betabad

ذوالفقارنسب: برانکو هم می داند شاگردانش مقابل الوصل ضعیف کار کردند

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 3989 ] - چهارشنبه, 23 اسفند 1396

ذوالفقارنسب: برانکو هم می داند شاگردانش مقابل الوصل ضعیف کار کردند

 پیشکسوت فوتبال ایران گفت: پرسپولیس مقابل الوصل خوب نبود، اشتباهات زیادی داشت. مطمئناً اگر بخواهند با این روش بازی کنند در آینده مقابل تیم های بزرگ مثل ا... 1 out of 5 based on 9 ratings.
ذوالفقارنسب: برانکو هم می داند شاگردانش مقابل الوصل ضعیف کار کردند

 پیشکسوت فوتبال ایران گفت: پرسپولیس مقابل الوصل خوب نبود، اشتباهات زیادی داشت. مطمئناً اگر بخواهند با این روش بازی کنند در آینده مقابل تیم های بزرگ مثل ا...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت فوتبال ایران گفت: پرسپولیس مقابل الوصل خوب نبود، اشتباهات زیادی داشت. مطمئناً اگر بخواهند با این روش بازی کنند در آینده مقابل تیم های بزرگ مثل السد و خیلی از تیم های مدعی به مشکل بر می خورند.

بیژن ذوالفقارنسب در گفت وگویی در خصوص عملکرد نمایندگان ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: متأسفانه هفته خوبی را سپری نکردیم و نتایج خوبی برای تیم های ایرانی به دست نیامد ولی با توجه به برد پرسپولیس شرایط متفاوت شد. باید بگویم پرسپولیس در بازی برگشت مقابل الوصل عملکرد خوبی نداشت فقط توانست ۳ امتیاز را به دست بیاورد. بازیکنان خیلی ناهماهنگ بودند و به نظرم خود برانکو می داند که شاگردانش ضعیف کار کردند.

وی در ادامه گفت: همه چیز موکول می شود به دو هفته پیش رو که در هفته های آخر مشخص شود که آیا تیم ها به مرحله بعد صعود می کنند یا خیر. در حال حاضر استقلال شانس زیادی دارد چرا که در این هفته ها خیلی خوب بازی می کند و می توانند به مرحله بعد صعود کنند ولی پرسپولیس و ذوب آهن باید شرایط شان را تغییر دهند، بهتر بازی کنند. در این بازی پرسپولیس مقابل الوصل خوب نبود. اشتباهات زیادی داشت مطمئناً اگر بخواهند با این روش بازی کنند در آینده مقابل تیم های بزرگ مثل السد و خیلی از تیم های مدعی به مشکل می خورند.

ذوالفقارنسب افزود: به نظرم پرسپولیس فقط به دنبال کسب امتیاز بود مطمئناً برانکو از عملکرد بازیکنان پرسپولیس ناراضی خواهد بود. الوصل حریف قدرتمندی نبود و می توانستند بازیکنان پرسپولیس بیشتر گل بزنند.

پیشکسوت فوتبال ایران در ادامه در خصوص میزبانی ایران از العین امارات  و حضور چشم گیر هواداران استقلال و اینکه این موضوع چه پیامدی برای AFC خواهد داشت، گفت: مطمئناً پیامدهای خوبی خواهد داشت چرا که نشان دادیم که چه میزبان خوبی هستیم و می توانیم از همه تیم ها به نحو احسن میزبانی کنیم حضور هواداران استقلال حال و هوای خوبی را به ورزشگاه داد و نشان داد ایران هواداران پرشوری دارد. امیدوارم ناظرین AFC به کسانی که گزارش بازی را برای AFC  و فیفا ارسال می کنند از میزبانی استقلال و ایران هم گزارش خوب ارسال کنند تا رأیی که مبنی بر عدم میزبانی ایران از تیم های عربستانی است تغییر کند.

ذوالفقارنسب درباره علت مصدوم شدن بیشتر بازیکنان در لیگ قهرمانان آسیا نیز گفت: به نظر من فشار بازی ها، نزدیکی مسابقات به هم باعث شده تا به بازیکنان فشار بیاید حتی بازیکنان ریکاوری خوبی انجام نمی دهند و این علت اصلی مصدومیت بازیکن است.

وی در پایان در خصوص حریف تیم ملی ایران برای بازی دوستانه نیز گفت: به نظرم حریفی که برای بازی تدارکاتی از سوی فدراسیون فوتبال در نظر گرفته شده است در شأن فوتبال ایران نیست. ما باید با تیم های قدرتمندی بازی کنیم حتی می توانیم با تیم های مثل مالزی و خیلی از این تیم ها که در سطح خوبی باشند بازی کنیم تا به آمادگی فوتبال ایران کمک کند و گرنه  بازی با تیم های ضعیف هیچ تأثیری برای فوتبال ایران نخواهد داشت.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  بی تعصب بایدحرف هایش راقبول کرد
  ماحریف قدربه نام السدراداریم
  درصورت صعودهم باالاهلی یاالغرافه ممکنه روبروبشیم که خیلی گردن کلفتند
  بایدفکریکرد
  تیم خسته است
  نه آخرفصب قبل استراخت داشت ونه نیم فصل
  تازه ملی پوشامون که دیگه بیشترداغونند
  امیدوارم عیدیه پندروزی بچه هابتوننداستراحت کنند

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن