behbet
انصاری هم پیشنهاد دارد هم اجازه جدایی اما نمی رود

انصاری هم پیشنهاد دارد هم اجازه جدایی اما نمی رود

محمد انصاری پیشنهاد بازی در خارج از ایران را دریافت کرده اما نه می خواهد مثل فرشاد احمدزاده – تلخ و پرماجرا – جدا شود و نه پل های پشت سرش را خراب کند. اولویت ... 5 out of 5 based on 3 ratings.

انصاری هم پیشنهاد دارد هم اجازه جدایی اما نمی رود

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 1 اظهار نظر بازدید [ 1954 ] چهارشنبه, 23 خرداد 1397
:: خبر ویژه
انصاری هم پیشنهاد دارد هم اجازه جدایی اما نمی رود

محمد انصاری پیشنهاد بازی در خارج از ایران را دریافت کرده اما نه می خواهد مثل فرشاد احمدزاده – تلخ و پرماجرا – جدا شود و نه پل های پشت سرش را خراب کند. اولویت ...

ارتش سرخ دات كام :

محمد انصاری پیشنهاد بازی در خارج از ایران را دریافت کرده اما نه می خواهد مثل فرشاد احمدزاده – تلخ و پرماجرا – جدا شود و نه پل های پشت سرش را خراب کند. اولویت انصاری ادامه بازی در پرسپولیس است، به خصوص حالا که این تیم از نقل و انتقالات تابستانی محروم شده و بیشتر از هر زمان دیگری به بازیکنانی نظیر او احتیاج دارد. انصاری البته یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد، قراردادی که مشروط است و همه بندهایش به سود او. بندهایی چون اجازه جدایی، نه فقط برای انتقال به تیمهای خارجی. او می تواند با تیمهایی از لیگ ایران هم به توافق برسد و مثل آب خوردن جدا شود اما فعلا چنین تصمیمی در ذهن دفاع چپ پای پرسپولیس نیست.

قرارداد انصاری با پرسپولیس به طرز وحشتناکی آماتور و به دور از اصول حرفه ای بسته شده. اینکه بازیکن تحت قرارداد باشگاه باشد اما هر وقت پیشنهادی به دستش رسید جدا شود و پیراهن تیم دیگری را بپوشد در هیچ جای جهان قابل قبول نیست. ایراد کار هم از پرسپولیس است که با امضای این قرارداد موافقت کرده و همه چیز را به دست انصاری سپرده تا تصمیم نهایی را بگیرد. هر چند انصاری نشان داده بازیکنی نیست که از قراراداد سوء استفاده کند و پرسپولیس را در این مقطع حساس تنها بگذارد.

پیشنهادهایی از یونان، کرواسی و کویت در جیب انصاری است اما او فعلا پاسخی به آنها نداده تا ابتدا با مدیران باشگاه پرسپولیس مذاکره کند. اولویت او ادامه بازی در لیگ ایران است، هر چند پیشنهاد 800 هزار دلاری الکویت را هم نمی توان کنار گذاشت و نگاهش هم نکرد. باشگاهی که پس از کش و قوس های فروان توانسته مجوز بازی در رقابت های باشگاهی در آسیا را دریافت کند و بعد از سالها جایگاهی بین تیمهای مشهور بدست بیاورد. الکویت پیش از این دنبال جذب مامه بابا تیام بود اما پس از ناکامی در مسیر این انتقال، تلاش می کند تا انصاری را شکار کند.

 در فضای مجازی اخباری درباره مبلغ پیشنهادی انصاری برای ادامه حضور در پرسپولیس مطرح شده که به نظر می رسد واقعیت ندارد. مبلغی در حدود یک میلیارد و 500 میلیون که نمی توان به راحتی باورش کرد و درباره اش نوشت. مبلغی که نزدیکان انصاری آن را رد می کنند و معتقدند او چنین خواسته ای از پرسپولیس نداشته و نخواهد داشت.

انصاری که سه فصل قبل از لیگ یک به پرسپولیس آمد و پیراهن این تیم را پوشید، حالا بازیکن مهمی محسوب می شود. بازیکنی که برانکو از مسئولان باشگاه خواسته به هر ترتیبی حفظش کنند. برای انصاری هم ادامه حضور در پرسپولیس اولویت است، مگر اینکه اتفاق خاصی رخ بدهد و همه برنامه ها منتفی شود. فعلا که انصاری متعلق به پرسپولیس است و قول داده که از جایش تکان نخورد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
betbet_n

نظرسنجی

به نظر شما پرسپولیس مستحق برد مقابل نفت مسجد سلیمان بود؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 1 شهریور 1397 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 0
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 26 مرداد 1397 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی2
2گادوین منشا1
3علی علیپور1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب