betabad

جهنم واعظان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1940 ] - پنجشنبه, 16 فروردین 1397

جهنم واعظان

بیانه دادن ها در فوتبال ما حرف اول را می زنند. بیانه هائی که در سکوت مسئولین فوتبال ما داده می شوند و این سکوت که معنی دیگر آن اهمال و ضعف در برنامه ریزی و مد... 3 out of 5 based on 2 ratings.
جهنم واعظان

بیانه دادن ها در فوتبال ما حرف اول را می زنند. بیانه هائی که در سکوت مسئولین فوتبال ما داده می شوند و این سکوت که معنی دیگر آن اهمال و ضعف در برنامه ریزی و مد...

ارتش سرخ دات كام :

بیانه دادن ها در فوتبال ما حرف اول را می زنند. بیانه هائی که در سکوت مسئولین فوتبال ما داده می شوند و این سکوت که معنی دیگر آن اهمال و ضعف در برنامه ریزی و مدیریت است تنها آتشی درست می کند که دودش در فرداچون امروز و دیروز به چشم فوتبال می رود!

نخستین بیانه را کانون مربیان ایران می دهند. آنها می گویند: "مشکل فوتبال ما، مشکل امروز و دیروز و هفته و ماه و سال گذشته نیست، رشد و توسعه فوتبال زمان بر است و متاسفانه ، حاکمان فوتبالی ،هفت و هشت ساله اخیر بخصوص شخص آقای کی روش، علیرغم شناخت از این فرایند معیوب نتوانستند در اصلاح روند علمی و منطقی فوتبال قدم بر دارند و پس از هر شکستی، افرادی را بدون دلیل و پشتوانه منطقی مقصر جلوه دادند و به حکومت فوتبالی خود ادامه داده اند.

کانون مربیان فوتبال، قبل از اقدام به فرافکنی محتمل از سوی کی روش، در خصوص نتایج آتی جام جهانی مسکو! جامعه مربیان فوتبال را در کسب نتایج مبری دانسته و با توجه به زمان مفید باقی مانده تا مسابقات و با توجه به تصدی گری هفت ساله آقای کی روش، ایشان را مسئول مستقیم خوب و بد عملکرد تیم ملی می داند"

و سوال ما این است که متولی رشد و توسعه فوتبال ما فقط کی روش است؟

آقایان  مشکل رشد و توسعه فوتبال از پایه های فوتبالی شروع می شود. از مدیران و باشگاه ها و  مربیان و چرخه آموزش و خروجی که دارند و شاهدیم که چهار نماینده ما در لیگ قهرمانان آسیا سه مربی خارجی دارند و هر اتفاقی که در جام جهانی رخ دهد بی گمان نمی توان همه تقصیر ها را به گردن کی روش انداخت که فوتبال ما سالها است از بعد سخت افزاری و نرم افزاری و تیمهای پایه و آموزش دچار مشکل است و بسیاری از اعضای همین کانون مربیان در طی سالهای حضورشان در فوتبال هیچ اقدامی برای رشد و توسعه فوتبال نکرده که باعث عقب گرد آن شده اند و ...

بیانه هائی کی روش هم چون بیشتر بیانه هایش با طعنه های غیر اصولی و متضاد هستند. او در جائی به طعنه از وضعیت بازیکنان ما و لیگ ایران در برابر رونالدو و ایسکو و لیگ قهرمانان اروپا می گوید و در بیانه دوم اشاره از اعتماد به نفس و نگاه به آینده دارد! و سرانجام معتقد است که ناجی او است که باید در جهنم هم ادامه دهد. اما شاید درد اصلی را نه کی روش و نه کانون مربیان فوتبال ایران بیان کردند که حافظ گفته است:
واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می کنند
چون به خلوت می روند آن کار دگر می کنند
 
شاید اگر همه ما کار خودمان درست انجام می دادیم و کار ما فقط بیانه دادن نبود و مدیرانی داشتیم که کار بلد و اینقدر خود باخته نبودند هیچگاه روزگار ما این گونه نبود که کی روش از جهنم از آن یاد می کند و فوتبالی که به جای لذت تنها درد و دعوا دهد بی گمان جهنمی است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن