این هفته پرسپولیسی ها تمدید قرارداد می کنند؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 6110 ] - دوشنبه, 21 اسفند 1396

این هفته پرسپولیسی ها تمدید قرارداد می کنند؟

برانکو ایوانکوویچ از روز جمعه، بازیکنانش را به اردوی امارات برده تا برای بازی برگشت مقابل الوصل امارات آماده شوند. این آخرین اردوی سرخپوشان در سال 1396 خواهد ... 4 out of 5 based on 3 ratings.
این هفته پرسپولیسی ها تمدید قرارداد می کنند؟

برانکو ایوانکوویچ از روز جمعه، بازیکنانش را به اردوی امارات برده تا برای بازی برگشت مقابل الوصل امارات آماده شوند. این آخرین اردوی سرخپوشان در سال 1396 خواهد ...

ارتش سرخ دات كام :

برانکو ایوانکوویچ از روز جمعه، بازیکنانش را به اردوی امارات برده تا برای بازی برگشت مقابل الوصل امارات آماده شوند.

این آخرین اردوی سرخپوشان در سال 1396 خواهد بود و تا دیدار سه شنبه شب مقابل الوصل ادامه دارد. پس از این بازی، پرسپولیسی ها در اختیار خود هستند اما باید روز پنج شنبه و جمعه دو جلسه تمرینی دیگر را زیر نظر کریم باقری در تهران داشته باشند و سپس به تعطیلات نوروزی می روند. با این حال، در این هفته هواداران منتظرند تا اتفاقات بزرگی رخ دهد. شاید بهترین اتفاق ممکن، پیروزی برابر الوصل در بازی برگشت باشد و همچنین تساوی نسف قرشی و السد در قطر اما از آن مهم تر، بحث تعیین تکلیف بازیکنان برای فصل آینده است.

همان طور که حمیدرضا گرشاسبی بارها اعلام کرده بود، به توافقات خوبی با بازیکنان رسیده و قرار است در آخرین هفته اسفند، یعنی همین هفته ، روند تمدید قراردادها ادامه می یابد. برانکو امیدوار است از جمع بازیکنانی که قراردادشان به اتمام می رسد، همگی در پرسپولیس بمانند و گرشاسبی نیز این هفته را با این امیدواری آغاز کرده که بدون هیچ حاشیه و حرف و حدیثی بتواند بازیکنان را راضی به تمدید قرارداد کند.

طبق آمارهایی که وجود دارد، در پایان فصل که مصادف با اردیبهشت سال آینده است، قرارداد 12 بازیکن پرسپولیس به اتمام می رسد و باشگاه باید هرچه زودتر فکری به حال این قضیه کند وگرنه اسکلت اصلی و بازیکنان ذخیره اش را از دست می دهد. تنها بازیکنی که تا امروز، اقدام به تمدید قرارداد کرده، شجاع خلیل زاده است اما سایر بازیکنان برای تمدید قرارداد، فقط قول و قرارهایی گذاشته اند و هنوز وارد کارزار نشده اند.

آنها در انتظار به وجود آمدن زمینه های این کار، تسویه حساب از گذشته، بخشش جریمه هایی که مدیران فصل قبل برای شان در نظر گرفته بودند و دریافت پیش پرداخت یا دریافت امتیازاتی در قالب آپشن های طلایی برای فصل آینده هستند. آن طور که از قراین برمی آید بازیکنان پرسپولیس به این آسانی تن به تمدید قرارداد نمی دهند که اگر این طور بود، آنها به خواسته برانکو تا به حال، قراردادشان را تمدید کرده بودند ولی همچنان خبر تازه ای از این اتفاق نمی شنویم.

طبق ادعای گرشاسبی، در این هفته باید اتفاقات زیادی رخ دهد هرچند از داخل تیم، خبرهای دیگری به گوش می رسد؛ اینکه همه چیز به سال آینده کشیده خواهد شد تا بازیکنان ببینند چه انتخابی برای شان بهتر است ؛ ماندن در تیم یا رفتن به تیم های دیگر! فاز دیگر این ماجرا را فراموش نکنید، اکثر بازیکنان ترکیب اصلی، از لیگ های اروپایی و قطر پیشنهادات بسیار خوبی دارند و اگر در مذاکره با باشگاه پرسپولیس، به توافق خوبی نرسند، قطعاً از این تیم جدا می شوند. مهم ترین درخواست گرشاسبی از تک تک بازیکنان این بود که قبل از اخذ تصمیم نهایی، اول با باشگاه پرسپولیس مذاکره کنند و اگر راضی به تمدید قرارداد نشدند، پیشنهادات دیگر را مورد بررسی قرار دهند.

با این حال، اکثر بازیکنان به برانکو فقط گفته اند که می مانند اما تا وقتی رضایت شان جلب نشود، خبری از تمدید قرارداد نیست.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا پرسپولیس نیاز به جذب بازیکنان دیگری در فصل نقل و انتقالات دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : سردار جنگل (حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 11 بهمن 1397 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
پارس جم
پارس جم
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 23 آذر 1397 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2کمال کامیابی نیا2
3سیامک نعمتی2
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن