تاریخ راه درست را نشان می دهد

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2320 ] - یکشنبه, 13 خرداد 1397

تاریخ راه درست را نشان می دهد

بی اقرار درس تاریخ و پند از گذشته می تواند بهترین راه گشا برای هر ملتی باشد و جمله مشهور ویل دورانت مشعل راه است که ملتهای که تاریخ خود را نمی دانند مجبور به ... 5 out of 5 based on 14 ratings.
تاریخ راه درست را نشان می دهد

بی اقرار درس تاریخ و پند از گذشته می تواند بهترین راه گشا برای هر ملتی باشد و جمله مشهور ویل دورانت مشعل راه است که ملتهای که تاریخ خود را نمی دانند مجبور به ...

ارتش سرخ دات كام :

بی اقرار درس تاریخ و پند از گذشته می تواند بهترین راه گشا برای هر ملتی باشد و جمله مشهور ویل دورانت مشعل راه است که "ملتهای که تاریخ خود را نمی دانند مجبور به تکرار آن هستند "

پرسپولیس دچار چالشی شده است. غوغا سالاری باعث بوجود آمدن رسوای " طارمی گیت " شده است. مدیران ناکار بلد اگر آنها را خائن تصور نکنیم باعث شدند که تیم دچار بحران شود. بسیاری به برانکو ایراد می گیرند که چرا قاطعانه عمل می کند و تیمش را بدون حاشیه می چیند و دست به دامان ستاره ها نمی شود؟ اما باید بگویم راه کار برانکو بهترین تصمیم است زیرا تاریخ این گونه می گوید..

پرسپولیس محبوب در سال 1346 و با کوچ دسته جمعی بازیکنان شاهین به این تیم که توسط رایزنی های دهداری و برومند و عبده تشکیل شد. آنها به رده اول لیگ ایران آمدند و  بعنوان نخستین نماینده ایران به جام باشگاه های آسیا رفتند. اما در سال 1348 خیامی و عبده طی یک رایزنی دیگر بازیکنان پرسپولیس را دسته جمعی به پیکان برد ولی پس از قهرمان در تهران در سال 1348 به پرسپولیس بازگشتند و بار دیگر پرسپولیس تیم مطرح ایران شد.

پرسپولیس در اوایل انقلاب بارها قرار بود با نامهای آزادی و پیروزی حیات خود را ادامه دهد اما این تیم سرانجام نام خودش یعنی پرسپولیس را حفظ کرد. پرسپولیس در سال اولی که برانکو از آغاز لیگ را با این تیم شروع کرد به پایین ترین جایگاهش سقوط و کاپیتانش را از دست داد اما ققنوس باز متولد شد.

بیایم اصول را فدای هوچی گری ها نکنیم. پرسپولیس اسیر بازیکن سالاری شده است که چنین مشکلاتی را باید تحمل کند. پرسپولیسی ها اسیر احساسات شدند و مدیرانش اگر خیانت نکرده باشند حداقل اشتباه نابخشودنی کردند تا تیم به این مشکلات افتاده است اما  هنوز امید هست اگر هشیار باشیم. نگذاریم هوچی گری چند بازیکن کار دست این تیم دهد. نگذاریم دلالیزم که کارش سقوط برانکو پرسپولیس است تیم را به ورطه سقوط برساند. برانکو کاری را دارد می کند که پیشینیانش چون استانکو انجام دادند. بازیکنی که دلش با تیم نیست باید برود. بازیکنی که در این شرایط تیم را معطل خویش می کند باید برود حتی اگر به قیمت یک نیم فصل و یا یک فصل ناکامی باشد. وضعیت پرسپولیس با تراکتورسازی فرق دارد. این تیم سرمربی دارد که سه سال است این تیم را می شناسد. تیم از مهره های خوب بی بهره نیست. تیم از جوانان خوبی بهره می گیرند که تشنه بازی با پیراهن سرخ هستند. پیراهن 10 که صاحبش همایون بهزادی، صفر ایرانپاک، کریم باوی، علی دایی بودند نباید بر تن کسی باشد که به تماشاچی توهین می کند.

به برانکو کمک کنیم. او را حمایت کنیم تا تیم بتواند به جوانانش و وفادارانش اعتماد کند . بگذاریم تیم بدون دلالیزم و پولهای هنگفت نفس بکشد. نشان باید بدهیم پرسپولیس تیمی متفاوت است و این بحران ها نابودش نمی کنند. به برانکو اعتماد کنیم او درست عمل می کند. این درس تاریخ است. هیولای فساد علاقمند نیست تیمی که در نقل و انتقال شرکت نمی کند موفق باشد پس با آنها همدست نشویم. امسال می تواند سال بزرگی برای تیمی باشد که اصالت دارد و یک تیم اصیل تماشاچی فهیم می خواهد. این بزرگترین درس طرفداران پرسپولیس است. بیایم تاریخ ساز در کنار برانکو و تیمش شویم.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  تیمی که امسال پایه ریزی میشه،تیمی خواهد بود که حداقل سه چهار سال خیالمونو راحت می کنه بشرطی که بجای انتقاد و از زدن از نداشتن ستاره های براق٬ولی حلبی مانند،ننالیم،
  بشرطی که از فردا بازیچه حرفهای بعضی پیشکسوت نماها نشیم،
  اگر واقعا تیمی می خواهیم که فارغ از یکمشت بچه قرتی باشه که دم به ساعت روی سرمون منت نزارن،پس با همه وجودمون باید حمایت و پشتیبانی کنیم،بدون تعارف،امسال را باید دندون سرجگر بزاریم،توقع ،حداقل قهرمانی بدون دردسر و با اختلاف امتیاز را از سر بیرون کنیم،تیم امسال تیمی تقریبا نوپا میشه،هر چند که با همه وجودم به برانکو،ایمان و باور دارم ،فقط حمایت،حمایت،
  یا حق.
 • محمد ابراهیم حبیبی
  محمد ابراهیم حبیبی :
  بسیار عالی. فراموش نکنیم همه ی اون بازیکنای پر ادعا رو اول نام پرسپولیس و بعد هنر برانکو ستاره کرد و اگه توی تیم دیگه ای بودن الان نامی ازشون نبود. قطعا" برانکو امسال از امثال طاهرخانی و الوان زاده و ... ستاره میسازه . شک نکنید. فقط و فقط حمایت. به هیچوجه نباید دشمن شاد بشیم و باید درس بزرگی به بازیکنای پر ادعا و قهرمانهای فضای مجازی بدیم.بازیکنایی که توی امتحان تعصب و مردانگی کاملا" رفوزه شدن و تحت هیچ شرایطی نباید به تیم برگردن.

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : محمدحسین زاهدی فرد
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن