betabad

کلانی: کی روش چند نفر را برای تیم امید پیشنهاد کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2388 ] - دوشنبه, 27 فروردین 1397
کلانی: کی روش  چند نفر را برای تیم امید پیشنهاد کرد

عضو کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال می گوید کی روش چند گزینه را برای سرمربیگری تیم ملی امید پیشنهاد کرده اما هنوز مشخص نیست سرمربی این تیم ایرانی است یا خار...

ارتش سرخ دات كام :

عضو کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال می گوید کی روش چند گزینه را برای سرمربیگری تیم ملی امید پیشنهاد کرده اما هنوز مشخص نیست سرمربی این تیم ایرانی است یا خارجی.

حسین کلانی در گفت وگویی، درباره انتخاب حمید استیلی به عنوان مدیر تیم ملی امید اظهار کرد: مدیر تیم نماینده اصلی فدراسیون است. کسی است که از طرف فراسیون تصمیم گیری می کند. او به صورت مستقیم با سرمربی تیم در ارتباط است و همه امور تیم ملی را مدیریت خواهد کرد.

این عضو کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال درباره دلایل انتخاب حمید استیلی گفت: کمیته فنی با حضور مهدی تاج و محمدرضا ساکت جلساتی را برگزار کرد و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که آقای استیلی شایسته ترین فرد برای حضور در این سمت است.  

او درباره زمان انتخاب سرمربی تیم ملی امید نیز گفت: سرمربی ظرف یکی، دو هفته آینده انتخاب می شود. تعدادی مربی ایرانی و خارجی را زیر نظر داریم و درباره آن بحث و تبادل نظر می کنیم. حتی با کی روش و خیلی از مربیان تیم های ملی مشورت شده که در نهایت یکی از گزینه های مان را انتخاب خواهیم کرد.

کلانی در پاسخ به این سوال که گمانه زنی رسانه ها درباره اسامی مربیان مدنظر برای هدایت تیم ملی امید را خوانده است؟ خاطرنشان کرد: هنوز سرمربی مشخص نشده است. این اسامی در حد گمانه زنی است ولی من نام نکونام، فرکی و ... را شنیدم.

بازیکن پیشین تیم ملی ایران و پرسپولیس در واکنش به این که گفته می شود کی روش روی نام نکونام نظر مثبت دارد تاکید کرد: چند نفری هم مدنظر کی روش بوده اما هنوز هیچ گزینه ای نهایی نشده است. ما مربیان داخلی و خارجی را زیر نظر داریم.

او درباره از دست رفتن زمان و پایان لیگ برتر در هنگام انتخاب سرمربی تیم ملی و شناخت نداشتن مربی جدید از بازیکنان مستعد در این رده سنی گفت: کسی که به عنوان سرمربی انتخاب شود، نهایتا از کسانی است که در جریان وضعیت لیگ برتر هستند.

کلانی در واکنش به این که در این صورت مربی خارجی برای تیم ملی امید انتخاب نمی شود یادآور شد: اگر مربی خارجی هم انتخاب کنیم، اطلاعات لازم به او ارائه می شود. در نهایت در یکی، دو هفته آینده سرمربی تیم ملی معرفی می شود و با برگزاری تمرینات و اردوها بازیکنان مستعد به تیم ملی دعوت می شوند. تمام سعی فدراسیون فوتبال این است که بهترین سرمربی برای تیم ملی انتخاب شود.

این عضو کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال درباره هدف تیم ملی امید، یادآور شد: بعد از ۴۴ سال ناکامی در رسیدن به المپیک به دنبال شکستن این طلسم هستیم. برای ما مهم است که در المپیک شرکت کنیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن