behbet
سروش، در انتظار تایید نهایی برانکو

سروش، در انتظار تایید نهایی برانکو

تنها پاسخ سروش رفیعی به پیشنهادهای رنگارنگش این بود که «اولویت با پرسپولیس است.» حرفی که شاگردان فصل پیش برانکو (آنها که قراردادشان تمام شده بود) هیچکدام حتی ... 5 out of 5 based on 11 ratings.

سروش، در انتظار تایید نهایی برانکو

نويسنده : فرزان ایزدشناس بدون نظر بازدید [ 4929 ] دوشنبه, 21 خرداد 1397
:: خبر
سروش، در انتظار تایید نهایی برانکو

تنها پاسخ سروش رفیعی به پیشنهادهای رنگارنگش این بود که «اولویت با پرسپولیس است.» حرفی که شاگردان فصل پیش برانکو (آنها که قراردادشان تمام شده بود) هیچکدام حتی ...

ارتش سرخ دات كام :

تنها پاسخ سروش رفیعی به پیشنهادهای رنگارنگش این بود که «اولویت با پرسپولیس است.» حرفی که شاگردان فصل پیش برانکو (آنها که قراردادشان تمام شده بود) هیچکدام حتی به زبان هم نیاوردند و در این روزهای سخت محرومیت، پرسپولیس را تنها گذاشتند.

 سروش اما وضعیتی کاملا متفاوت دارد. نه فقط برانکو و هواداران و باشگاه خواهان بازگشتش هستند، بلکه خود او هم پرسپولیس را نخستین انتخاب دانسته و اتفاقا یکجورهایی به توافق هم رسیده اند. تاخیرشان در امضای قرارداد هم برای این است که منتظر اعلام رای نهایی دادگاه عالی ورزش نشسته اند.
اگر پنجره باز شود که بعید است، سروش را از همان ابتدای فصل در ترکیب اصلی پرسپولیس خواهیم دید و اگر نه، او باید نیمه نخست فصل را در تیمی دیگر بگذراند اما کدام تیم؟ شرایط او را نه تراکتورسازی قبول کرده، نه سپاهان.

 نساجی هم اگر چه رسما برای امضای قرارداد 6 ماهه با سروش رفیعی اعلام آمادگی کرده اما دور از ذهن است که این بازیکن را در تیم مازندرانی ببینیم.

 در واقع خود سروش ترجیح می دهد از ابتدای فصل در کنار پرسپولیس باشد و حتی یک نیم فصل دوری از میدان را هم پذیرفته اما تردید دارد که آیا بعد از باز شدن پنجره برانکو از او بازی می گیرد یا نه.

البته مرد کروات به مدیران پرسپولیس گفته که به هر قیمتی شده سروش را جذب کنند و باشگاه هم حتی حاضر است حق و حقوق این بازیکن را حتی در صورت یک نیم فصل تمرین کردن، تمام و کمال پرداخت کند. فقط می ماند تصمیم نهایی خود رفیعی که ظاهرا منتظر است ایوانکوویچ از تعطیلات برگردد و خودش شخصا نظر او را درباره حضور دوباره اش در پرسپولیس بشنود.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
betbet_n

نظرسنجی

به نظر شما پرسپولیس مستحق برد مقابل نفت مسجد سلیمان بود؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 1 شهریور 1397 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 0
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 26 مرداد 1397 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی2
2گادوین منشا1
3علی علیپور1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب