betabad

هدف گذاری ما چیست؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 3553 ] - یکشنبه, 26 فروردین 1397

هدف گذاری ما چیست؟

سالها است که سرمایه گزاری می کنیم بی آن که بدانیم هدف چیست؟ وقتی هدف را نتوانیم تشخیص دهیم بی گمان نقشه راه درستی را هم طراحی نکرده و در نتیجه بهره وری هم ندا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
هدف گذاری ما چیست؟

سالها است که سرمایه گزاری می کنیم بی آن که بدانیم هدف چیست؟ وقتی هدف را نتوانیم تشخیص دهیم بی گمان نقشه راه درستی را هم طراحی نکرده و در نتیجه بهره وری هم ندا...

ارتش سرخ دات كام :

سالها است که سرمایه گزاری می کنیم بی آن که بدانیم هدف چیست؟ وقتی هدف را نتوانیم تشخیص دهیم بی گمان نقشه راه درستی را هم طراحی نکرده و در نتیجه بهره وری هم نداریم. می پرسیم که چرا در رویدادهای بین المللی ورزشی شرکت می کنیم؟ به نظر می رسد پاسخ به این سوال از دید مسئولین این باشد که تیمهای ما در رویدادهای ورزشی شرکت می کنند تا آنها تفریح کنند!
 
باید باور کنیم که مسئله به همین سادگی است که اگر این گونه نبود چرا باید امروز بشنویم که برای پیراهن تیم ملی ایران طراحی خاصی در نظر گرفته نشده است زیرا زمان نداشتیم؟ این جمله ها همان حرفهائی نبود که هنگام اعزام کاروان ایران به المپیک ریو اعلام شد و آن ترکیب رنگی وحشتناک و طرح زشت مد نظر بود اما در روزهای آخر تا حد زیادی آن هم با عجله تغییر پیدا کرد؟

می پرسیم ما چگونه زمان کافی نداشتیم وقتی که بعنوان دومین تیم صعود کننده به جام جهانی معرفی شدیم؟ این چه داستانی است که وقت برای آمادگی تیم ملی نداریم و بازی تدارکاتی مناسب نداریم و پول نداریم و حالا سخن از این است که زشت ترین لباس جام جهانی را بر تن بازیکنان تیم ملی ایران خواهد رفت .

آیا می دانید رویدادهای جام جهانی و المپیک از آغاز پیدایش محلی بودند که کشورها بتوانند فارغ از رویدادهای سیاسی و اقتصادی خودی نشان دهند؟ آیا اگر بازیهای جام ملتهای اروپا پیش نمی آمد و آن نمایش زیبای تیمهائی چون ولز و ایسلند نبود کسی از آنها شناختی داشت؟

 تیمهای مختلفی که در جام های جهانی و المپیک حاضر می شوند نمایندگان یک کشور هستند و چگونگی حضورشان آبرو و حیثیت یک کشور است اما ما چون همیشه فقط شعار می دهیم چون نحوه حضور در قطار جهانی را بلد نیستیم.

 امروز از پشت میکروفون های که ساخت خارج از کشور هستند و دوربین هائی که ساخت ایران نیستند و مردانی که البسه و کفش و ... خارجی دارند گفته می شود آدیداس پذیرفته است که البسه تیمهای پایه ما را نداده و فقط تیم بزرگسالان را آن هم بدون طراحی خاصی تحویل دهد. آیا این حرکت حمایت از ایران و ایرانی است؟

اردشیر خان لارودی پیر روزنامه نگاری ورزشی ایران در مصاحبه ای اعلام کرده بود که ما نحوه استفاده از کی روش را بلد نیستیم و باید به گفته ایشان اضافه کنیم که ما اصولا نحوه رعایت استاندارها و پروتکل های بین المللی را بلد نیستیم. ما نمی دانیم حقیرانه شرکت کردن ما در رویدادهای بین المللی حقارت کشوری خواهد بود که اندیشه صحیحی مدیرانش ندارند.
 
ما واگن جا مانده از قطار جهانی هستیم زیرا هدفی جز خودخواهی و حقارت نداریم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن