behbet
نسل لب و دهان؛ از کری های رکیک تا معرفت نم کشیده

نسل لب و دهان؛ از کری های رکیک تا معرفت نم کشیده

دیروز خبر توافق نهایی فرشاد احمدزاده با باشگاهی در لهستان منتشر شد. خوبی این موج هجوم به سمت لیگ های درجه سه و چهار اروپایی این است که اخبار حوزه فوتبال کمی ت... 5 out of 5 based on 13 ratings.

نسل لب و دهان؛ از کری های رکیک تا معرفت نم کشیده

نويسنده : رسول بهروش 5 اظهار نظر بازدید [ 3625 ] جمعه, 11 خرداد 1397
:: مقالات
نسل لب و دهان؛ از کری های رکیک تا معرفت نم کشیده

دیروز خبر توافق نهایی فرشاد احمدزاده با باشگاهی در لهستان منتشر شد. خوبی این موج هجوم به سمت لیگ های درجه سه و چهار اروپایی این است که اخبار حوزه فوتبال کمی ت...

ارتش سرخ دات كام :

دیروز خبر توافق نهایی فرشاد احمدزاده با باشگاهی در لهستان منتشر شد. خوبی این موج هجوم به سمت لیگ های درجه سه و چهار اروپایی این است که اخبار حوزه فوتبال کمی تنوع پیدا می کند. مثلا پیش از این به عقل جن هم نمی رسید که فوتبال کشورمان در لیگ دوی ایسلند و لیگ لهستان بازیکن داشته باشد، اما شکر خدا این تب نوظهور باعث شده هر غیرممکنی، ممکن شود. کل خبری که در مورد احمدزاده منتشر شده ارزش چندانی ندارد؛ چرا که خود این بازیکن همیشه کیفیت متوسطی داشت و در طول تمام این سال ها حتی یک بار هم به اردوی تیم ملی دعوت نشد. از سوی دیگر باشگاه جدید او هم تیمی است که 80میلیون ایرانی برای اولین بار اسمش را می شنوند و طبعا هیچ ایده ای در مورد آن ندارند. این وسط اما تنها نکته مهم، «زمان» ترک پرسپولیس از سوی این بازیکن است؛ یعنی درست وقتی این تیم از یارگیری محروم شده و فصل آینده علاوه بر حضور در مراحل بالای لیگ قهرمانان آسیا، باید با رقبای احیا شده داخلی مثل استقلال و سپاهان هم جنگ جانانه ای داشته باشد. حالا درست در این شرایط، بازیکنی پرسپولیس را ترک می کند و دست تیم را لای پوست گردو می گذارد که از قضا متعصبانه ترین ژست های این سالیان را هم خود او مقابل دوربین ها گرفته بود؛ کسی که پرسپولیسی ها سخاوتمندانه پیراهن شماره 10 را برتنش پوشانده بودند، اما حاضر نشد شش ماه بیشتر در کنار تیمی باشد که از زمین و آسمان برایش بلا می بارد.

فرشاد احمدزاده انصافا بازیکن پرجنب وجوشی بود، اما در این سال ها بیشتر از هر چیز دیگری با هیاهو و کری خوانی های بیرون زمینش شناخته می شد. او همان کسی است که در یک مصاحبه تصویری، فحاشی به استقلال را به عنوان شعار مورد علاقه اش برگزید و به همین بهانه از هواداران لقب معناداری دریافت کرد. احمدزاده در این مسیر چنان افراطی بود که یک بار از چند هوادار تیم رقیب کتک هم خورد. با این همه اما، درست در همان لحظه ای که تعصب او باید به پرسپولیس کمک می کرد و باعث می شد این بازیکن باشگاه را در کشاکش محرومیت رها نکند، هیچ خبری از معرفت و وفاداری نشد. احتمالا فرشاد احمدزاده هم مثل رامین رضاییان و رضا حقیقی و محمد نوری و خیلی های دیگر یک سال بعد پشیمان می شود و شروع می کند به جلز و ولز که او را برگردانند. کاش اما آن زمان پرسپولیس و هوادارانش فرش قرمز جلوی چنین بازیکنی پهن نکنند و قبح «بی معرفتی» را نشکنند. این هوادار باید قبول کند اگر امروز عده ای بازیکن کم سال و معمولی می توانند صرفا با رقص لب و دهان او را بفریبند و سر بزنگاه بزنند به چاک، بخشی از گناه این ماجرا گردن خود اوست؛ هواداری که وقتی مهدی طارمی و رامین رضاییان با آن سابقه مشعشع به تیم بازگشتند، از خوشحالی در پوست خودش نمی گنجید. بگذارید فرشاد برود، اما دو فردای دیگر که او «قطعا» پشیمان می شود، بالاغیرتا برای این یکی دیگر بنر ننویسید و تونل افتخار نسازید!


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
betbet_n
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • امیر ایرانیامیر ایرانی :
  جمعه, 11 خرداد 1397 - 08:09 بعد از ظهر

  این اتفاقات و جدا شدن بازیکنان را اگر دقیق «پازل چینی کنید « تصویر کسی درست میشه که خیلیها را انگشت به دهان میکنه و شاخها روی سر عده ای سبز میشه!!
  امثال احمد زاده ومحرمی و مسلمان والبته بزودی « کامیابی نیا و یکنفر دیگه ( که احتمالش بسیار زیاده که جدا بشه ) کسانی بوده وهستند که معمولا سر در گریبان یکنفر داشته ودارن..
  تا همین یکسال پیش که هنوز بسیاری نمیدانستند ویا نمیخواستند قبول کنن که دشمن اصلی پرسپولیس یک گرگ در لباس میشه و یکنفر خنجر بدست داره از پشت « ضربات کشنده ای میزنه « بالخره دستش رو شد و بعد از عدم راهیابی به هیئت مدیره و سپس مصاحبه هایی که باعث محرومیت پرسپولیس شد« کمر به نابودی پرسپولیس بست و با تطمیع و خرج کردن پولهای بادآورده تونسته چند بازیکن وحتی پیش کسوتانی را که تا یکماه پیش با همه وجود از برانکو حمایت میکردن ویکدفعه 180 درجه تغییر موضع بدن را بخره وهرطوری شده « یا با تهدید و تطمیع خودشو آویزونه باشگاه بکنه و یا تیم را کله په بکنه !!
  جالبه که این احمدزاده تا دو هفته پیش مدام از تمدید کردن میگفت ویکدفعه یادش اومد در یک بازی « توسط یکعده خاص « فحش شنیده و بهش اهانت شده!!
  هیچوقت ماه پشت ابر نمیمونه و بقولی« زمستون تموم میشه وروسیاهی به ذغال میمونه..کمی صبر کنید..روزیکه گند و کثافت اینها بهمراه آن شخص بیرون زد « با یک خدا بیامرزدش « یادی کنید از این حقیر ..فدای همه با معرفتهای پرسپولیسی.

 • شعبانعلی میردارپاقلعهشعبانعلی میردارپاقلعه :
  شنبه, 12 خرداد 1397 - 05:48 بعد از ظهر

  طی این مدت بقدری مطالب منطقی ودقیق ازت خوندم که الانم یقین دارم که درسته واتفاقی که میفرمایی صورت میده.اماانشاءا....زنده وپایدارباشی تاسالهاازمطالبت استفاده کنیم .بنده شخصامخلصتم جناب امیدآقا...دمتگرم...اماامیدجان مقصرماطرفداراهستیم که طرفداری ماالکی وسطحیست واگه فوتبال وحواشی اونومیشناختیم چه بسامجبوربه واکنشهای احساسی نمیشدیم .برانکوباحمایت ماقادره هرناممکنی روممکن بسازه.یاعلی مدد

 • محسن عباسیمحسن عباسی :
  جمعه, 11 خرداد 1397 - 08:10 بعد از ظهر

  بره به سلامت فقط وقتی رفتی در رو هم پشت سرت ببند.دیگه هم این ورا پیدات نشه

 • امید قربانیامید قربانی :
  دوشنبه, 14 خرداد 1397 - 01:44 بعد از ظهر

  می گویند حرمت امام زاده،اول با متولیشه؛انصافن برانکو خیلی خوب حرمت پرسپولیس رو در این چند سال نگه داشته و انشاءالله خواهد داشت؛حرمت او را نگه داریم تا پرسپولیس عزیز و محترم بماند

 • علیرضا افشارعلیرضا افشار :
  پنجشنبه, 17 خرداد 1397 - 11:19 بعد از ظهر

  رامین اگه بی غیرت بود به ۴میلیارد کیسه نه نمیگفت محمد نوریم ک بنده خدا تمام طلبشو بخشید الان ۱سری کیسه کش پرسپولیسی نما میگن فیلمش بوده شماها از ۱۰۰۰ تومنتون نمیگذرید تو این وضع بد اقتصادی طرف از چند صد میلیونش چشم پوشی کرد وجدان یگانه محکمه ایست ک احتیاج به قاضی ندارد

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟
 • 1 - برد
 • 2 - مساوی
 • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 26 مرداد 1397 / ساعت : 20:30
استقلال خ
استقلال خ
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : غدیر اهواز
داور مسابقه : وحید کاظمی
پنجشنبه, 18 مرداد 1397 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی2
2گادوین منشا1
3علی علیپور1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب