داستان کمال و پرسپولیس؛ سه ساله با ۳۰ساله!

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 3857 ] - چهارشنبه, 23 خرداد 1397

داستان کمال و پرسپولیس؛ سه ساله با ۳۰ساله!

 تمدید قرارداد ناگهانی کمال کامیابی نیا با پرسپولیس، خبری بود که شامگاه یکشنبه منتشر شد و به یکی از پرونده های فرسایشی فصل نقل وانتقالات پایان داد. پرسپو... 4 out of 5 based on 9 ratings.
داستان کمال و پرسپولیس؛ سه ساله با ۳۰ساله!

 تمدید قرارداد ناگهانی کمال کامیابی نیا با پرسپولیس، خبری بود که شامگاه یکشنبه منتشر شد و به یکی از پرونده های فرسایشی فصل نقل وانتقالات پایان داد. پرسپو...

ارتش سرخ دات كام :

 تمدید قرارداد ناگهانی کمال کامیابی نیا با پرسپولیس، خبری بود که شامگاه یکشنبه منتشر شد و به یکی از پرونده های فرسایشی فصل نقل وانتقالات پایان داد. پرسپولیس از جذب بازیکن محروم است و نفراتی همچون صادق محرمی، محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده هم این تیم را ترک کرده اند. در چنین شرایطی تمدید قرارداد کامیابی نیا هم به طول انجامیده بود و حتی شایعات زیادی در مورد جدایی قطعی این بازیکن به گوش می رسید.

کمال در دو هفته گذشته در ترکیه حضور داشت و گفته می شد مشغول مذاکره برای پیوستن به یکی از تیم های این کشور است. او در این مدت جواب روشنی به تماس های باشگاه پرسپولیس نداده بود و همین مساله جو عمومی بسیار بدی علیه این بازیکن به وجود آورد. همزمان روز یکشنبه این خبر در سطحی وسیع پیچید که از نظر برانکو دیگر ضرورتی برای تمدید قرارداد با کامیابی نیا وجود ندارد و باشگاه نباید بیش از این با او تماس بگیرد. همزمان حمیدرضا گرشاسبی هم در مصاحبه ای گفت: «ما هر کاری باید می کردیم، کردیم. باشگاه دیگر هیچ قدمی برنمی دارد و خود کامیابی نیا باید تصمیم بگیرد.»

در چنین فضایی بود که کامیابی نیا خودش را به ساختمان باشگاه پرسپولیس رساند و قراردادش را تمدید کرد. نکته ویژه تمدید قرارداد هافبک دفاعی سرخ ها، سه ساله بودن آن است. کمال که در دو سال گذشته برای تمدید قراردادش حسابی معطل کرده بود، حالا پای برگه ای را امضا کرده که اگر سفت و سخت باشد، در دو سال آینده او را بدون چک وچانه سرخپوش نگه خواهد داشت. دیروز این شایعه به گوش رسید که تعلل کامیابی نیا در تمدید قرارداد و خشم برانکو از این بابت باعث شده او تحت فشار قرار بگیرد و برای ادامه همکاری با باشگاه زیر بار قرارداد سه ساله برود. در هر صورت کمال در حال حاضر 30 ساله است و انعقاد قرارداد طولانی با بازیکنی در این سن و سال، اتفاقی است که فقط در فوتبال ایران رخ می دهد. در اروپا بازیکنان تا قبل از 30 سالگی قراردادهای طولانی مدت می بندند و بعد از این سن، قرارداد آنها فصل به فصل تمدید می شود. در ایران اما همه چیز برعکس است!مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر السد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن