پیش بینی بت 940
در ستايش سولشيائر برانكو؛ شايان مصلح

در ستايش سولشيائر برانكو؛ شايان مصلح

روزهایی بود كه تلاش های تيم رويایی منچستريونايتد به رهبری فرگوسن به نتيجه نمی‎رسيد. نه بكهام، نه گيگز، نه كاپيتان روی كين، نه اسكولز و نه نيستلروی، هيچ كدام ن... 5 out of 5 based on 12 ratings.

در ستايش سولشيائر برانكو؛ شايان مصلح

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 1 اظهار نظر بازدید [ 5153 ] چهارشنبه, 26 اردیبهشت 1397
:: خبر ویژه
در ستايش سولشيائر برانكو؛ شايان مصلح

روزهایی بود كه تلاش های تيم رويایی منچستريونايتد به رهبری فرگوسن به نتيجه نمی‎رسيد. نه بكهام، نه گيگز، نه كاپيتان روی كين، نه اسكولز و نه نيستلروی، هيچ كدام ن...

ارتش سرخ دات كام :

روزهایی بود كه تلاش های تيم رويایی منچستريونايتد به رهبری فرگوسن به نتيجه نمی‎رسيد. نه بكهام، نه گيگز، نه كاپيتان روی كين، نه اسكولز و نه نيستلروی، هيچ كدام نمي توانستند گره بازی را باز كنند. روی نيمكت اما پسری با موهای طلایی هميشه مورد توجه سرآلكس بود. اوله گونار سولشيائر می‎دانست برای ماموريت غيرممكن هميشه بايد آماده باشد. آن ماموريت می‎توانست فينال ليگ قهرمانان اروپا باشد يا يك بازی معمولی در ليگ جزيره. هر چه كه بود پسرطلایی برای انجام ماموريت آماده بود. نه ادعایی بابت حضور در تركيب اصلی بزرگان داشت و نه احساس می ‎كرد بايد كار خارق العاده تری به غير از عمل به فرمان فرگوسن كبير انجام دهد. او تك تيراندازی بود كه گاهی از سنگر بيرون می آمد، اسلحه اش را آماده می‎كرد، بهترين هدف را می‎زد تا نتيجه جنگ با همان شليك بزرگ رقم بخورد. او بعد از جنگ دوباره به سنگرش برمی‎گشت و در روياهايش برای هدف بعدی و هدف‎های بزرگ تر نقشه می‎كشيد. او هيچوقت نه رويای رئال مادريد در سر پروراند نه به ستاره‎های ژنرال‎هایی مانند گيگز حسادت كرد و نه حاشيه ساز شد. سولشيائر سرنوشت اش با گل های طلایی گره خورده بود و اين را خود او بهتر از هر كسی می‎دانست.

اين روزها پرسپوليسِ برانكو هم، پسری روی نيمكت دارد كه هر موقع گره‎های بازی زياد می‎شود به سوی زمين می‎دود، تاثيرش را می‎گذارد و دوباره راهی نيمكت می‎شود. او نه مانند ستاره‎ای مثل مسلمان مورد توجه هواداران است و نه به اندازه وحيد اميری به حضورش در تركيب اصلي احساس نياز می شود. اما پسرخوب برانكو ماموريت اش را به خوبی می‎شناسد و براي انجام آن ماموريت آماده شده است. شايان مصلح برخلاف انتظار هواداران اين روزها تعويض طلایی پرسپوليس است. او سال پيش هم در ليگ قهرمانان آسيا وقتی در مقابل الاهلي عربستان به ميدان رفت يك پنالتی تاثيرگذار گرفت تا ناجی تيمش برای صعود شود. در بازی های ليگ برتر هم چندبار به عنوان بازيكن تعويضی تاثير گذاشت تا اينكه اين بار هم در دقايق پايانی بازی در برابر الجزيره، در حالي‎كه تماشاگران مسلمان را تشويق می‎كردند، برانكو مصلح را برای ماموريت مهم اش انتخاب كند. بازيكنی كه در دقايق كوتاه حضورش در زمين توانست روی گل دوم تاثير مستقيم بگذارد و تيمش را به مرحله پايانی برساند. سولشيائر پرسپوليسی ها قطعا شروع بازی بعدی تيمش در ليگ قهرمانان را هم از روی نيمكت دنبال خواهد كرد اما او برای هدفش از همانجا نقشه می‎چيند، منتظر دستور فرمانده می‎نشيند تا دوباره سلاح آتشين اش را برای فتحی دوباره آماده كند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
  • amin esfandiariamin esfandiari :
    پنجشنبه, 27 اردیبهشت 1397 - 01:06 بعد از ظهر

    واقغا تاثیر گداره نمیدونم چکار میکنه ولی خیلی خوبه
    همین که حاشیه درست نمیکنه و برای بهتر شدن تلاش میکنه بنظرم از مسلمان هم ارزشمند تره

نظرسنجی

پرسپولیس موفق به هتریک قهرمانی می شود؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب