پرسپولیس با شکست الجزیره جشن صعود گرفت/ صعود با گل «سوپرمن»

- نظرات : 7 اظهار نظر - بازدید [ 1269 ] - دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397

پرسپولیس با شکست الجزیره جشن صعود گرفت/ صعود با گل «سوپرمن»

دیدار تیم های پرسپولیس و الجزیره امارات با برتری نماینده کشورمان و صعود این تیم به مرحله یک چهارم نهایی همراه بود. تیم پرسپولیس در دیدار برگشت مرحله یک هشتم ن... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پرسپولیس با شکست الجزیره جشن صعود گرفت/ صعود با گل «سوپرمن»

دیدار تیم های پرسپولیس و الجزیره امارات با برتری نماینده کشورمان و صعود این تیم به مرحله یک چهارم نهایی همراه بود. تیم پرسپولیس در دیدار برگشت مرحله یک هشتم ن...

ارتش سرخ دات كام :

 دیدار تیم های پرسپولیس و الجزیره امارات با برتری نماینده کشورمان و صعود این تیم به مرحله یک چهارم نهایی همراه بود.

تیم پرسپولیس در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الجزیره امارات از ساعت 19:30 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی به میدان رفت و با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید. سیامک نعمتی در دقیقه 63 و سیدجلال حسینی در دقیقه 90 برای پرسپولیس و رومارینیو در دقیقه 70 برای الجزیره گلزنی کردند.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، صادق محرمی، حسین ماهینی، احمد نوراللهی، وحید امیری (بشار رسن - 77)، فرشاد احمدزاده (شایان مصلح - 85)، سیامک نعمتی (گادوین منشا - 65) و علی علیپور.

ترکیب الجزیره: علی خصیف، محمد فوزی (الحسمی - 68)، مسلم فایز، محمد العطاس، خلیفه الحمادی، محمد المسلمی، سالم راشد، محمد جمال، مبارک بوصوفه، رومارینیو و علی مبخوت.

نیمه اول
دقیقه 3: کرنر ارسالی از سوی احمد نوراللهی پس از عبور از روی سر علی علیپور به صورت ناگهانی با سینه فرشاد احمدزاده برخورد کرد و در آستانه تبدیل شدن به گل بود، اما مدافع الجزیره توپ را از روی خط بازگرداند.

دقیقه 3: توپ برگشتی توسط مدافعان الجزیره را نوراللهی به کمک سیامک نعمتی گرفت و ارسال دیگری به روی دروازه داشت که این بار با ضربه سر علیپور همراه بود که ثمری نداشت.

دقیقه 7: ارسال فرشاد احمدزاده به روی دروازه الجزیره با ضربه وحید امیری همراه بود که این توپ خطرناک را مدافعان بازگرداندند.

دقیقه 8: ضربه ایستگاهی برای پرسپولیس از سمت چپ محوطه جریمه الجزیره توسط نوراللهی روی دروازه ارسال شد که شجاع خلیل زاده نتوانست از توپ ارسالی استفاده کند و توپ به اوت رفت.

دقیقه 22: فرشاد احمدزاده پس از چند پاسکاری و یک و دو وارد محوطه جریمه الجزیره شد که مدافع الجزیره او را متوقف کرد. در حالی که پرسپولیسی ها معقتد به خطای پنالتی بودند، اما داور مسابقه دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه 35: یک و دوی وحید امیری با محمد انصاری از سمت چپ، ارسالی خطرناک را روی دروازه به دنبال داشت که فرشاد احمدزاده نتوانست توپ را در بهترین فرصت تبدیل به گل کند.

دقیقه 45: حسین ماهینی به دلیل خطایی که روی بازیکن الجزیره انجام داد، کارت زرد دریافت کرد.

نیمه دوم
دقیقه 47: ارسال احمد نوراللهی به روی دروازه به موقعیت خطرناکی برای پرسپولیس همراه شد که بازیکنان الجزیره تن به کرنر دادند.

دقیقه 48: احمد نوراللهی از پشت محوطه جریمه شوتی به سمت دروازه زد که خصیف با کف دست توپ را راهی کرنر کرد، اما داور چینی این دیدار اعتقادی به کرنر نداشت. در ادامه سیامک نعمتی نسبت به تصمیم داور اعتراض کرد که با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 49: ارسال کرنر روی دروازه الجزیره با ضربه سر فرشاد احمدزاده همراه بود که توپ او نیز به شکل خطرناکی راهی اوت شد.

دقیقه 51: سیامک نعمتی در محوطه جریمه شوتی به سمت دروازه زد که با برخورد به بازیکن الجزیره برگشت داده شد. پرسپولیسی ها معتقد به خطای هند پنالتی بودند که بازهم داور چینی خلاف این نظر را داشت.

دقیقه 55: سیامک نعمتی با اشتباه مدافع الجزیره در شرایط خوبی برای خلق موقعیت قرار گرفت، اما تعلل او و تکل خوب مدافع الجزیره این موقعیت را از او و پرسپولیس گرفت.

دقیقه 55: صادق محرمی ارسال خوبی روی دروازه الجزیره داشت که ضربه سر احمد نوراللهی راهی به دروازه نداشت.

دقیقه 60: فرشاد احمدزاده به دلیل خطایی که روی بازیکن الجزیره انجام داد، کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 63: احمد نوراللهی پس از چرخشی پشت محوطه جریمه و شوتی ناگهانی موفق شد دروازه العین را باز کند.

دقیقه 65: حرکت خطرناک بازیکنان الجزیره درون محوطه جریمه پرسپولیس با واکنش سیدجلال حسینی همراه بود تا تبدیل به موقعیت خطرناک نشود.

دقیقه 68: علی علیپور ضربه ای زمینی به سمت دروازه الجزیره زد که توپ از کنار دروازه به اوت رفت.

دقیقه 70: رومارینیو از پشت محوطه جریمه شوتی زمینی را به سمت دروازه پرسپولیس زد که علیرضا بیرانوند موفق به مهار این توپ نشد تا الجزیره به گل برسد.

دقیقه 82: ارسال بشار رسن از روی ضربه ایستگاهی به ضربه سر گادوین منشا همراه شد که خصیف توپ را روی خط دروازه مهار کرد.

دقیقه 84: ارسال احمد نوراللهی از روی ضربه ایستگاهی پس از عبور از روی سر احمدزاده در آستانه ورود به دروازه بود که خصیف بار دیگر موفق به مهار توپ شد.

دقیقه 84: صادق محرمی ارسالی خطرناکی روی دروازه داشت که خصیف توپ را از روی سر منشا دور کرد.

دقیقه 86: ارسالی دیگر روی دروازه الجزیره انجام شد که خصیف ضربه سر شایان مصلح را از زیر طاق دروازه بیرون کشید.

دقیقه 89: سیدجلال حسینی در شلوغی محوطه جریمه الجزیره و روی توپ برگشتی با شوتی محکم دروازه الجزیره را باز کرد.

دقیقه 2+90: مبخوت شوتی فنی و خطرناک را به سمت دروازه پرسپولیس زد که بیرانوند توپ را راهی کرنر کرد.

دیدار رفت دو تیم با نتیجه 3 بر 2 به سود الجزیره خاتمه یافته بود و با کسب پیروزی 2 بر یک پرسپولیس در این دیدار، شاگردان برانکو به دلیل گل زده بیشتر در خانه حریف راهی مرحله یک چهارم نهایی شدند.

تن کاته سرمربی الجریزه روز گذشته در نشست خبری پیش از بازی با طعنه گفته بود مگر سیدجلال حسینی سوپرمن است که غیبت او در بازی رفت اثر داشته باشد و حالا پرسپولیس با گل او صعود کرد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • محسن عباسی
  محسن عباسی :
  بی خیال ترکیب بی خیال بازی کردن مسلمان بی خیال جذاب بازی نکردن بی خیال برانکو و کی روش
  امشب فقط میخوام از این برد کیف کنم
  چه گلی زد احمد نور و چه گل حساس و قشنگی سید جلال زد
  انشاالله با یه ریکاوری و استراحت مفصل تیم بازیابی بشه
 • OMID PERSI
  OMID PERSI :
  سلام دوستای گل پرسپولیسیم
  تبریک عرض میکنم خدمت تک تک ((پرسپولیسیا)) بابت صعودمون
  انتقاد انتقاده چه موقع صعود و چه حذف شدن جای انتقاد هست منم تو سایت هوادارای پرسپولیس و نه هوادارای برانکو انتقاد میکنم

  پرسپولیس تا دقیقه ی 90 حذف شده بود از آسیا
  چرا؟ به خاطر مسائل و خصومت های شخصی جناب برانکو
  تیم به وضوح طراح میخواست
  اون جلو توپی نمیرسید که مهاجم کاری کنه
  مسلمان میخواست بازی امروز
  ولی آقای برانکو تعویضای همیشگیشو انجام داد که دیگه هم ترکیب اصلیمون شناخته شدس هم تعویضامون
  به عنوان یه پرسپولیسی کمترین احترامی برای اون مربی خارجی قائل نیستم که یک سال تموم به هوادارای پرسپولیس احترام نزاشت و حتی تو بازی های تشریفاتی هم مسلمانو بازی نداد علارقم این که هوادار اون بالا خودشو جر داد
  الجزیره ضعیف ترین تیم این مرحله بود
  اگه یه بازی ساز داشتیم امروز 4 تا گل میزدیم لااقل
  دروازبانشون مرغ گیر بود نمیتونست توپو مثل بچه آدم جمع کنه هی از دستش سر میخورد با اون شکمش
  ولی تا دقیقه 90 داشتیم قربانی لجبازی برانکو میشدیم تا 100 هزار پرسپولیسی عاشق با اعصاب خراب و دل غمباد گرفته برگردن خونه هاشون!!!
  تا اینکه سیدجلال غیرتو نشون داد و گلشو زد
  البته یادمون نره همین سیدجلالو هم برانکو نمیخواست!!!!! یادتونه ک ؟؟؟ قهرمانی ک از دست رفتو میگم! سیدجلال تو نفت تهران بودا! با دست خودش پیش میداد ک بیاد پرسپولیس و برانکو نمیخواستش!!!

  پرسپولیسی باشین نه برانکویی
 • امید قربانی
  امید قربانی :
  پرسپولیسی باشید نه مسلمان ی...دو یا سه پنالتی گرفته نشده؛یه تیر دروازه؛دو سه توپ که خسیف دروازه بان حریف از روی خط دروازه در آورد؛شوت احمد زاده و...در کمال بی انصافی کامنت گذاشتی دوست عزیز...
 • مجتبی رجبی
  مجتبی رجبی :
  سلام حالا که دیگه تیم صعود کرد و به همه تبریک میگم اگه به آقایونی که فقط به تعریف وتمجید از جناب سرمربی عادت دارن و هیچ انتقادیا نمیپذیرن برنمیخوره . قبول کنیم که شانسی بردیم . تاکتیک یکنواخت , تعویضهای تکراری و البته لجبازی در تغییر تاکتیک همه را تا مرز سکته پیش برد. انصافا الجزیره تیم نبود وگرنه اگر جلوی یه تیم دیگه اینجوری بازی میکردیم توی همین آزادی و جلوی 90هزار تماشاگر به راحتی میباختیم. امیدوارم پنجره نقل و انتقال باز بشه 4 تا بازیکن در سطح پرسپولیس بیاد تیما از این وضع دربیارن . با این سبک بازی و وجود بعضی نفرات دوربعد کار خیلی سختی در پیش داریم . انشاله که همه این بدبازی کردن پرسپولیس به فرسایشی شدن بازیها ربط داشته باشه .به امید قهرمانی در آسیا تا دهن کیسه کشا بسته بشه.
 • اسلان خلیلی
  اسلان خلیلی :
  خدایی با این که عشق اول زندگیم پرسپولیسه و هواداراشو
  ولی به شخصه توانایی های علیپور را در سطح تیم ملی نمیدونم.. و حتی گاها و گاهادر پرسپولیس هم بازیش و پاس هاش و حتی جا گیری هاش اماتوره.
  اما فعلا سرور تمام مهاجمان داخلیه و محبوب ما
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  اسلان جان..دیروز علیپور « علیپور همیشگی نبود و حدا لعنت بکنه کیروش و باند کثیفو که با اعلام کردن لیست « هم برای بازیکنان ما بد بود و هم تقویت بازیکنان استقلال و بیخود نیست که شفر با اون موزامبیکی شدن جیجی باجی!!
  واقعا بعضی دعوت شده ها در حد تیم ملی اند؟/ همه تلاش کیروش برای زمین زدن بانکوست که متاسفانه حتی یکسری هوادار خودی هم متوجه نشه..شاهکار اصلی را برانکو انجام میده که با بازیکنان گمنام و کم نام !! تونسته اینهمه افتخارآفرینی بکنه ونه کیروش که با گلچین کردن بازیکن و دفاع اتوبوسی بالا رفته و حتی شفر که با بازیکنان مطرح داره کار میکنه..ولی ما فقط برد و باختها رو میبینیم..
 • قلمراد دوم
  قلمراد دوم :
  دم برانکو گرم که به اون جوجه تیغی بازی نداد

نظرسنجی

آیا پرسپولیس نیاز به جذب بازیکنان دیگری در فصل نقل و انتقالات دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : سردار جنگل (حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 11 بهمن 1397 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
پارس جم
پارس جم
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 23 آذر 1397 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2کمال کامیابی نیا2
3سیامک نعمتی2
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن