نگاهی به نتایج برانکو در بازی های خانگی لیگ برتر

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1706 ] - سه شنبه, 22 خرداد 1397

نگاهی به نتایج برانکو در بازی های خانگی لیگ برتر

برانکو از زمانی که سکان هدایت سرخپوشان را بر عهده گرفته است، ۴۷ بار در ورزشگاه آزادی میزبان حریفان بوده و با ۲۰ تیم لیگ برتری دیدار کرده است. در یک گزارش آمار... 4 out of 5 based on 3 ratings.
نگاهی به نتایج برانکو در بازی های خانگی لیگ برتر

برانکو از زمانی که سکان هدایت سرخپوشان را بر عهده گرفته است، ۴۷ بار در ورزشگاه آزادی میزبان حریفان بوده و با ۲۰ تیم لیگ برتری دیدار کرده است. در یک گزارش آمار...

ارتش سرخ دات كام :

برانکو از زمانی که سکان هدایت سرخپوشان را بر عهده گرفته است، ۴۷ بار در ورزشگاه آزادی میزبان حریفان بوده و با ۲۰ تیم لیگ برتری دیدار کرده است.

در یک گزارش آماری نتایج برانکو در خارج از تهران و بازی هایی که مهمان حریفان بود را بررسی کردیم و این بار قصد داریم نتایج پرسپولیس با برانکو در زمان میزبانی سرخپوشان را بررسی کنیم.

میانگین ۲ امتیاز خانگی
کسب میانگین ۲ امتیاز در بازی های خانگی برای قهرمانی کافی نیست و نتایج فوق العاده ای به حساب نمی آید ولی نمایش های خوب پرسپولیس در خارج از خانه کمک زیادی به دو قهرمانی و یک نایب قهرمانی آنها کرد.

بهترین برد
پرسپولیس با برانکو ۲۸ بازی خانگی را با پیروزی پشت سر گذاشته که بردهای ۴ بر صفر مقابل ذوب آهن و پدیده بهترین نتایج بازی های خانگی برانکو است.

بیشترین تساوی
شاگردان برانکو در ۴۷ بازی ۱۴ بار به تساوی رضایت دادند. بیشترین تساوی آنها با استقلال تهران و پدیده در بازی های خانگی بوده است.

بدترین شکست
بدترین شکست پرسپولیس با برانکو در خانه مقابل نفت تهران رقم خورد. جایی که سرخپوشان با نتیجه ۲ بر صفر شکست خوردند و قهرمانی در لیگ پانزدهم را از دست دادند. پرسپولیس با برانکو ۵ بار شکست خانگی را تجربه کرده است.

گل های زده و خورده
تیم برانکو در بازی های خانگی موفق به زدن ۷۰ گل شد و ۲۸ گل را هم دریافت کرد. پرسپولیس با برانکو بیشترین گل را به ذوب آهن زده و بیشترین گل را هم از این تیم در خانه دریافت کرده است. پرسپولیس در تهران ۹ بار دروازه ذوب آهن را باز کرده و ۵ بار هم دروازه اش باز شده است.

بیشترین برد و باخت
پرسپولیس با برانکو، استقلال خوزستان را بیشتر از هر تیم دیگری شکست داده و در ۳ دیدار آنها را با باخت بدرقه کرد. پرسپولیس تحت هدایت برانکو در خانه دو بار به سایپا باخته است تا نارنجی پوشان به گربه سیاه برانکو در آزادی تبدیل شوند.

بیشترین کلین شیت
پرسپولیس در زمان هدایت برانکو در سه بازی مقابل استقلال خوزستان که در تهران برگزار کرده، گلی را دریافت نکرده است و ۳ کلین شیت را مقابل این تیم ثبت کرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : علیرضا فغانی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
استقلال خ
استقلال خ
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 25 بهمن 1397 / ساعت : 16:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن