مجلس با تحقیق و تفحص از سرخابی ها موافقت کرد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 828 ] - سه شنبه, 22 خرداد 1397
مجلس با تحقیق و تفحص از سرخابی ها موافقت کرد

نمایندگان مجلس در جلسه علنی صبح امروز خانه ملت با تقاضای تحقیق و تفحص از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس موافقت کردند.  نمایندگان مجلس اسلامی در جلسه علنی م...

ارتش سرخ دات كام :

نمایندگان مجلس در جلسه علنی صبح امروز خانه ملت با تقاضای تحقیق و تفحص از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس موافقت کردند.

 نمایندگان مجلس اسلامی در جلسه علنی مجلس صبح امروز سه شنبه (22 خرداد 97) گزارش بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از منابع، مصارف و نظام مدیریت شرکت های فرهنگی ـ ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان در 10 سال گذشته را مورد بررسی قرار دادند.

نمایندگان پس از استماع این گزارش با 178 رأی موافق، 26 رأی مخالف و 5 رأی ممتنع از مجموع 254 نماینده حاضر در جلسه با این تقاضا موافقت کردند.

بر اساس گزارش کمیسیون فرهنگی مجلس درباره بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از منابع، مصارف و نظام مدیریت شرکت های فرهنگی ـ ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان در 10 سال گذشته، از محورهای طرح مذکور می توان به میزان درآمدهای شرکت های فرهنگی ـ ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان در 10 سال اخیر و محل تأمین آن، میزان مصارف هزینه های شرکت های فرهنگی ـ ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان در 10 سال اخیر به ویژه تیم های تحت پوشش و محل هزینه کرد آن و همچنین میزان جریمه های ملی و بین المللی تیم های تحت پوشش شرکت های فرهنگی ـ ورزشی ـ وابسته به وزارت ورزش و جوانان و دلایل آنها در 10 سال اخیر اشاره کرد.

کمیسیون فرهنگی همچنین ساز و کار نظارتی و راهبری تیم های تحت پوشش شرکت های فرهنگی ـ ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان و آئین نامه های اداری و مالی و همچنین تغییرات سازمانی و انتصابات ستادی در شرکت های فرهنگی ـ ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان از دیگر محورهای تحقیق و تفحص از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس عنوان کرده است.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  اگر این عمل درست انجام بشه که خیلی خوبه « منتها !!!!
  منتها هرگز منتظر یک عملکرد و بیلان درست از این تحقیق وتفحص نباشید !!
  بخصوص اینکه پیشاپیش با قرعه کشی برای بردن چند نماینده به مسکو ! دست و دلبازیهاشونو شروع کردن !!..آنهم در این وانفسای بی پولی که بقول یکی از مسئولین فدراسیون « حداقل صد میلیون تومن هزینه این چهارتا وکیل الدوله میشه؟؟..بله ..صد میلیون ( کمه کم !!) برای چهارنفر و در حالیکه بسیاری از مدارس مناطق محروم « حتی یک توپ پلاستیکی هم ندارن و باید با بطری نوشابه « فوتبال بازی کنن..
  ضمن اینکه « میخوان دست چه کسانی را رو کنن؟/ مدیران دولتی و انتصابی خودشونو که در زمان ریاستشون « بسیار هدایا ودست ودلبازی کردن برای همین وکیل الدوله ها؟؟
  پ ن : آقایون وکلا اگز خیلی نگران هزینه های جاری هستن « اول برن سراغ کشتی دزدها ودکل دزدها و هواپیماهای حامل صدها تن شمش طلا و صدها میلیارد دلارهای انتقالی..که این پولهای سرخابی در مقابلشون تخم مرغه !!!

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن