مبارزه با فساد؟! / جرات اسم بردن داشته باشید

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 3246 ] - پنجشنبه, 23 فروردین 1397

مبارزه با فساد؟! / جرات اسم بردن داشته باشید

خبر مهم روز گذشته فوتبال ایران ، محرومیت 5 ساله سرپرست یک تیم تهرانی از مسابقات فوتبال به دلیل تخلفاتش در یکی از تیم های ملی بوده است! این دقیقا مضمون خبری اس... 5 out of 5 based on 1 ratings.
مبارزه با فساد؟! / جرات اسم بردن داشته باشید

خبر مهم روز گذشته فوتبال ایران ، محرومیت 5 ساله سرپرست یک تیم تهرانی از مسابقات فوتبال به دلیل تخلفاتش در یکی از تیم های ملی بوده است! این دقیقا مضمون خبری اس...

ارتش سرخ دات كام :

خبر مهم روز گذشته فوتبال ایران ، محرومیت 5 ساله سرپرست یک تیم تهرانی از مسابقات فوتبال به دلیل تخلفاتش در یکی از تیم های ملی بوده است! این دقیقا مضمون خبری است که روز گذشته فوتبال ایران را تحت تاثیر قرار داده تا افشین پیروانی به ناچار بگوید اگر منظور من هستم ، بیایند و بگویند دقیقا چه تخلفی انجام داده ام.

 او که چپندی قبل به کمیته اخلاق رفته بود تا دقیقا درباره ماجرای دوره حضور در تیم ملی و ماجراهای اسپانسر تیم ملی توضیحاتی بدهد ، حالا که به عنوان مدیر تیم فوتبال پرسپولیس منصوب شده ، با چنین اتهامی روبرو می شود. اتهامی که اگر در آن تخلفی انجام داده ، حتما باید محاکمه و محروم شود اما نکته تار و گنگ این اتفاق همچنان نوع برخورد عجیب فدراسیون فوتبال با مبارزه با فساد است. اگر کسی تخلفی انجام داده ، به حکم قطعی درباره آن رسیده اید و قرار نیست خیلی خبری اش کنید ، خیلی ساده حکم را برایش بفرسیتد و بگویید برود خانه اش. این چه شکل خاله زنکی از مبارزه با فساد است که جدول حروف متقاطع راه می اندازید و خبر را یواشکی به بیرون درز می دهید و درحالی که راست را نگاه می کنید ، با اشاره چپ تان می گویید فلانی.

 با این سیستم فوتبال پاک نمی شود. اگر پیروانی تخلفی کرده ، پرونده را خیلی شفاف به او ابلاغ کنید و چون ماجرا مالی عنوان شده ، پرونده اش را در اختیار مراجع ذیصلاح حقوقی قرار دهید .

 ولی اگر مطمئن نیستید و این شایعات بر اساس گمانه هاست ، از یاد نبرید دارید درباره نفر دوم تشکیلات پرسپولیس سخن می گویید. از کسی که کاپیتان تیم ملی ایران بوده است. خود شما دو سه سالی عنان تیم ملی تان را در اختیارش گذاشته بودید و هنوز هم اسپانسری که می گویید تخلف کرده است ، حامی مالی تان در جام جهانی است.

 با این شیوه کی بود ، کی بود ، من نبودم نمی توانید فوتبال را پاک کنید آقای تاج. یا باید صراحت لهجه داشته باشید و با شهامت از پی احقاق حق فوتبال باشید که آن وقت مدیریت کدخدامنشی تان را باید کنار بگذارید و یا باید بی خیال این شعارهای زیبا باشید که همین حالا هم پر است از شایعات عحیب و غریب حوالی فوتبال تان.

 همین بیخ گوش تان در لیگ یک ، ببینید مدعیان اخلاق تان در تشکیلات سازمان لیگ ، چطور انگشت اتهام به سوی شان است و همه انگشت حیرت به دهان گرفته اند که واقعا آنجا همه چیز پاک است؟

 برخورد کنید با فساد در فوتبال اما خیلی با شهامت و نه با مدلی یواشکی. می خواهید با مفسد برخورد کنید ، این راهش نیست و البته یادتان باشد دورتان موارد مشکوک به فساد بسیارند. کاش نگاهی به اطراف تان هم بیاندازید.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • jamshid azarkia
  jamshid azarkia :
  خودش یه پا رئیسه تنها قصور پیروانی سکوت است با یستی از این حضرات می دونه افشا کنه حتی اگر به ضرر مقطعی برای فوتبال بوجود بیاد به قول دادکان میشه این فوتبال درست کرد اگر شده یک سال محصورش کنیم
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  گر حکم شود که مست گیرند
  در شهر هر آنکه هست گیرند ..
  البته این قانون نانوشته مملکت ماست که تخم مرغ دزد را قطع ید میکنند و شتر دزد را به امارت میرسونن!!
  یکی از هزاران نمونه آنهم جناب سیف رئیس کل بانک مرکزی که با برادر رفیقدوست آنقدر بردند که گندش درآمد و فاضل خداد را اعدام کردن تا درس عبرتی شود برای اختلاسگران و مفسدین !!!!!!
  جناب تاج ب تاج ( که هزاران حیف از نام تاج ) خود غوطه ور در فساد و تخلفند و مطمئن باشید حتی اگر بر فرض هم افشین پیروانی خدای نکرده تخلفی کرده باشه « جرات نمیکنه که جیکش دربیاد..مگر و مگر با عنایت سربازان گمنام که همچون گذشته ماموران را بجای مسئولان دستگیر و کیفر دادند !!! از تخلفات تاج بگذرند و به تخم مرغ دزد قناعت کنن!!!
  ولی از همه مهمتر و خطرناکتر « شروع حملات پی در پی علیه باشگاه و اعضای تیم پرسپولیسه که متاسفانه و بدبختانه یکمشت نادان بنام هوادار دارن با سرعت تموم « اب به اسیابشون میریزند وبا حمله به مربی و بازیکن و تشویفهای سکویی ! بعضی « اجازه پیاده کردن این افکار وهدف کثیف را به دشمنان پرسپولیس میدهند...
  بارها عرض کردم..اگر هوشیار نباشیم « بدون تعارف به پنج شش سال پیش برمیگردیم و شاید خیلی بدتر..
  و در همین تاریخ عرض میکنم به یکعده که همون بلایی را که سر زنده یاد نوروزی درآوردید و بعد شدید دایه مهربانتر از مادر !! ..اینک صد برابر بدتر را در حال اجرا هستید..
  متاسفانه نمیشه در مورد اشتباه بزرگ مسلمان فعلا حرفی زد..ولی شما جماعتی که اینک بخاطر یک بازیکن « حتی به بهترین مربی پرسپولیس و بعضی بازیکنان اهانت میکنید« در روز موعود نه پشیمونیتون فایده داره و نه آب رفته از جوی را میتونید برگردونید..
  هیچ بازیکنی بزرگتر از نام و تیم پرسپولیس نیست « حتی اگر در حد رونالدو و مسی باشن..کمی هوشیار باشیم..

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : مسجد سلیمان
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن