شماره ۱۲ ؛ ستاره نقل و انتقالات

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 5245 ] - سه شنبه, 15 خرداد 1397

شماره ۱۲ ؛ ستاره نقل و انتقالات

فصل نقل و انتقال است و همه تیمها به دنبال بازیکنان جدید هستند و بازیکنان جدید برخی اوقات با پیراهن های جدید می آیند. پیراهن شماره ۱۲ پرسپولیس بایگانی شده است ... 5 out of 5 based on 12 ratings.
شماره ۱۲ ؛ ستاره نقل و انتقالات

فصل نقل و انتقال است و همه تیمها به دنبال بازیکنان جدید هستند و بازیکنان جدید برخی اوقات با پیراهن های جدید می آیند. پیراهن شماره ۱۲ پرسپولیس بایگانی شده است ...

ارتش سرخ دات كام :

فصل نقل و انتقال است و همه تیمها به دنبال بازیکنان جدید هستند و بازیکنان جدید برخی اوقات با پیراهن های جدید می آیند. پیراهن شماره ۱۲ پرسپولیس بایگانی شده است اما در این فصل نقل و انتقالات باید بر تن یار جدید رود!

امروز خواندیم که مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس با لحنی پر از نیاز از قطع همکاری شماره ۱۰ و ۱۱ سابق سخن گفت. او نمی دانست هر چقدر این اخبار را دهد شماره ۱۲ با انگیزه تر می شود. پرسپولیس شماره ۱۰ عاریه نمی خواست پرسپولیس کسانی که لباس ۱۰ به تن آنها گریه می کند را نمی خواهد. خیانت از ۹ شروع شد و بعد ۱۰ و ۱۱ ادامه دادند در این میان کوچولوی تازه به شماره ۲ رسیده هم پر کشید بازیکن قرارداد ندارد و می رود اما وقتی معرفت و محبت و وجود ندارد باید بیرون انداخته شود. معرفت را شماره ۱۲ دارد او باید بماند. شماره ۱۲ یک ۱۰ می خواهد چون ایرانپاک و بهزادی و دایی یک شماره ۲ می خواهد مثل مهدوی کیا یک ۱۱ می خواهد مثل عباس کارگر که همه وجودش دل بود.

 پرسپولیس ۱۲+۱۲ می خواهد. آری ۲۴ می خواهد. هادی نوروزی می خواهد. پرسپولیسی ها باید در دقیقه ۱۲ و ۱۲ دقیقه به دقیقه نوروزی پرسپولیس را فریاد کنند.

پرسپولیسی ها باید ۹ و ۱۰ و۱۱ و ۲ که هیچ نبودند و نیستند را یاد آوری کنند که بر روی هیچ حسابی نکردند بازیکنی که وجود ندارد هیچ حسابی رویش نیست.

دست در دست هم وبرانکو و با وفاها دهیم به دلالها و آن جعلی هاکه نام امیر کبیر را دزدیدند بی توجه باشیم. شماره۱۲ ستاره این فصل نقل و انتقالات کنیم.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • مجتبی رجبی
    مجتبی رجبی :
    سلام دوست عزیز واقعا که حرف دل هوادار هم همینه . اگه این بازیکنا یه ذره فقط یه ذره شرایط هوادارای تیما درک میکردن که بدون هیچ سود مالی از این فوتبال و فقط به خاطر عشق به پرسپولیس با نداری صورتشونا با سیلی سرخ نگه میدارن و با هر سختی که هست برای بچشون پیراهن مثلا شماره 9 بگیرن که بشن مهدی طارمی یا با هر سختی که شده کارت هواداری بانک کوثر تهیه کنن و.... که بچشون حس نکنه که پدرشون آدم بی پولیه (آه و حسرت) اون وقت ایقدر راحت با بهانه های مسخره تیما رها نمیکردن و برن . اما این محرومیت یه سنگ محک خوبی شد برای شناخت سره از ناسره . دمت گرم نویسنده محترم بله هوادار بازهم میمونه و متاسفانه بازهم به خاطر پرسپولیس بعضی از این تازه به دوران رسیده ها را به همه چیز میرسونه و اونها هم خوب بلدن نمکدون بشکنن .

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد شهر
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
چهارشنبه, 28 فروردین 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن