مجلس با تحقیق و تفحص از سرخابی ها موافقت کرد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 820 ] - سه شنبه, 22 خرداد 1397
مجلس با تحقیق و تفحص از سرخابی ها موافقت کرد

نمایندگان مجلس در جلسه علنی صبح امروز خانه ملت با تقاضای تحقیق و تفحص از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس موافقت کردند.  نمایندگان مجلس اسلامی در جلسه علنی م...

ارتش سرخ دات كام :

نمایندگان مجلس در جلسه علنی صبح امروز خانه ملت با تقاضای تحقیق و تفحص از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس موافقت کردند.

 نمایندگان مجلس اسلامی در جلسه علنی مجلس صبح امروز سه شنبه (22 خرداد 97) گزارش بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از منابع، مصارف و نظام مدیریت شرکت های فرهنگی ـ ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان در 10 سال گذشته را مورد بررسی قرار دادند.

نمایندگان پس از استماع این گزارش با 178 رأی موافق، 26 رأی مخالف و 5 رأی ممتنع از مجموع 254 نماینده حاضر در جلسه با این تقاضا موافقت کردند.

بر اساس گزارش کمیسیون فرهنگی مجلس درباره بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از منابع، مصارف و نظام مدیریت شرکت های فرهنگی ـ ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان در 10 سال گذشته، از محورهای طرح مذکور می توان به میزان درآمدهای شرکت های فرهنگی ـ ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان در 10 سال اخیر و محل تأمین آن، میزان مصارف هزینه های شرکت های فرهنگی ـ ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان در 10 سال اخیر به ویژه تیم های تحت پوشش و محل هزینه کرد آن و همچنین میزان جریمه های ملی و بین المللی تیم های تحت پوشش شرکت های فرهنگی ـ ورزشی ـ وابسته به وزارت ورزش و جوانان و دلایل آنها در 10 سال اخیر اشاره کرد.

کمیسیون فرهنگی همچنین ساز و کار نظارتی و راهبری تیم های تحت پوشش شرکت های فرهنگی ـ ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان و آئین نامه های اداری و مالی و همچنین تغییرات سازمانی و انتصابات ستادی در شرکت های فرهنگی ـ ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان از دیگر محورهای تحقیق و تفحص از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس عنوان کرده است.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  اگر این عمل درست انجام بشه که خیلی خوبه « منتها !!!!
  منتها هرگز منتظر یک عملکرد و بیلان درست از این تحقیق وتفحص نباشید !!
  بخصوص اینکه پیشاپیش با قرعه کشی برای بردن چند نماینده به مسکو ! دست و دلبازیهاشونو شروع کردن !!..آنهم در این وانفسای بی پولی که بقول یکی از مسئولین فدراسیون « حداقل صد میلیون تومن هزینه این چهارتا وکیل الدوله میشه؟؟..بله ..صد میلیون ( کمه کم !!) برای چهارنفر و در حالیکه بسیاری از مدارس مناطق محروم « حتی یک توپ پلاستیکی هم ندارن و باید با بطری نوشابه « فوتبال بازی کنن..
  ضمن اینکه « میخوان دست چه کسانی را رو کنن؟/ مدیران دولتی و انتصابی خودشونو که در زمان ریاستشون « بسیار هدایا ودست ودلبازی کردن برای همین وکیل الدوله ها؟؟
  پ ن : آقایون وکلا اگز خیلی نگران هزینه های جاری هستن « اول برن سراغ کشتی دزدها ودکل دزدها و هواپیماهای حامل صدها تن شمش طلا و صدها میلیارد دلارهای انتقالی..که این پولهای سرخابی در مقابلشون تخم مرغه !!!

نظرسنجی

پرسپولیس موفق به صعود به فینال آسیا خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوالنکو (ازبکستان)
سه شنبه, 1 آبان 1397 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نود ارومیه
نود ارومیه
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 مهر 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2سیامک نعمتی2
3گادوین منشا1
4آدام همتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن