برانکو و خواسته های جالب توجه برای تمدید قرارداد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 6077 ] - چهارشنبه, 26 اردیبهشت 1397

برانکو و خواسته های جالب توجه برای تمدید قرارداد

برانکو پیش از جدال مقابل الجزیره امارات قرارداد خود را به مدت دو فصل دیگر با پرسپولیس تمدید کرد و این در حالی است که سرپرست این باشگاه از بند جالب توجهی در قر... 5 out of 5 based on 5 ratings.
برانکو و خواسته های جالب توجه برای تمدید قرارداد

برانکو پیش از جدال مقابل الجزیره امارات قرارداد خود را به مدت دو فصل دیگر با پرسپولیس تمدید کرد و این در حالی است که سرپرست این باشگاه از بند جالب توجهی در قر...

ارتش سرخ دات كام :

برانکو پیش از جدال مقابل الجزیره امارات قرارداد خود را به مدت دو فصل دیگر با پرسپولیس تمدید کرد و این در حالی است که سرپرست این باشگاه از بند جالب توجهی در قرارداد او پرده برداشت.

برانکو بعد از چهار فصل حضور در این تیم و دستیابی به نتایج جالب توجه، پیش از پایان سال 96 از تمدید و توافق برای ادامه همکاری صحبت کرده بود. بعد از آن البته تا روزهای پایانی فصل صحبت های تازه ای مبنی بر عدم توافق طرفین و امضای قرارداد کتبی به میان آمد.

حمیدرضا گرشاسبی در خصوص دلیل عدم توافق طرفین و تمدید قرارداد با برانکو به نکات جالب توجهی اشاره می کند: با توجه به نتایجی که در سه سال گذشته پرسپولیس با برانکو گرفته بود، خواسته واقعی هواداران تمدید قراردادش بود. برانکو فوتبال ایران را روی زمین آورد و تاکتیک های جدیدی در پرسپولیس اجرا کرد. البته او در دو سالی که با پرسپولیس قرارداد داشت، مبلغی به قراردادش اضافه نشد. وقتی هم که نشستیم و برای تمدید قرارداد صحبت کردیم به ما گفت تیمی که به من تحویل دادید، کجا بود و الان تیم را به کجای جدول رده بندی آوردم. به همین خاطر انصاف بر این بود که درصدی به قراردادش اضافه کنیم که ما هم ۱۵ درصد به قرارداد برانکو اضافه کردیم.

برانکو طی این مدت پیشنهادات جالب توجهی از مصر، ازبکستان و کشورهای شرق آسیا و همچنین لیگ عربستان داشت. البته شایعاتی مبنی بر حضور احتمالی او روی نیمکت تیم ملی بعد از جام جهانی و پایان همکاری با کارلوس کی روش نیز وجود داشت. اتفاقی که بند عجیبی و البته حرفه ای را به درخواست او در قرارداد مبنی بر بند آزادسازی در صورت پیشنهاد و پرداخت مبلغی به پرسپولیس قرار داده شده بود. البته مدیران پرسپولیس در توافق نهایی با این مربی توانستند این بند را از قرارداد او خارج کنند. سرپرست باشگاه پرسپولیس در این خصوص و دلیل طولانی شدن پروسه تمدید قرارداد گفته: البته دلیل طولانی شدن مذاکرات مان هم به خاطر این بود که او نگران آینده بود. برانکو در صحبتی که با ما داشت گفت به خاطر مشکلاتی که دارید پنجره نقل و انتقالات بسته شده است. تعدادی از بازیکنان هم که می خواهند از این تیم بروند و نمی توانید بازیکن بگیرید. من که آبرو و حیثت خودم را از خیابان نیاورده ام. البته ما با او صحبت کردیم و نگرانی هایش بر طرف شد. در آخر هم قصد داشت بندی در قراردادش گنجانده شود که هر لحظه خواست بدون مشکل از تیم جدا شود. ما موافق این بند نبودیم و در انتها با مذاکرات فراوانی که انجام دادیم، او را متقاعد کردیم که این بند در قراردادش نباشد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • OMID PERSI
    OMID PERSI :
    مربی که اینجور بندارو بخواد تو قراردادش بیاره چه نقدیه به بازیکن
    اینارو تو فرهنگ اینا بهش میگن حرفه ای گری شمارو نمیدونم ما که بهش میگیم بامبول درآوردن
    حالا شکر که مدیریت قرارداد درستی بست

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور مسابقه :
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن