اثبات برادری انصاری نسبت به پرسپولیس در عصر یخبندان معرفت

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 4115 ] - چهارشنبه, 23 خرداد 1397

اثبات برادری انصاری نسبت به پرسپولیس در عصر یخبندان معرفت

محمد انصاری در شرایطی با پرسپولیس سر میز مذاکر به توافق رسید و با قراردادی به مدت سه فصل سرخ پوش شد. که تیم های دیگری را نیز خواهان خود می دید در روزهایی که ب... 4 out of 5 based on 7 ratings.
اثبات برادری انصاری نسبت به پرسپولیس در عصر یخبندان معرفت

محمد انصاری در شرایطی با پرسپولیس سر میز مذاکر به توافق رسید و با قراردادی به مدت سه فصل سرخ پوش شد. که تیم های دیگری را نیز خواهان خود می دید در روزهایی که ب...

ارتش سرخ دات كام :

محمد انصاری در شرایطی با پرسپولیس سر میز مذاکر به توافق رسید و با قراردادی به مدت سه فصل سرخ پوش شد. که تیم های دیگری را نیز خواهان خود می دید

در روزهایی که بازیکنان پرسپولیس بی توجه به محرومیت این تیم از یارگیری به فکر ساختن آینده خود هستند ، نفراتی هم هستند که دل نگران پرسپولیس و هوادارانش قید خود را می زنند و برای رسیدن به خواسته های برحق خود باز هم صبوری می کنند.

می خواهیم از یکی از این نفرات حرف بزنیم. از چهره ای ماندگار به نام محمد انصاری.

انصاری بی سر و صدا آمد و بی سر و صدا درخشید
محمد انصاری که در تمرینات پیش فصل پرسپولیس پیش از آغاز پانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر در اردوی ترکیه و پس از حضور در سه جلسه تمرین به عنوان بازیکن تستی موفق به جلب نظر مساعد برانکو ایوانکوویچ شده بود، با عقد قراردادی 3 ساله به عضویت محبوب ترین و پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا در آمد.

با پایان گرفتن هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر چهار بازیکن تأثیرگذار و فیکس پرسپولیس به پایان دروه قرارداد خود با سرخ پوشان رسیده و بازیکن آزاد به حساب می آیند که محمد انصاری یکی از این نفرات است. محسن مسلمان که پس از نیم فصل نیمکت نشینی  و بر اساس نظر برانکو از پرسپولیس جدا شد و به ذوب آهن اصفهان پیوست. فرشاد احمدزاده به عنوان لژیونر به تیمی از لیگ لهستان ملحق شد. کمال کامیابی نیا با تمدید قرارداد خود به مدت سه فصل همچنان شمار 11 سرخ ها در میانه میدان خواهد بود. در این میان وضعیت وحید امیری و همچنین محمد انصاری که سوژه اصلی مطلب ما است منوط به وقوع اتفاقی ست که در کنار مجموعه تیم فوتبال پرسپولیس رخ می دهد، 40 میلیون هوادار این تیم نیز منتظر شنیدن خبر نهایی در این مورد هستند.

پنجره انصاری رو به پنجره پرسپولیس
با محروم شدن تیم های فوتبال رده های مختلف باشگاه پرسپولیس از فعالیت در دو پنجره نقل و انتقالاتی و از همان ابتدای این رخداد تلخ که با سوءمدیریت سرپرست سابق باشگاه پرسپولیس، اشتباه حقوقی وکیل مهدی طارمی و سهل انگاری این بازیکن اتفاق افتاده بود، نگرانی ها در خصوص عاقبت کار پرسپولیس برای حضور در فصل 98 - 97 فوتبال باشگاهی ایران شروع شد. موضوعی که هر روز و هر لحظه به سوال بزرگ هواداران تبدیل گردید. بخصوص پس از اقدامات باشگاه پرسپولیس پس از روی کار آمدن حمیدرضا گرشاسبی  و تلاش برای بخشش این مجموعه و باز شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی به روی تیم تحت هدایت فنی برانکو ایوانکوویچ صورت گرفت. اتفاقی که بنا بر اعلام دادگاه CAS رأی نهایی در این خصوص روز جمعه 22 ژوئن 2018 میلادی برابر با اول تیرماه 1397 خورشیدی اعلام خواهد شد. رأیی که یا آب پاکی را به روی دست پرسپولیس خواهد ریخت و یا این پنجره بسته را به روی سرخ های محبوب پایتخت باز خواهد کرد و آفتاب امید 40 میلیون هوادار را دل گرم به بستن تیمی پرقدرت برای حضور در یک فصل سخت خواهد کرد.

بله به برانکو و نه به بگوویچ

محمد انصاری در شرایطی با پرسپولیس سر میز مذاکر به توافق رسید و با قراردادی به مدت سه فصل سرخ پوش شد. (قراردادی که از لحاظ مالی در پایان هر فصل با مذاکراتی مورد توافق قرار می گرفت.) که تیم های دیگری را نیز خواهان خود می دید. مدافع بااخلاق سرخ ها که به عنوان بازیکن تستی مفتخر به پوشیدن پیراهن پرسپولیس با قراردادی به ارزش مالی کمتر از 200 میلیون تومان شده بود، در همان زمان تیمی از لیگ یک با مربیگری وینگو بگوویچ بدون تست فنی حاضر به جذب او با رقم 350 میلیون تومان برای یک فصل بود. اما انصاری ترجیح داد سرخ پوش شود.

تصمیم به ماندن با وجود حکم آزادی در دست
شماره 15 سه فصل اخیر پرسپولیس پس از پایان اولین فصل حضور خود برای توافق در خصوص قرارداد مالی خود بر سر میز مذاکره با سرپرست سابق باشگاه نشست. نکته جالب و بسیار قابل توجه در این خصوص کاری بود که محمد انصاری انجام داد. در حالی که باشگاه برای دو فصل آینده رقمی بسیار بالاتر از توافق مالی سال اول برای او در نظر گرفته بودند، محمد انصاری اظهار داشت که این مبلغ بیشتر از حد او می باشد و از مدیران باشگاه خواست تا رقم پایین تری را برای وی در نظر بگیرند.

محمد انصاری در جریان شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر با پیشنهادی 4 میلیارد تومانی از یک تیم باشگاهی چینی مواجه شد. اما راضی نشد در آن شرایط پرسپولیس را تنها بگذارد و بی توجه به پیشنهادی که حدود هفت برابر رقم قراردادش با سرخ پوشان بود به کار خود در جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ ادامه داد و در پایان نیز با کسب عنوان قهرمانی، مزد وفاداری خود به پرسپولیس را گرفت. نکته مهم دیگر این که انصاری می توانست به سادگی هرچه تمام تر و بدون نیاز به تسویه حساب به خاور دور برود. دلیل این راحتی کار نیز مجوزی بود که سرپرست سابق پرسپولیس به محمد انصاری داده بود. این در حالی است که فوتبال ما در شرایطی به سر می برد که وفاداری و تعصب به پیراهن تیم باشگاهی روز به روز به کیمیا شبیه تر می شود.

انصاری و مدرسه فوتبال، تنها خبر این روزها از مدافع پرسپولیس
این روزها از محمد انصاری خبری نیست. مدافع بلند قامت سرخپوشان طی فصلی که گذشت نمایش خوب و قابل قبولی را از خود برای پرسپولیس ارائه کرد و در مقاطع زیادی با پیراهن مقدس تیم ملی در رقابت های انتخابی جام جهانی 2018 در چند بازی در کنار دیگر ستارگان پرسپولیسی تیم ملی درخشید. انصاری در کنار دیگر مدافعان اصلی سرخ ها نقش پررنگی در تکرار قهرمانی پرسپولیس در هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر داشت، این روزها در سکوت کامل خبری به سر می برد و هیچ خبر خاصی جز پرداختن به شروع ترم جدید مدرسه فوتبالش از این بازیکن بااخلاق نیست. مدرسه فوتبالی که علاوه بر محمد انصاری، دیگر بازیکنان پرسپولیس تبلیغ آن را در صفحات اینستاگرام خود آغاز کرده اند.

محمد انصاری جزو یکی از بازیکنانی است که با توجه به نوع قراردادش با پرسپولیس این امکان برایش میسر است تا با خیالی آسوده از جمع سرخ ها جدا شود. اما وضعیت نامعلوم پرسپولیس از فعالیت در پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی باشگاه فعلا شرایط او را نیز نامشخص کرده است. آنطور که شنیده ایم، قرارداد انصاری با پرسپولیس در ادامه راه مشروط است و پنجره بسته سرخ ها و محرومیت از نقل و انتقالات وضعیت او را نیز نامشخص کرده است. گویا او نیز مانند همه هواداران پرسپولیس منتظر روز اول تیر ماه و موعد آخر برای جواب دادگاه CAS درخصوص پرونده پرسپولیس است. به همین جهت انصاری این روزها ترجیح داده در سکوت کامل خبری به سر ببرد و حداقل تا اول تیر ماه برای روشن کردن شرایط ادامه همکاری اش با پرسپولیس صبر کند.

همای سعادت ضامن ماندگاری انصاری
 اگر پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی به روی پرسپولیس بسته بماند، محمد انصاری طبق وعده ای که داده بود برای یک فصل دیگر قرارداد خود را با سرخ ها تمدید خواهد کرد. اما اگر همای سعادت روی شانه پرسپولیس بنشیند و اول تیرماه خبر لغو محرومیت پرسپولیس از فعالیت در نقل و انتقالات تابستانی اعلام گردد، این بازیکن برای مدت یک فصل از پرسپولیس جدا شده و به یکی از پیشنهادات خارجی خود پاسخ مثبت خواهد داد. آن هم تنها بر این اساس که قصد دارد از لحاظ مالی سر و سامانی به زندگی شخصی خودش بدهد.

\*صالح محمد رحیمی


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • حسام الدین حسام
    حسام الدین حسام :
    انصاری الگوی تمام هوادارا وبازیکنای پرسپولیس میتونه باشه انصاری تجلی نور خداست

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن