پیش بینی بت 940
شماره ۱۲ ؛ ستاره نقل و انتقالات

شماره ۱۲ ؛ ستاره نقل و انتقالات

فصل نقل و انتقال است و همه تیمها به دنبال بازیکنان جدید هستند و بازیکنان جدید برخی اوقات با پیراهن های جدید می آیند. پیراهن شماره ۱۲ پرسپولیس بایگانی شده است ... 5 out of 5 based on 12 ratings.

شماره ۱۲ ؛ ستاره نقل و انتقالات

نويسنده : تورج عاطف 1 اظهار نظر بازدید [ 3486 ] سه شنبه, 15 خرداد 1397
:: مقالات
شماره ۱۲ ؛ ستاره نقل و انتقالات

فصل نقل و انتقال است و همه تیمها به دنبال بازیکنان جدید هستند و بازیکنان جدید برخی اوقات با پیراهن های جدید می آیند. پیراهن شماره ۱۲ پرسپولیس بایگانی شده است ...

ارتش سرخ دات كام :

فصل نقل و انتقال است و همه تیمها به دنبال بازیکنان جدید هستند و بازیکنان جدید برخی اوقات با پیراهن های جدید می آیند. پیراهن شماره ۱۲ پرسپولیس بایگانی شده است اما در این فصل نقل و انتقالات باید بر تن یار جدید رود!

امروز خواندیم که مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس با لحنی پر از نیاز از قطع همکاری شماره ۱۰ و ۱۱ سابق سخن گفت. او نمی دانست هر چقدر این اخبار را دهد شماره ۱۲ با انگیزه تر می شود. پرسپولیس شماره ۱۰ عاریه نمی خواست پرسپولیس کسانی که لباس ۱۰ به تن آنها گریه می کند را نمی خواهد. خیانت از ۹ شروع شد و بعد ۱۰ و ۱۱ ادامه دادند در این میان کوچولوی تازه به شماره ۲ رسیده هم پر کشید بازیکن قرارداد ندارد و می رود اما وقتی معرفت و محبت و وجود ندارد باید بیرون انداخته شود. معرفت را شماره ۱۲ دارد او باید بماند. شماره ۱۲ یک ۱۰ می خواهد چون ایرانپاک و بهزادی و دایی یک شماره ۲ می خواهد مثل مهدوی کیا یک ۱۱ می خواهد مثل عباس کارگر که همه وجودش دل بود.

 پرسپولیس ۱۲+۱۲ می خواهد. آری ۲۴ می خواهد. هادی نوروزی می خواهد. پرسپولیسی ها باید در دقیقه ۱۲ و ۱۲ دقیقه به دقیقه نوروزی پرسپولیس را فریاد کنند.

پرسپولیسی ها باید ۹ و ۱۰ و۱۱ و ۲ که هیچ نبودند و نیستند را یاد آوری کنند که بر روی هیچ حسابی نکردند بازیکنی که وجود ندارد هیچ حسابی رویش نیست.

دست در دست هم وبرانکو و با وفاها دهیم به دلالها و آن جعلی هاکه نام امیر کبیر را دزدیدند بی توجه باشیم. شماره۱۲ ستاره این فصل نقل و انتقالات کنیم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
  • مجتبی رجبیمجتبی رجبی :
    پنجشنبه, 17 خرداد 1397 - 04:57 قبل از ظهر

    سلام دوست عزیز واقعا که حرف دل هوادار هم همینه . اگه این بازیکنا یه ذره فقط یه ذره شرایط هوادارای تیما درک میکردن که بدون هیچ سود مالی از این فوتبال و فقط به خاطر عشق به پرسپولیس با نداری صورتشونا با سیلی سرخ نگه میدارن و با هر سختی که هست برای بچشون پیراهن مثلا شماره 9 بگیرن که بشن مهدی طارمی یا با هر سختی که شده کارت هواداری بانک کوثر تهیه کنن و.... که بچشون حس نکنه که پدرشون آدم بی پولیه (آه و حسرت) اون وقت ایقدر راحت با بهانه های مسخره تیما رها نمیکردن و برن . اما این محرومیت یه سنگ محک خوبی شد برای شناخت سره از ناسره . دمت گرم نویسنده محترم بله هوادار بازهم میمونه و متاسفانه بازهم به خاطر پرسپولیس بعضی از این تازه به دوران رسیده ها را به همه چیز میرسونه و اونها هم خوب بلدن نمکدون بشکنن .

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب