head_1xbet

آمار معنادار سوشا که به خاطرش باید اشک بریزد

- نظرات : 5 اظهار نظر - بازدید [ 13822 ] - دوشنبه, 3 خرداد 1395

آمار معنادار سوشا که به خاطرش باید اشک بریزد

اين روزها همه جا حرف از سوشا مكاني است؛ گلري كه در بازي با نفت تهران روي اولين موقعيت جدي تيم حريف يك گل بد خورد، پايه هاي شكست تيمش را چيد و البته كمي بعدتر ... 5 out of 5 based on 21 ratings.
آمار معنادار سوشا که به خاطرش باید اشک بریزد

اين روزها همه جا حرف از سوشا مكاني است؛ گلري كه در بازي با نفت تهران روي اولين موقعيت جدي تيم حريف يك گل بد خورد، پايه هاي شكست تيمش را چيد و البته كمي بعدتر ...

ارتش سرخ دات كام :

اين روزها همه جا حرف از سوشا مكاني است؛ گلري كه در بازي با نفت تهران روي اولين موقعيت جدي تيم حريف يك گل بد خورد، پايه هاي شكست تيمش را چيد و البته كمي بعدتر با پوششي نامتعارف سر تمرينات سرخپوشان حاضر شد تا جنجالي تازه بسازد.

در حال حاضر خیلی ها سوشا را مقصر اصلی از دست رفتن قهرمانی می دانند. با این همه در مورد مکانی يك نكته جالب وجود دارد؛ اينكه آمار اين بازيكن قبل و بعد از ماجرايي كه در زندگي شخصي اش اتفاق افتاد، واقعا دگرگون شد. به بيان ديگر، شايد سوشا در آغاز ليگ پانزدهم به آن اندازه كه امروز مورد ملامت قرار مي گيرد بد نبوده، اما بعد از بازداشت و آزادي موقتش به شكل عجيبي دچار افت شد و حالا كارش به جايي رسيده كه شايد بايد جمع كند و براي هميشه برود.

نزول فاحش
درگيري هاي مكاني در زندگي شخصي اش درست بعد از بازي با برگشت با پديده در هفته شانزدهم اوج گرفت و باعث شد او براي مدتي طولاني از ميادين دور بماند. حتي خيلي ها بر اين باورند كه نمايش بحث برانگيز سوشا در مشهد هم ناشي از آغاز حاشيه هاي پرونده او بوده كه البته تا آن زمان هنوز علني نشده بود.

به هر حال سوشا تا قبل از آن ماجرا در 12بازي به مدت 1080دقيقه براي سرخپوشان به ميدان رفت. در اين 12مسابقه، مكاني تنها 8گل دريافت كرد كه ميانگين يك گل خورده در هر 135دقيقه را براي او نشان مي داد. گلر شماره يك سرخپوشان در آن مقطع در 6بازي، يعني نيمي از مسابقاتي كه به ميدان رفت كلين شيت كرد و موفق به بسته نگه داشتن دروازه خودش شد.

بعد از آن اتفاقاتي كه براي سوشا رخ داد، پرسپوليسي ها الكساندر لوبانف را جذب كردند و در 4مسابقه به او بازي دادند، اما گل بدي كه اين سنگربان ازبك از سايپا خورد، باعث شد سوشا كه مشكلش به طور موقت حل شده بود به قفس توري قرمزها برگردد. از آن زمان به بعد مكاني در 6مسابقه به مدت 510دقيقه براي پرسپوليس به ميدان رفت. او در اين تايم، 6گل دريافت كرد كه معدل نااميدكننده يك گل خورده در هر 85دقيقه را نشان مي دهد. تازه انصاف اين است كه خطاي پنالتي اين گلر روي حميد علي عسگر كه منجر به اخراج او در اواسط بازي با سياه جامگان شد را هم در فهرست گل هاي خورده خود سوشا ثبت كنيم كه در آن صورت كارنامه او باز هم بدتر مي شود. با اين حال حتي بدون در نظر گرفتن آن شاهكار كذايي هم آمار نشان مي دهد سوشا قبل از اتفاقاتي كه در زندگي خصوصي اش رخ داد، در برابر دريافت هر گل به طور متوسط 50دقيقه بيشتر مقاومت مي كرده است. شايد با ادامه آن روند، الان پرسپوليس قهرمان شده بود و مكاني هم از همين حالا شماره يك فصل بعد سرخپوشان را در اختيار خودش مي ديد، اما افسوس كه بي احتياطي هاي بازيكناني نظير او، خيلي چيزها را خراب مي كند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
 • سهیل ...
  سهیل ... :
  چی میگید بابا سوشا شد کاسیاس
 • حسن تبریزی
  حسن تبریزی :
  خداحافظ .بره شانسشو یه جا دیگه که انقدر زیر ذره بین نباشه امتحان کنه. خداحافظ سوشای بد لباس .
 • علی یاری
  علی یاری :
  هر جا میری موفق باشی
 • سید امیرحسین موسوی
  سید امیرحسین موسوی :
  تو اون 12 بازی هم که گل نخورده یا شانس داشته یا تیم ضعیف بوده و گرنه هر توپی اومده کوچک ترین عکس العملی نشون نداده
 • saeed mahmoudi
  saeed mahmoudi :
  فراموش نکنید سوشا بعنوان دروازه بان تیم قهرمان لیگ اومد پرسپولیس و متاسفانه یه عده ای خیلی بهش فشار آوردن و خرابش کردن.اونم واقعاً طاقت این همه فشارو نداشت و خودشو تو حاشیه غرق کرد. امیدوارم تو تیم بعدیش بسیار موفق باشه و بازم به تیم ملی برگرده

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل شاهین بوشهر به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : بیژن حیدری
جمعه, 3 آبان 1398 / ساعت : 16:45
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
پیکان
پیکان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدمهدی سیدعلی
یکشنبه, 28 مهر 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی2
2مهدی عبدی1
3احمد نورالهی1
4محمدحسین کنعانی زادگان1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن