الغرافه بالای ۱/۵ میلیون دلار می دهد!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 6172 ] - دوشنبه, 27 فروردین 1397
الغرافه بالای ۱/۵ میلیون دلار می دهد!

مهدی طارمی در الغرافه این قدر خوب بوده که حالا با پیشنهادات خوبی روبه رو شود. در قطر او علاوه بر اینکه از الغرافه پیشنهاد تمدید قرارداد دارد، با پیشنهاد جدی چ...

ارتش سرخ دات كام :

مهدی طارمی در الغرافه این قدر خوب بوده که حالا با پیشنهادات خوبی روبه رو شود. در قطر او علاوه بر اینکه از الغرافه پیشنهاد تمدید قرارداد دارد، با پیشنهاد جدی چند باشگاه دیگر از جمله الدحیل که مدعی قهرمانی در آسیاست، روبه رو است.

رقم مهدی روز به روز بیشتر می شود و او این را به خوبی فهمیده که اگر بعد از جام جهانی در این کشور بماند پول خوبی در می آورد. از قطر خبر می رسد باشگاه الغرافه حاضر شده حتی بالاتر از 1/5 میلیون دلار به او بپردازد که رقم کلانی برای یک فوتبالیست ایرانی است.

به هر حال با وضع ارز در ایران و بالا رفتن قیمت دلار، چنین پولی می تواند زندگی طارمی را به طور کلی عوض کند. مهدی اما ترجیح می دهد فعلاً در این باره تصمیم گیری نکند. او به مسئولان باشگاه الغرافه گفته: «بعد از جام جهانی تیمم را مشخص می کنم.» این هم دلیل دارد. مهدی قطعاً در جام جهانی بازیکن فیکس ایران است و در پست وینگر چپ بازی می کند.

او در صورتی که خوش بدرخشد می تواند امیدوار باشد تا به یک تیم اروپایی منتقل شود و قرارداد نسبتاً خوبی هم ببندد. مهدی برای رفتن به اروپا این امتیاز را دارد که بازیکن آزاد است و می تواند هر قراردادی که بست را به جیب بزند. البته بی شک او هر قدر هم خوب در اروپا قرارداد ببندد، به اندازه پولی که قطری ها می دهند، نخواهد گرفت. هیچ بعید نیست در صورتی که مهدی بیشتر ناز کند، قطری ها سر کیسه را دوباره شل و شل تر کنند و رقم او را بالاتر ببرند.

طارمی هم از زندگی در قطر راضی است و اعتقاد دارد آرامشی که آنجاست کمک کرده تا بتواند دوباره به اوج بازگردد و گل بزند. البته اگر رقابت بین باشگاه های قطری بر سر جذب طارمی بیشتر شود، او قطعاً منفعت بیشتری هم می برد. باید دید در نهایت و پس از جام جهانی مهدی چه تصمیمی می گیرد.مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور مسابقه :
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن