مدافعان گلزن پرسپولیس چشم در چشم بهترین گلزن آسیا

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 3039 ] - دوشنبه, 27 فروردین 1397

مدافعان گلزن پرسپولیس چشم در چشم بهترین گلزن آسیا

بازیکنی که در پیروزی سه گله السد در بازی رفت دو گل زده بود، حالا با ۷ گل زده بهترین گلزن آسیاست و صدرنشین جدول برترین گلزنان این قاره. بی تردید قطری ها بیشتری... 5 out of 5 based on 1 ratings.
مدافعان گلزن پرسپولیس چشم در چشم بهترین گلزن آسیا

بازیکنی که در پیروزی سه گله السد در بازی رفت دو گل زده بود، حالا با ۷ گل زده بهترین گلزن آسیاست و صدرنشین جدول برترین گلزنان این قاره. بی تردید قطری ها بیشتری...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکنی که در پیروزی سه گله السد در بازی رفت دو گل زده بود، حالا با ۷ گل زده بهترین گلزن آسیاست و صدرنشین جدول برترین گلزنان این قاره.

بی تردید قطری ها بیشترین امید برای باز کردن دروازه پرسپولیس را در ساق های مهاجم ۲۶ ساله و الجزایری شان جست وجو می کنند. بهترین گلزن تیم برانکو یعنی علی علیپور اما ۳ گل در لیگ قهرمانان زده و قرمزها روی چارچوب شناسی و گلزنی او در این بازی حساب کرده اند. تقابل امروز پرسپولیس و السد آمارهای جالب دیگری را هم در خود دارد.

مثلا اینکه اکرم عفیف هافبک ۲۱ ساله تیم قطری با ۳ پاس گل در بین بازیکنان هر دو تیم گلسازترین بازیکن به حساب می آید. این بازیکن ملی پوش در هر ۵ دیدار السد در ترکیب ثابت حضور داشته و بعد از او، ژاوی هرناندز با ۲ پاس گل دیگر بازیکن گلساز در بین بازیکنان دو تیم است.

در پرسپولیس هم ۵ بازیکن هر کدام یک بار پاس گل داده اند. وحید امیری، جلال حسینی، محمد انصاری، صادق محرمی و حسین ماهینی هر کدام یک بار برای گلزنان پرسپولیس سازندگی کرده اند و جالب اینکه مدافعان پرسپولیس بیشترین نقش را در گلسازی داشته اند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سپیدرود به چه نتیجه ای دست پیدا خوهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 1 مهر 1397 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ایرماتوف (ازبکستان)
دوشنبه, 26 شهریور 1397 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2سیامک نعمتی2
3گادوین منشا1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن