اکسید هد

احمد نور، مهره ی مورد علاقه اسکوچیچ

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 745 ] - 7 روز پیش

احمد نور، مهره ی مورد علاقه اسکوچیچ

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس بار دیگر فرصت بازی در ترکیب تیم ملی را پیدا کرد تا رکورد جالب توجه خود را حفظ کند. در شرایطی که پیش بینی می شد با توجه به در پیش بود... 5 out of 5 based on 1 ratings.
احمد نور، مهره ی مورد علاقه اسکوچیچ

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس بار دیگر فرصت بازی در ترکیب تیم ملی را پیدا کرد تا رکورد جالب توجه خود را حفظ کند. در شرایطی که پیش بینی می شد با توجه به در پیش بود...

ارتش سرخ دات كام :

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس بار دیگر فرصت بازی در ترکیب تیم ملی را پیدا کرد تا رکورد جالب توجه خود را حفظ کند.

در شرایطی که پیش بینی می شد با توجه به در پیش بودن جدال ایران و عراق، دراگان اسکوچیچ به بازیکنانی که در دو بازی گذشته میدان داده، امروز استراحت بدهد اما اسکوچیچ تصمیم گرفت تا ترکیبی با تلفیق از بازیکنان ذخیره و هم چنین برخی از ملی پوشانی که در بازی های گذشته بودند، تیم ملی را به میدان مسابقه با کامبوج بفرستد.

یکی از بازیکنان که جایگاهش در ترکیب تیم ملی تغییر نکرده، احمد نوراللهی است؛ نوراللهی که دو بازی گذشته هم در ترکیب اولیه تیم ملی جای داشت، این بار و برای مصاف با کامبوج هم از سوی اسکوچیچ در قلب اسکواد تیم ملی جای گرفته و در کنار سعید عزت اللهی مسئولیت استحکام کمربند میانی زمین تیم ملی را برعهده دارد.

جالب آن که در هر 5 تجربه سرمربیگری پیشین اسکوچیچ در تیم ملی ایران، احمد نوراللهی به میدان رفته و امروز برای ششمین بار توانسته نظر این سرمربی کروات را برای حضور در ترکیب تیم ملی جلب کند تا هم چنان تنها بازیکنی از این حیث باشد که در تمامی بازی های تیم ملی تحت هدایت دراگان اسکوچیچ حضور داشته است.

باید دید او در سیزدهمین تجربه پوشیدن پیراهن ملی چه عملکردی را امشب در جمع بازیکنان ملی پوش در مصاف با کامبوج خواهد داشت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان سوپرجام می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن