betabad

این به آن در ...

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2180 ] - سه شنبه, 25 اردیبهشت 1397

این به آن در ...

قصه حسرت بازی رفت که در دقایق و شاید دقیقه آخر نصیب پرسپولیس ایران شد این بار در جهت معکوس تکرار شد. الجزیره در حالی که به نظر می آمد قصد داشت بازی را در دقای... 5 out of 5 based on 5 ratings.
این به آن در ...

قصه حسرت بازی رفت که در دقایق و شاید دقیقه آخر نصیب پرسپولیس ایران شد این بار در جهت معکوس تکرار شد. الجزیره در حالی که به نظر می آمد قصد داشت بازی را در دقای...

ارتش سرخ دات كام :

قصه حسرت بازی رفت که در دقایق و شاید دقیقه آخر نصیب پرسپولیس ایران شد این بار در جهت معکوس تکرار شد. الجزیره در حالی که به نظر می آمد قصد داشت بازی را در دقایق آخر با مصدومیت ها و اتلاف وقت کنترل کند بر روی اتفاقی گل خورد که در طول بازی از آن حذر می کرد. یک سانتر ضربه سر مصلح و توپ سومی که این بار در لحظه و مکان مناسب نصیب کاپیتان حسینی شد و تیر خلاص زده شد.

پرسپولیس در یکی از باشکوه ترین روزهای ورزشگاه یک صد هزار نفری که مجری آن طرفدارانش بودند نماینده امارات را حذف کرد تا به احتمال زیاد نیمه نهایی غرب آسیا جدال قطری ها و ایرانی ها شود.

پرسپولیس نقشه هجوم همه جانبه را ریخته و از چپ و راست خط دقاعی الجزیره فشار می آورد.

حرکات پرسپولیسی ها پر فشار اما با گذشت زمان و با افزایش استرس تیم از دقت کمتری برخوردار بود و البته دروازه بان و خط دفاعی الجزیره روز عالی را گذراندند.

پرسپولیسی ها از قلب دفاع و کناره ها عبور می کردند اما ضربه آخر خوب زده نمی شد ضمن آن که صحنه های مشکوک در داخل محوطه هجده قدم اماراتی ها کم نبود.

گل زیبای احمد نورالهی روز خوب او را کامل کرد. نورالهی در این بازی تلاش زیادی کرد و موفق بود. حضور رسن ضرباهنگ پرسپولیسی ها را بهتر کرد. مرد فانتزی باز پرسپولیس کیفیت توپها رسیده به نقاط کور هجده قدم الجزیره بهتر کرد اما افول دو مهاجم ثابت سرخ ها در فصل اخیر همچنان هویدا بود.

پرسپولیس بعد از زدن گل اول عقب نشینی کرد و فرصت نظم به الجزیره و هجوم به این تیم داد و بار دیگر در یک هجوم تیم اماراتی بیراوند یک گل تکراری دیگر چون گل اول اماراتی ها در بازی اول خورد!

قصه های تکراری پرسپولیس و عدم ارتقا بازیکنان در این بازی نیز هویدا بود. ماهینی کماکان هافبک تدافعی خوبی نبود. شجاع عصبی و پر اشتباه بود و منشا و علیپور و امیری چون بیراوند در خط سیری با شیب منفی بودند.

اما مصلح بعنوان یک تخریب گر مدافعین سرزن امارات آمد و آنها را وادار به اشتباه کرد و سید جلال کاری را کرد که یک مهاجم تیز هوش چون پیوس در روزگاران گذشته می کرد.

پرسپولیس در روز تمدید قرارداد برانکو صعود و کارنامه خوب این فصلش را هم بست اما باید امیدوار باشد که کادر فنی نگاهی جدی به ضعف های تیم از بازی دربی برگشت تا به امروز داشته و امیدوار باشد ستاره های خوبش را حفظ و پنجره نقل و انتقال برایش باز شود تا فصل بعد را با قدرت و صلابت بهتری آغاز و ادامه دهد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • امیر نیکروش
    امیر نیکروش :
    امیدوارم پنجره نقل و انتقالات باز شود تا بتوانیم با جذب سروش رفیعی، قلی راده و ترابی سایپا و یک دفاع راست جوان خیالمان را برای فصل بعد راحت کنیم ولی اگر این امکان فراهم نشود باید از داشته های خودمان نهایت بهره را ببریم، بازگشت عالیشاه بهترین اتفاق ممکن است و بدترین هم رفتن صادق محرمی که برایش آرزوی درخشش در اروپا مانند مهدوی کیا میکنم
    باید بازیکن دیگری را از دست ندهیم، ولی مسلمان با توجه به حاشیه هایش بهتر است برود، بقیه بازیکنان باید اردوی پیش فصل بسیار، بسیار، بسیار دشواری را پشت سر بگذارند و بعد از یک بدن سازی فشرده، آماده دشوارترین فصل این سالهای اخیر بشوند.
    امیدوارم رسن و عالیشاه و نوراللهی و مصلح، بدن سازی بسیار سنگینی را پشت سر بگذارند تا بتوانند برای فصل پیش رو آمادگی کامل داشته باشند و همگی کاندید حضور در ترکیب ثابت بشوند، خصوصا رسن اگر آماده بشود، میتوانیم ترکیب ۴_۴_۲ لوزی برگردیم، بی شک اگر پیش فصل چند بازی تدارکاتی با ترکیب ۴_۴_۲ خطی با حضور نوراللهی، رسن، امیری و احمدزاده در وسط زمین داشته باشیم، میتوانیم در مراحل بعدی لیگ قهرمانان ویرانگر باشیم، البته به شرطی که عالیشاه از بهترین روزهای قبلش هم بهتر شده باشد و زوج تهاجمی ما علیپور و عالیشاه باشند.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن