betabad

هفت گانه پر استفهام ایوانکوویچ

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2504 ] - سه شنبه, 18 اردیبهشت 1397

هفت گانه پر استفهام ایوانکوویچ

شاید زدن دو گل در خانه حریف و یک باخت خفیف بتواند توجیهی برای بسیاری از مسابقه ها باشد اما وقتی قهرمان دوگانه فوتبال ایران که با برتری فاحشی در دو سال اخیر به... 1 out of 5 based on 6 ratings.
هفت گانه پر استفهام ایوانکوویچ

شاید زدن دو گل در خانه حریف و یک باخت خفیف بتواند توجیهی برای بسیاری از مسابقه ها باشد اما وقتی قهرمان دوگانه فوتبال ایران که با برتری فاحشی در دو سال اخیر به...

ارتش سرخ دات كام :

شاید زدن دو گل در خانه حریف و یک باخت خفیف بتواند توجیهی برای بسیاری از مسابقه ها باشد اما وقتی قهرمان دوگانه فوتبال ایران که با برتری فاحشی در دو سال اخیر به این مهم دست یافته و صاحب بهترین خط حمله و دفاع و کمترین باخت و بیشترین برد و صاحب بهترین گل زن در یک سوی و در طرف دیگر الجزیره تیم هفتم لیگ امارات باشد نمی توان این باخت را به آسانی هضم کرد و چون هر باختی باید به جستجوی بسیار از مشکلات رفت و در پی دلیل و بی گمان پاسخی برای سوالاتی رفت که در مورد این باخت مطرح است. بعنوان مثال:

1/ چرا کیفیت دفاع پرسپولیس در زمان حضور سید جلال و عدم حضور او بی نهایت تغییر می کند؟
 آیا این یک نکته منفی نیست زمانی که متوجه می شویم سید جلال حسینی در سال یا سالهای  آخر فوتبالش بوده و با توجه به سنش امکان آسیب دیدگی های او زیاد است؟ دفاع پرسپولیس تا به کی اینقدر سراسیمه و ضعف در هنگام غیبت کاپیتان با سابقه اش باید بازی کند؟
 
2/خطاهای بی شمار و بی دلیل شجاع خلیل زاده چه در برابر حریف و چه در هنگام بازی تا به کی ادامه دارد؟ چرا صادق محرمی در این بازی تنها یک نیمه خوب بود و در نیمه دوم هیچ نشانی از نفوذهای او را مشاهده نکردیم؟
 
3/ معیار تعویض های برانکو چیستند؟ به چه دلیل فرشاد احمدزاده که در نیمه دوم عملا محو بود تمام 90 دقیقه بازی کرد؟ آیا نمی شد امیری به سمت راست چون برخی بازی ها برود و نعمتی در سمت چپ بازی کند و احمدزاده تعویض شود؟ چرا شایان مصلح جانشین کامیابی نیا شد؟ مصلح که یک بازیکن کناری است و اصولا یک مدافع چپ و یا گاه به گاهی فوروارد بوده است می توانست جانشینی برای یک هافبک تدافعی باشد؟

4/ چرا پرسپولیس اینقدر از بعد بدنی کم آورده است؟ فاصله زمانی بازی سپیدرود تا بازی با الجزیره برای ریکاوری و تجدید قوا کافی نبود؟

5/ بیراوند در گل سوم یک اشتباه فاحش کرد. آیا این گونه گل خوردن های بیرانوند نمی تواند دل نگرانی های ما را برای جام جهانی بیشتری نماید؟

6/ تاکتیک یکنواخت پرسپولیس که عملا با افت کاررائی محرمی در نیمه دوم و عدم خاصیت های تهاجمی در نزد ماهینی باعث شده بود که پرسپولیس در ازدحام بازیکنان الجزیره کاررائی نداشته باشد چرا تغییر نکرد؟

7/ آیا همه تقصیر ها را باید به گردن ماجرای طارمی انداخت؟ به نظر می رسد مقصر دانستن گذشتگان رسمی ناخوشایند در بسیاری از مسائل این روزهای جامعه ما شده در فوتبال هم باب شده است.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  اتفاقا اینجا هم باید گفت : خدا لعنت کنه طارمی وهدایتی را !!
  وقتیکه ما محروم باشیم « بازیکن با خیال آسوده از تمدید قراردادش « از شکم سیری بازی میکنه وتمرین.چرا ما در نیم فصل اول و دو فصل گذشته بازیکنانمون بهترین دوندگی وتلاش را داشتن؟ میگویند چون چوک رفته !! چرا تا محروم شدیم و بدن بعضی بازیکنان تحلیل رفت؟
  در کامنتهای بعد از بازی میبینیم که دوباره حمله به برانکو را شروع کردن !! اتفاقا از کسانی این حملات را میبینیم که مدعی بازیکن بودن را هم دارن!
  دوست عزیز.شما که مدام از یک بازیکن دفاع میکنی و اتفاقا از مدافعان همون طارمی و رامین هم بودی..وقتی بازیکن در روز بازی با تاخیر عمدی حرکت میکنه « و میدونه که تیم به او احتیاج داره« چه انتظاری از برانکو داری؟ درست مثل سال گذشته که هون آقایون واتفاقا همون بازیکن مورد نظر شما بجای استراحت برای بازی فردا سر از پارتی و کافه های دبی در میاره و بعد در بازی همچون شب گذشته نای بازی کردن نداره و باز هم برانکو را مقصر میدونید! چند نفر را میشه روی نیمکت میخ کرد؟ همین شماها بودید که فریاد میزدید وبه طاهری هتاکی میکردید که عرضه آوردن بیرانوند را نداره! شماها بودید که مدام از آوردن شجاع دفاع میکردید و میگفتید اگر نتونین جذبش کنید « خیانت کردین!! مگه شماها نبودید که میگفتید چرا احمد در ترکیب نیست؟ مگه از وجود احمد در کنار کمال و بجای ربیع خواه دفاع نمیکردید؟ ربیع خواهی (که از نظر شما حتی برای دسته یک هم زیادیه ) که با همون دفاعی بازی کردنش میتونست نقطه مطمئنی باشه وحالا دو هافبک دفاعی که در حمله تلاش میکنند ودر بازگشت کند « مگه خواسته شما نبود؟ بله..ما هم خیلی دل خونی داریم ..منتها نه از برانکو که گذاشتیم برای بعد از آخرین بازی و چون نمیخواهیم مسبب دلسردی هوادارنی باشیم که با شرف وغیرت تموم به استادیوم میرن..نگاهی به نظرات خودتون بندازید ن بجز دلسردی و یاس چه حرکت مفید دیگری کردید؟ فصل قبل که مدعی بودید اگر بازیها در آزادی میشد« جهنم میشد برای رقبا وامسال که این اتفاق افتاد و بسیاری از شماها توی خونه هاتون بودید ویا در حال تفریح !!!
  حداقل معرفت داشته باشیم واشتباهات خودمونو قبول کنیم...اتفاقا خیانتی که هوادار به مسلمان کرده کمتر از بیمعرفتی خود او نیست!! همونطور که این خیانت و ظلم را در حق پیام وعباسزاده و.. کرد..یکی میشه مثل سید که اگر نود دقیقه تشویقش کنن« ذره ای تغییر نمیکنه ویکی هم مثل آن جماعت که با 5 دقیقه تشویق شدن « خدارا بنده نیستن!!
  یک بازی فوق العاده حساس دیگه مونده..هرکسی که میتونه بره استادیوم باید شرف و غیرت رفتنو داشته باشه..بیرون گود نشستن وفریاد لنگش کن را مرده ها هم میتونن..برای یکبار هم که شده این استادیوم را پر کنیم..معرفت داشته باشیم..نکنه یکسال دیگه دوباره شروع کنیم که اگر برانکو مونده بود« اگر خیانت فلان بازیکن نبود و اگر اگر هامون را با افسوس و اشک عنوان کنیم..خواهشا در زمین زدن تیم با دشمنان هودست نشیم..یا حق.
 • بهرام عظیمی
  بهرام عظیمی :
  پیش کشیدن نام طارمی نشان دهنده ساده لوحی هواداران و فریب مافیای رسانه را خوردن است!
  همین ساده لوحی ها باعث می شود مدیریت ضعیف و نقص های فنی تیم پنهان بماند
  پرسپولیس هر چه ضربه می خورد از جابه جایی بازیکنان در پست های غیر تخصصی است
  و هنوز برانکو به این درک نرسیده که از محرمی به جای دفاع یک خط جلوتر بازی بگیرد!

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن