برانکو: کاری به پنجره نقل و انتقالات ندارم، سال آینده بهتر هم می شویم

- نظرات : 7 اظهار نظر - بازدید [ 2292 ] - دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397

برانکو: کاری به پنجره نقل و انتقالات ندارم، سال آینده بهتر هم می شویم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کاری به پنجره نقل و انتقالات ندارم، سال آینده با جوانان بهتر هم می شویم. برانکو بعد از پیروزی ۲ بر یک مقابل الجزیره و صعود به ... 5 out of 5 based on 5 ratings.
برانکو: کاری به پنجره نقل و انتقالات ندارم، سال آینده بهتر هم می شویم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کاری به پنجره نقل و انتقالات ندارم، سال آینده با جوانان بهتر هم می شویم. برانکو بعد از پیروزی ۲ بر یک مقابل الجزیره و صعود به ...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کاری به پنجره نقل و انتقالات ندارم، سال آینده با جوانان بهتر هم می شویم.

برانکو بعد از پیروزی ۲ بر یک مقابل الجزیره و صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در نشست خبری  حاضر شد و ابتدا خبرنگاران او را تشویق کردند و سرمربی پرسپولیس گفت: هنوز در هیجان بازی بودیم که دیر آمدیم. در ۹۰ دقیقه خوب بودیم و به بازیکنانم افتخار می کنم. عملکرد خوبی که داشتند و همچنین از هواداران تشکر می کنم و از مجموع اتفاقات رخ داده در بازی خوشحالم.

برانکو در مورد اینکه سرمربی حریف گفته بود مگر سیدجلال حسینی سوپرمن است و این بازیکن گل صعود را زد گفت: سیدجلال بازیکن بسیار مهمی برای تیم است. او کاپیتان ما است. البته او سوپر من است البته ۱۲ بازیکن دیگر هم کنار او بازی کردند و تیم موفق شد. انتظار برد داشتیم اما با تلاش بازیکنان به هدفمان رسیدیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه کاته گفت بازیکنان شما ۲۵ مرتبه در بازی رفت خودشان را به زمین انداختند گفت: البته ما در ابوظبی هم خوب بازی کردیم و هدفمان بردن بود. البته این راهی نیست که بخواهیم با آن به نتیجه برسیم و با وقت کشی نتیجه بگیریم. تلاش می کنیم فوتبال بازی کنیم و با خلق موقعیت و گلزنی هواداران ما ن را شاد کنیم.

برانکو در مورد اینکه در دقیقه ۲۴ داور می توانست یک پنالتی برای پرسپولی بگیرد و قبول دارید که داور به تیم حریف کمک کرد، اظهار داشت: به نظرم داور نمی خواست به حریف کمک کند و قصد و غرضی احساس نکردم. شاید داور در برخی صحنه ها اشتباه کرده باشد. از زاویه ای که داشتم نمی توانم بگویم آن صحنه پنالتی بود یا نه اما صحنه قابل بحثی بود و موقعیت آخر در مورد بشار رسن بود که گاهی اوقات در فوتبال این صحنه ها پیش می آید. نکته آخر اینکه ما الجزیره را شکست دادیم و نکته دیگر اینکه ایران در مرحله یک چهارم دو نماینده خواهد داشت. این برای باشگاه ها و فوتبال ایران عالی است.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه تیمش بازیکنان بالای ۳۰ سال دارد و اگر پنجره نقل و انتقالات باز نشود ممکن است به بازیکنان جوانتر بیشتر میدان بدهد، گفت: قبل از هر چیز یک بار دیگر می خواهم بگویم قراردادم را با پرسپولیس تمدید کردم و می خواهم به بازیکنانم نشان بدهم که چگونه به آنها ایمان دارم.

برانکو تاکید کرد: حرفی ندارم در مورد اینکه پنجره نقل و انتقالات باز خواهد شد یا نه. فصل آینده از این فصل نمایش بهتری خواهیم داشت. البته آسان نیست. امروز پایان فصل باشگاهی بود و بازیکنانم با انگیزه ای بسیار عالی بازی کردند. همانطور که همکارتان گفت سیدجلال مسن ترین بازیکن مثل جوانترین بازیکن بازی کردو می تواند در فصل های آینده هم برای پرسپولیس بازی کند.

وی در مورد جدایی صادق محرمی و دعوت از ۴ بازیکن پرسپولیس به تیم ملی دعوت شده گفت: صادق محرمی در مورد موقعیتش به من اطلاع داد. او به کرواسی می رود تا در تیم دیناموزاگرب بازی کند. تیم قهرمان کرواسی البته من ناراحتم که او باشگاه را ترک می کند ولی من گزینه ای نداشتم جز تشکر کنم از عملکردش و برایش بهترین آرزوها را کردم. پیش بینی می کنم صادق در اروپا می تواند بدرخشد و فضای زیادی برای توسعه و پیشرفت دارد.

وی افزود: در مورد ملی پوشان باید بگویم متاسفانه فقط ۴ بازیکن از تیم ما به تیم ملی دعوت شدند. بازیکنان دیگری هم داشتیم که شایسته ملی پوش بودن هستند اما این تصمیم سرمربی تیم ملی است و من فقط بهترین آرزوها را برایشان دارم که بهترین نماینده از پرسپولیس در تیم ملی باشند و بهترین سعی و تلاششان را برای موفقیت تیم ملی کنند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • OMID PERSI
  OMID PERSI :
  این سیدجلالی که امروز گل صعودمونو زد همونیه که سر نخواستنش لج کرده بودی آقای برانکو شما یادت هم بره ما یادمون نمیره
  سال آینده هم با این لجبازی که تا دقیقه 90 حاضر به حذف تیممون باشی ولی بازیکن تاثیر گذار تیمو نفرستی میدون حتی جزو 5 تا هم نمیشیم و اون موقع هرچی عزت و بزرگی برای خودت توی این سالا ساختی تبدیل به ذلت و نفرت ازت میشه
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  پرسپولیس برانکو هرگزهرگزهرگزهرگزوایسته به بازیکنی مب.ده که به خاطرنبودنش تیم نتیجه نگیره
  دوست عزیز این حرفویادت باشه .سال دیگه این موقع که بدومن بازیکن محبوب تون سومین جام پی درپی راآوردیم یادت میندازم
 • حسین درچه ای
  حسین درچه ای :
  محسن مسلمان همچین آش دهن سوزی هم نیست که بعضیا اینقدر ازش تعریف میکنند
  بازیکن پرحاشیه برای هر تیمی سمه
  بازیکنی که تعصب نداره و فقط حاشیه درست میکنه و قراره آخر فصل جدا بشه بدرد ما نمیخوره
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  دوست عزسز...همیشه در قضاوت کردن سعی کنید خیلی با احتیاط پیش برید که سختترین کار در دنیا فقط قاضی بودن و قضاوت درسته..
  یا توجه به اینکه شما روی لجباز بودن برانکو همیشه تاکید دارید ن پس برانکو نباید حتی سال بعدش هم سید را قبول میکرد..منتها ما ایرونیها عادت داریم هرکاری که میکنیم « اگر خوب باشه را میگیم من کردم واگر نتیجه نده را میندازیم گگردن طرف مقابل « بخصوص اگر طرف خارجی باشه و نفهمه چه خبره!!!..ضمن اینکه « سال اول حضورش با همون بازیکنان به نایب قهرمانی ( در اصل قهرمانی ) رسید..همون سالیکه بسیاری سر نگرفتن بیرانوند به طاهری فحاشی میکردن وهمونها حالا مدام از بیرانوند مینالند!!!!
 • محسن حسن زاده
  محسن حسن زاده :
  دوست عزیز ناراحتی شما را از بازی نکردن مسلمان درک می کنم. خود من هم وسط بازی از این وضع کلافه شده بودم ولی چرا موفقیتهای برانکو را نمی بینید و به ناکامی احتمالی فصل آینده فکر می کنید؟
  وقتی رامین از تیم جدا شد خیلیها از این فکرها می کردند، وقتی طارمی رفت تعداد بیشتری فکر می کردند کار تیم تمامه ولی برانکو در این سه سال نشان داده بهتر از ما هواداران احساساتی، فوتبال و بازیکنان ما را می شناسد. در استعداد مسلمان شکی نیست ولی در این هم شک ندارم که برانکو با علم به توانایی مسلمان به او بازی نمی دهد. چون هدف بزرگتری از موفقیت مسلمان دارد: موفقیت پرسپولیس
 • حسین درچه ای
  حسین درچه ای :
  برانکو برگ برنده ماست وای به حالمون اگه برانکو تضعیف بشه
  با بودجه ای که پرسپولیس داره بهتر از برانکو هرگز گیرمون نمیاد ....
  قدرشو بدونیم...
  ما علی دایی و حمید درخشان و .... دیده ایم

نظرسنجی

آیا پرسپولیس نیاز به جذب بازیکنان دیگری در فصل نقل و انتقالات دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : سردار جنگل (حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 11 بهمن 1397 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
پارس جم
پارس جم
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 23 آذر 1397 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2کمال کامیابی نیا2
3سیامک نعمتی2
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن