پیش بینی بت 940
قصه تکراری برانکو

قصه تکراری برانکو

پرسپولیس در بازی ماقبل آخر در مرحله گروهی همان تیمی بود که مدتها است  نمایش می دهد. برانکو برای بازی با السد در تهران به تساوی فکر نمی کرد زیرا می دانست ... 2 out of 5 based on 7 ratings.

قصه تکراری برانکو

نويسنده : تورج عاطف بدون نظر بازدید [ 2031 ] سه شنبه, 14 فروردین 1397
:: مقالات
قصه تکراری برانکو

پرسپولیس در بازی ماقبل آخر در مرحله گروهی همان تیمی بود که مدتها است  نمایش می دهد. برانکو برای بازی با السد در تهران به تساوی فکر نمی کرد زیرا می دانست ...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس در بازی ماقبل آخر در مرحله گروهی همان تیمی بود که مدتها است  نمایش می دهد. برانکو برای بازی با السد در تهران به تساوی فکر نمی کرد زیرا می دانست که اگر بازی در ازبکستان را ببرد باز هم در تهران نمی تواند با تساوی به مرحله بعد به عنوان تیم اول رود زیرا  نتیجه رو در رو  قرعه صدرنشینی را به نام تیم قطری می زند. از این رو پرسپولیس در برابر نسف قارشی همان قصه های قبلی را تکرار کرد.

برانکو دو هافبک بازی ساز خودش یعنی مسلمان و بشار رسن را روی نیمکت نشاند! اتفاقی که حکایت های تکراری برانکو را به نمایش می گذاشت. او در حالی از سیستم دو هافبک تدافعی تکراری استفاده می کرد که باز هم ربیع خواه را در کنار کمال کامیابی نیا به بازی گرفت و احمد نورالهی را به نیمکت میخکوب کرد تا بعنوان یار تعویضی وارد میدان شود. ربیع خواه همان بازیکن سر در گم و بی روحیه و کم کیفیت همیشگی بود و کمال کامیابی نیا در بسیاری از مواقع مجبور بود با خطاهای بی شمار جلوی ضد حمله ها را بگیرد!

 برانکو با سیستم 1-5-4 بازی می کرد و از شش هافبک استفاده می کرد اما با این همه در هنگام بازی سازی عملا در میانه میدان تکراری بود و با پاسهای اشتباه نمی توانست توپ  سالمی برای علیپور مهیا سازد.

 نقشه تکراری برانکو این بود که بازی از کناره ها و با استفاده از سانترهای دو هافبک کناری احمد زاده و امیری به سرانجامی برسد اما مطابق تکراری ترین برانکو جناح راست با حضور بازیکنانی چون احمدزاده و محرمی فعال تر بودند و در سمت چپ ماهینی زوج کاملا ناموفقی با امیری ساخته و این سوال را مطرح کرد که فلسفه برانکو از خرید بازیکنی چون شایان مصلح چه بوده است؟ مصلح که بازیکنی جوان تر و قد بلند تر و متخصص بازی در دفاع چپ است بعنوان بازیکن جانشین امیری که هافبک چپ بود وارد بازی شد و بار دیگر تکراری های برانکو را به نمایش گذاشت.

 سوال دیگر این بود وقتی قرار است تیم از جناحین بازی کند چرا بازیکن تخصصی در این نقطه به بازی گرفته نمی شود؟ پرسپولیس در این بازی هم تعویض هایش را دیر انجام داد و کسی نمی داند این تکراری ترین تا به کی قرار است باز هم تکرار شود؟

 پرسپولیس از این گروه صعود کرد اما بازی های ملال انگیزی که مدتها است در پرسپولیس و دقیقا از زمان ترک چوک تکرار می شود این سوال را مطرح می کند که پرسپولیس چه زمانی از این فاز رو به افت خارج می شود؟

 ذوق زدگی برانکو در پایان بازی نشان از کم خواهی این روزهای مرد اول پرسپولیس ها داشت!


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

بهترين بازيكن پرسپوليس برابر السد كدام بازيكن بود؟
  • 1 - صادق محرمی
  • 2 - محمد انصاری
  • 3 - کمال کامیابی نیا
  • 4 - سیامک نعمتی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب