بالا گرفتن تب تمدید در سرخپوشان/ همه می خواهند بمانند!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 5145 ] - چهارشنبه, 23 خرداد 1397

بالا گرفتن تب تمدید در سرخپوشان/ همه می خواهند بمانند!

به تازگی در تیم فوتبال پرسپولیس جوی به راه افتاده كه عجیب و سؤال برانگیز به نظر می رسد. تقریباً همه بازیكنان برای اثبات معرفت شان می خواهند با باشگاه، تمدید ق... 5 out of 5 based on 8 ratings.
بالا گرفتن تب تمدید در سرخپوشان/ همه می خواهند بمانند!

به تازگی در تیم فوتبال پرسپولیس جوی به راه افتاده كه عجیب و سؤال برانگیز به نظر می رسد. تقریباً همه بازیكنان برای اثبات معرفت شان می خواهند با باشگاه، تمدید ق...

ارتش سرخ دات كام :

به تازگی در تیم فوتبال پرسپولیس جوی به راه افتاده كه عجیب و سؤال برانگیز به نظر می رسد.

تقریباً همه بازیكنان برای اثبات معرفت شان می خواهند با باشگاه، تمدید قرارداد كنند و از زیر فشار هواداران خارج شوند. در این فصل، علیرضا بیرانوند قراردادش را تا سال ۱۴۰۰ با باشگاه پرسپولیس تمدید كرده بود و سپس نوبت به شجاع خلیل زاده و حمیدرضا طاهرخانی رسید كه قراردادشان را برای فصل هجدهم، زودتر از بقیه به امضا برسانند. محسن ربیع خواه نیز تا پایان فصل نوزدهم، قرارداد بست و سپس خبر رسید علی علیپور می خواهد برای سه فصل دیگر، قرارداد خود را با باشگاه تمدید كند.

بعد از اینها، نوبت به محسن مسلمان رسید تا به دنبال تمدید تا سه فصل دیگر باشد اما باشگاه، پیشنهاد محسن را به خاطر نارضایتی برانكو پس زد و این بازیكن به ذوب آهن رفت. امید عالیشاه نفر بعدی بود كه قرارداد خود را تمدید كرد و بعد از او، نوبت انتشار یك خبر خوب برای هواداران پرسپولیس رسید ؛ كمال كامیابی نیا برای سه فصل دیگر، قراردادش را تمدید كرد. بعد هم احمد نوراللهی گفت می خواهد سه فصل بعد هم در پرسپولیس بماند. حالا هم شنیدیم حسین ماهینی به زودی راهی باشگاه می شود تا قراردادش را تا سه فصل دیگر یعنی فصل بیستم و احتمالاً پایان فوتبالش به امضا برساند. بعد از تمدید قرارداد برانكو و همكاران كرواتش، كریم باقری نیز روز دوشنبه به باشگاه رفت و خبر خوشحال كننده دیگری به هواداران داد ؛ من هم می مانم!

حالا هم بحث تمدید قرارداد سیدجلال حسینی است. هواداران در فضای مجازی از او درخواست كرده اند تا دو فصل دیگر در پرسپولیس بماند. البته سیدجلال تا پایان فصل هجدهم با باشگاه قرارداد دارد اما برای هواداران، این مطلوب است كه خداحافظی كاپیتان شان را در پیراهن پرسپولیس جشن بگیرند. در نهایت نوبت به وحید امیری می رسد كه همه در انتظار امضای قرارداد او هستند. اگر وحید ماندگار شود، خیال همه راحت خواهد شد.

این مباحث در مورد محمد انصاری، سیامك نعمتی (او دو فصل دیگر قرارداد دارد) و بشار رسن كه یك فصل دیگر قرارداد دارد نیز به گوش می رسد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : مسجد سلیمان
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن