مربیان و مدیر تیم تصمیم گرفته اند درباره تیم ملی و شرایط ملی پوشان پرسپولیس اصلاً حرف نزنند تا تنشی ایجاد نشود. مربیان پرسپولیس با در نظر گرفتن شرایط حساس تیم ملی نمی خواهند درباره وضعیت به وجود آمده برای خود و در تنگنا قرار گرفتن شان صحبت کنند و حرف های شان با برداشت های متفاوت حالت اعتراض و غر زدن پیدا کند و موجب اصطکاک بین پرسپولیس و تیم ملی شود.

پرسپولیس در سال های گذشته و در روزهای اقتدارش همواره بازیکنان زیادی به تیم ملی داده و در خیلی از مقاطع اسکلت تیم ملی از بازیکنان شاخص و ستاره های این تیم تشکیل شده؛ نمونه اش اینکه در میانه دهه 70 و در سال های اقتدار پرسپولیس و زمانی که این تیم بعضاً نزدیک 10 بازیکن در اردوهای تیم ملی داشت، سرخ ها بعد از هفت، هشت بازی در جام آزادگان و در شرایطی که نتایج بسیار خوبی هم گرفته بودند به خاطر تعدد بازیکنان ملی پوش شان و شرایط حساس تیم ملی از لیگ آزادگان کنار کشیدند تا استقلال قهرمان شود در حالی که آن تیم پرسپولیس مدعی نخست قهرمانی بود و چنانچه در لیگ می ماند به احتمال زیاد الان یک جام بیشتر در لیگ سراسری و ویترین پرجام خود داشت.

پرسپولیس امسال هم چنین شرایطی را تجربه می کند و حالا که بحث به دست آوردن یک جام دیگر است طبیعتاً کادر فنی دوست دارد این سوپرجام را هم به رزومه خود و تاریخچه باشگاه بیفزاید، اما شرایط برای حضور مقتدرانه در این بازی چندان نرمال نیست. تاریخ برگزاری مسابقه، شرایط بدنی ملی پوشانی که از منامه برمی گردند و مسأله مصدومیت ها باعث خواهد شد پرسپولیس با وضعیتی غیرطبیعی آماده مسابقه با تراکتور شود، اما مربیان پرسپولیس آدم هایی نیستند که دنبال بهانه و غر زدن باشند. آنها با برنامه کار می کنند و سرشان به کار خودشان است تا به جای ایراد گرفتن از زمین و زمان و بند کردن به هیأت مدیره و مدیرعامل و کارگزار، روی کار فنی خودشان متمرکز شوند و اگر احتمالاً ناکامی و شکستی هم رخ داد دنبال مقصر احتمالی نگردند و به بقیه نتازند.

مربیان پرسپولیس معتقدند شرایط تیم با در نظر گرفتن مصدوم شدن دو بازیکن مهم در اردوی تیم ملی و گرفتن یک بازیکن دیگر از آنها (میلاد سرلک) و البته دوری 5 بازیکن دیگر از تیم اصلاً خوب نیست، اما باور دارند خودشان می توانند این شرایط را مدیریت کنند. آنها به تیم شان فوق العاده امیدوارند چراکه پرسپولیس این فصل به لحاظ فنی به بلوغ تاکتیکی رسیده و از نظر بدنی سرآمد سایر تیم های لیگ برتری است، ضمن اینکه مهره های کارگشا و توانمندی در اختیار دارد.

کادر فنی پرسپولیس در تصمیمی مشترک به این تفاهم رسیده اند که غر زدن درباره شرایط تیم و وضعیت ملی پوشان فایده ای برای آنها ندارد و بهتر است حواس و تمرکزشان روی آماده سازی بازیکنانی باشد که فعلاً در اختیار دارند. آنها با در نظر گرفتن این مسأله برای تیم فعلی دو بازی تدارکاتی در نظر گرفته اند، آن هم در شرایطی که با دعوت از چهار، پنج بازیکن از تیم امید باشگاه تعداد نفرات شان در تمرین به 20 نفر نمی رسد!

کادر فنی پرسپولیس با در نظر گرفتن تمام مشکلات از جمله غیبت رادوشویچ در تمرینات، مصدومیت خفیف شجاعی و مغانلو و وضعیت کمال و سایر ملی پوشان قصد دارند تیم فعلی و بازیکنان تحت اختیارشان را آماده کنند. آنها قصد دارند بازیکنان حاضر در تمرینات را در شرایط مسابقه نگه دارند و از آنجایی که آخرین بازی رسمی تیم روز 3 خردادماه برگزار شده دوری بیش از حد از مسابقه می تواند برای بازیکنان باقی مانده در تهران مشکل ساز باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • morteza morteza
    morteza morteza :
    تا حالا سیامک نعمتی کمال نورالهی کنعانی امیری ترابی که بعد از مصدومیت کمال و امیری سرلک هم به تیم ملی اضافه شد کریم باقری که 8 نفر میشوند ولی دولت و فدراسیون با اینکه این همه باشگاه به تیم ملی کمک کرده نا عادلانه برای بازی ها واسه پرسپولیس برنامه ریزی کردند و با وجود مشکلات مالی و این همه که باشگاه به تیم ملی کمک کرده اونها هیچ کمکی به باشگاه و تیم نمیکنند.. همین بازیکنانی که به تیم ملی دعوت شدند و مصدوم هم داشتیم لطمه بزرگی به تیممون زدند و امکان داره ما رو از سوپر جام و جام لیگ برتر خدایی نکرده دور کنند ... چرا با این وجود به پرسپولیس و باشگاه کمک نمیکنید این شد انصاف این بی عدالتی محضه...

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان سوپرجام می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن