اختلاف 8 میلیاردی بر سر مغانلو

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1954 ] - شنبه, 22 خرداد 1400

اختلاف 8 میلیاردی بر سر مغانلو

شهریار مغانلو که بعد از نیم فصل حضور در لیگ پرتغال با انتقالی قرضی راهی پرسپولیس شد، با نمایش های خوبش نظر مثبت کادرفنی و هواداران پرسپولیس را جلب کرد. تجربه ... 2 out of 5 based on 3 ratings.
اختلاف 8 میلیاردی بر سر مغانلو

شهریار مغانلو که بعد از نیم فصل حضور در لیگ پرتغال با انتقالی قرضی راهی پرسپولیس شد، با نمایش های خوبش نظر مثبت کادرفنی و هواداران پرسپولیس را جلب کرد. تجربه ...

ارتش سرخ دات كام :

شهریار مغانلو که بعد از نیم فصل حضور در لیگ پرتغال با انتقالی قرضی راهی پرسپولیس شد، با نمایش های خوبش نظر مثبت کادرفنی و هواداران پرسپولیس را جلب کرد. تجربه نیم فصل حضور در فوتبال اروپا، در بازگشت به پرسپولیس این فرصت را برای مغانلو ایجاد کرد تا نمایشی امیدوارکننده داشته باشد. 4گل زده در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا سهم مهمی از سوی او برای صعود تیمش به مرحله بعدی داشت و در شرایطی که قفل دروازه ها در لیگ برتر برای او بسته به نظر می رسید، مغانلو در بازی آخر پرسپولیس مقابل ذوب آهن و در شرایطی که با مصدومیت مواجه بود، یک گل حیاتی زد تا زمینه ساز برد مهم تیمش در اصفهان باشد.

با توجه به عملکرد موفقیت آمیز مغانلو، حالا باشگاه پرسپولیس دنبال مسیری برای مذاکره با باشگاه پرتغالی برای انتقال دائمی شهریار است. مغانلو قراردادی 3ساله با باشگاه سانتاکلارا دارد که یک فصل از آن گذشته است. پرسپولیس اما امیدوار است در رایزنی دوباره با این باشگاه شرایط را برای پرداخت مبلغ رضایتنامه و قرارداد مجدد با این مهاجم فراهم سازد. نکته حائز اهمیت مسائل مالی است و مسئولان پرسپولیس دنبال این خواهند بود تا شرایط صدور رضایتنامه به شکلی نباشد که نظام مالی این تیم را به دردسر بیندازد. آنها قصد دارند طبق برنامه ای که در نیم فصل و در مقطع پنجره زمستانی دنبال کردند، بار دیگر رضایت باشگاه سانتاکلارا را برای صدور رضایتنامه این مهاجم ایرانی فراهم سازند.

آخرین اخبار اما حاکی از آن است که مذاکرات پرسپولیس با سانتاکلارا هنوز به نتیجه قطعی نرسیده و اتفاقا چالش هایی میان 2باشگاه ایجاد شده که ممکن است پروسه انتقال قطعی مغانلو به پرسپولیس را با مشکل مواجه کند. پرسپولیسی ها در این چند هفته مذاکراتی را با باشگاه پرتغالی برای گرفتن رضایتنامه مغانلو انجام دادند ولی پیشنهادی که مدیران سانتاکلارا به پرسپولیس داده اند یک پیشنهاد سنگین است. آنها برای صدور رضایتنامه مغانلو خواهان دریافت مبلغ 650هزار دلار هستند. پرتغالی ها 30درصد هم بابت حق انتقال می خواهند تا اگر مغانلو از پرسپولیس به تیم دیگری ترانسفر شود، 30درصد از پول فروش این بازیکن به آنها برسد.این پیشنهاد مسئولان پرسپولیس را حسابی غافلگیر کرده و قطعا آنها نمی توانند در این بحران مالی، مبلغی حدود 15تا 16میلیارد تومان بابت رضایتنامه مغانلو پول بدهند. آخرین مبلغی که پرسپولیس برای جذب مغانلو به طرف پرتغالی پیشنهاد داده، 300هزار دلار است که این مبلغ هم مورد رضایت پرتغالی ها نیست. باید دید مدیران پرسپولیس با توجه به علاقه کادرفنی به مغانلو، قادر خواهند بود شرایط را برای ادامه همکاری این بازیکن با پرسپولیس در فرصت باقیمانده تا پایان قرارداد قرضی فراهم کنند یا خیر. بدون شک از دست دادن مغانلو اتفاق خوبی برای پرسپولیس نخواهد بود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن