ما ز یاران چشم یاری داشتیم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2322 ] - سه شنبه, 15 خرداد 1397
ما ز یاران چشم یاری داشتیم

 روز گذشته پرونده گولچ در فیفا بسته شد. حکم فیفا این گونه بود که بر اساس آن باید ۲۴۱ هزار یورو به گولچ، ۲۵ هزار دلار به وکیل او و ۱۲۵ هزار دلار به باشگاه...

ارتش سرخ دات كام :

 روز گذشته پرونده گولچ در فیفا بسته شد. حکم فیفا این گونه بود که بر اساس آن باید ۲۴۱ هزار یورو به گولچ، ۲۵ هزار دلار به وکیل او و ۱۲۵ هزار دلار به باشگاه شریف مولداوی پرداخت می شد. این حکم دومین شاهکار از هیات مدیره ای است که حکایت «طارمی گیت» را ساختند و آنجا هم با دخالت نیروهای خارج از حوزه ورزش پولی پرداخت نشد اما محرومیت باقی ماند و خیریت هم به جناب طارمی رسید.

این هیات مدیره را چه کسانی بر مسند کار گذاشتند؟ پاسخ روشن است! وزارت ورزش متولی و سرپرست آنها بود و همچنان در قبال این شاهکارها سکوت کرده و هیچ کدام از عوامل چون طاهری و ترکاشوند و ... احضار نمی شوند. وزارت ورزش به کجا باید پاسخگو باشد؟ این پاسخ هم روشن است. مجلس محترم شورای اسلامی باید از وزارت ورزش بپرسد که چرا و چگونه این حجم از بی مبالاتی ها انجام می شود و عاملین خیلی راحت در سکوت خبری گم و شاید در محدوده ای مشغول به کار هستند که کسی خبر از آنها ندارد چون شرکت سایپا و مشغول تولید سوپر مدلی چون «پراید» هستند که خساراتش بیشتر از امثال طارمی و گولج است؟ اما  همان افرادی که با وزیر ورزش در این موارد کاری ندارند با بیانیه ای در هفته های گذشته خواستار دخالت در لیست اسامی بازیکنان تیم ملی فوتبال بودند و امروز هم درگیر لیستی که به وزارت ورزش داده که به مهمانی  جام جهانی روسیه بروند!

آقایان به ارقام بنگرید! تیم ملی ما به علت ضعف مالی نتوانست بازی ها و تدارکات مناسبی حتی در حد داشتن یک لباس مناسب داشته باشد اما دست یاری وجود نداشت! آقایان! آیا با توجه به رقمی که به گولچ داده شد و چیزی نزدیک به 400 هزار یورو بود نمی توانستیم تیم ملی را اینقدر بی سلاح به مصاف حریفان تا دندان مسلح نفرستیم؟

آقایان! اگر همه نشسته اید که اگر بر فرض ناکامی تیم ملی در جام جهانی که ناکامی مدیریت فوتبال نه تیم ملی ما است قصد داشتید که کمیته تفحص و تحقیق و ... که سالها است تشکیل می شود و هیچگاه نتیجه ای نمی گیرد بار دیگر تشکیل دهید کمی هم به این قضایا بنگرد؟

به یاد جمله مشهور دکتر محمد مصدق می افتم که روزگاری در میدان بهارستان فریاد زد: «هرجا ملت است آنجا مجلس است.» پیراهن شماره 12 تیم ملی صاحبی جز مردم ایران ندارد که با تمامی سختی ها و رنج ها و دلواپسی ها دل بسته اند به نتایج تیمی که چشم یاری ز یارانی داشت که یار نبودند و همه اشتباهی بودند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  نمیدونم جناب عاطف عزیز در ایران زندگی میکنه ویا در اروپا و امریکا !!!! که چنین توقعاتی داره؟؟
  دوست عزیز..در ایران هر کسیکه بتونه بیشترین اختلاسها را بکنه و بیشترین هزینه هایی که ذره ای دست آورد نداره باید به صندلی ریاست تکیه بزنه وخادمان و دلسوزان هم با تیپا یا اخراج میشن ویا به گوشه ای پرت میشن که بسیار بی اهمیت باشه وهیچکس هم خبردار نشه !!
  شما چه توقعی داری از وزیر و فدراسیونی که حتی نتونستن یکدست لباس مناسب برای تیم ملی تهیه بکنه « در حالیکه صدها برابر آنرا دور ریختن ( البته در حسابهای مخصوص !!!) از این روسا چه انتظاری داری که مربی تیم ملی را بجای بودن در استادیوم و زیر نظر گرفتن بازیکنان « در اجرای شو بانکهای بخصوص میبینند و صداشون درنمیاد؟؟ و یا بجای بودن در ایران و آنالیز بازیکنان « در کنار سواحل و در حال بیرون کردن خستگی ناشی از دلالیها و پا روی پا انداختنهاشه؟؟؟
  مسئولینی که قادر به تامین یکدست لباس نیستند « ولی برای رفتن به مسکو و بردن اعضای خانواده و دوستان و نمایندگان همیشه در چرت مجلس « میلیونها دلار هزینه میکنن؟؟
  اینها تنها و تنها برای یک زمانست که پرسپولیس را نیمه جان و با تزریق سرمهای تاریخ گذشته« روی پا با زور عصا و ویلچر نگهداشتن و آنهم زمان انتخابات است وبس..وگرنه سالها پیش این تیم را نابود کرده بودن که تاکنون هم به همت همین هوادارانی که بسیاریشون از قشر ضعیف ایرانند وخود به نان شب محتاج « ولی باز هم از کمک کردن دریغ نکردن..( که اتفاقا از بی ادعاترین هوادار هم هستن)
  پرسپولیس را عشق مردم تونسته زنده نگهداره و قلبهای اهدایی هوادارنشه که خود جان میدهن تا پرسپولیس زنده بمونه..وگرنه وزیر و وکیل و رئیس جمهور و الی آخر « تنها تیمی که براشون اهمیتی نداره « همین پرسپولیسه« چرا که یک نام اصیل ایرانی را بهمراه مردمی بودنش « زنده نگداشته..
  شما فکر میکنید که حتی سرپا بودن تیم ملی هم برای اینها اهمیتی داره؟/ بقول قدما: سگ از ناتوانی مهربون میشه ( با عرض پوزش از سگهای عزیز و وفادار که این ضرب المثل وجود داره !!!!!) اینها نه دلشون برای تیم ملی میسوزه و نه کوچکترین اهمیتی برایش قائلند..میگید نه؟/ خوب در زمان بازیهای جام جهانی « این آقایون حاضر در مسکو را زیر نظر بگیرید! یا در پاساژها و فروشگاهها و یا در کابابره ها و دیسکوها و سواحل میتونید پیداشون کنید تا متوجه این دلسوزیهای ظاهری بشید
  حضور ایران در جام جهانی « نه تنها اینها را خوشحال نمیکند « بلکه بنوعی هم عصبی میشن !! چرا که باید ذره ای از دلارهای آماده برای بردن را هزینه تیم ملی کنن!! و البته سر مردم را با اینهمه بلبشوی اقتصادی و اختلاس و سرکوب و ..بتونن گرم کنن تا کمتر چشمی بیدار بشه..
  چشم یاری داشتن از یکمشت مسئول بیکفایت و نالایق مثل انتظار از وجود خورشید در نیمه سیاه شب است !!!

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد شهر
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
چهارشنبه, 28 فروردین 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن