betabad

پسرخوانده جدید برانکو را بشناسید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 5811 ] - سه شنبه, 28 فروردین 1397

پسرخوانده جدید برانکو را بشناسید

در تیم پرسپولیس بازیکنانی که تحت حمایت کامل برانکو در هر شرایطی باشند را با عنوان پسر برانکو می شناسند. این مساله در رسانه ها نیز عمومیت یافته و به تبع این مس... 3 out of 5 based on 5 ratings.
پسرخوانده جدید برانکو را بشناسید

در تیم پرسپولیس بازیکنانی که تحت حمایت کامل برانکو در هر شرایطی باشند را با عنوان پسر برانکو می شناسند. این مساله در رسانه ها نیز عمومیت یافته و به تبع این مس...

ارتش سرخ دات كام :

در تیم پرسپولیس بازیکنانی که تحت حمایت کامل برانکو در هر شرایطی باشند را با عنوان پسر برانکو می شناسند.

این مساله در رسانه ها نیز عمومیت یافته و به تبع این مساله هواداران نیز از جایگاه قرص برخی نفرات تیم محبوب شان نزد سرمربی آگاهند. برای مثال گفته می شود شجاع خلیل زاده فرزند ارشد برانکو است چرا که امکان ندارد در ترکیب اصلی نباشد و فقط محرومیت او را از ترکیب بیرون می فرستد. در مورد ربیع خواه هم این مساله مصداق پیدا می کرد و فقط در یک مسابقه بود که خود ربیع خواه از برانکو خواست به او بازی ندهد.

فرشاد احمدزاده دیگر پسر برانکو است چرا که پروفسور اعتقاد عجیبی به شماره 10 تیمش داشت و تا قبل از بیرون گذاشتن از فهرست بازی با السد به دلایل انضباطی هیچ چالشی بین این دو نفر وجود نداشت و احمدزاده حتی در شرایط نه چندان خوب هم در ترکیب اصلی به میدان می رفت. شاید تا حالا نشنیده اید که ماهینی را پسر برانکو خطاب کنند اما شماره 13 سرخ ها و کاپیتان دوم تیم را می توان پسرخوانده پروفسور نامید چرا که او در هر فرمی در ترکیب اصلی است. البته برانکو به هیچ بازیکنی بیخود دل نمی بندد و بنا به دلایل فنی و غیر فنی برخی نفرات معتمد او هستند.

در مورد ماهینی هم پکیجی از مسائل فنی، اخلاقی و درون تیمی باعث شده تا شماره 13 همچنان در ترکیب باشد. به نوشته آخرین خبر، یکی چند پسته بودن او که طی دو فصل اخیر در چهار پست بازی کرده، دیگری قدرت هدایت بازیکنان جوان و در نهایت درست تمرین کردنش که ماهینی را تبدیل به یکی از باثبات ترین بازیکنان پرسپولیس کرده.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن