پرسپولیس ۹۷؛ تقریبا شبیه فصل پیش/ رفته ها به چشم نمی آیند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 5362 ] - چهارشنبه, 23 خرداد 1397

پرسپولیس ۹۷؛ تقریبا شبیه فصل پیش/ رفته ها به چشم نمی آیند

فصل عجیبی است؛ پرسپولیس حق استفاده از هیچ بازیکن جدیدی را ندارد، در حالی که حتی اگر محسن مسلمان را که دیگر در تفکرات فنی برانکو جایی نداشت نادیده بگیریم، این ... 5 out of 5 based on 7 ratings.
پرسپولیس ۹۷؛ تقریبا شبیه فصل پیش/ رفته ها به چشم نمی آیند

فصل عجیبی است؛ پرسپولیس حق استفاده از هیچ بازیکن جدیدی را ندارد، در حالی که حتی اگر محسن مسلمان را که دیگر در تفکرات فنی برانکو جایی نداشت نادیده بگیریم، این ...

ارتش سرخ دات كام :

فصل عجیبی است؛ پرسپولیس حق استفاده از هیچ بازیکن جدیدی را ندارد، در حالی که حتی اگر محسن مسلمان را که دیگر در تفکرات فنی برانکو جایی نداشت نادیده بگیریم، این تیم دو تا از بازیکنان کلیدی خود را از دست داده است.

صادق محرمی که در زمستان گذشته با دینامو زاگرب به توافق رسیده بود، در بازی برگشت برابر الجزیره خداحافظی کرد و فرشاد احمدزاده را هم به خاطر جدایی عجیب و دور از انتظارش باید شگفتی ساز نقل و انتقالات بدانیم. البته پرسپولیس برای هر دوی آنها جانشین دارد؛ امید عالیشاه بعد از یک سال و نیم دوری از میادین، جای فرشاد را می گیرد و حسین ماهینی هم تا نیم فصل که مهدی شیری بیاید، تغییر پست نخواهد داد. جز او گزینه دیگری نیست برای بازی در دفاع راست.

البته فکرش را که بکنی، تیم آنقدرها هم خالی نیست اما دیگر به نیمکت نمی شود تکیه کرد. در واقع پرسپولیس یک تیم کامل در زمین خواهد داشت اما دردسر، با مصدومیت ها و محرومیت های احتمالی بازیکنان آغاز خواهد شد. همین الان پرسپولیس محسن ربیع‎خواه را که رباط صلیبی پاره کرده بود، در اختیار ندارد و دست کم تا هفته دهم نباید منتظر او باشد. البته احمد نوراللهی و بشار رسن هستند و تمدید قرارداد کمال کامیابی نیا هم تا حدودی خیال مرد کروات را از این پست راحت کرده است. وحید امیری هم اگر تمدید کند، آنوقت دیگر کمبودها خیلی به چشم نمی آیند.

حداقل اینکه دیگر حتی به جابه جایی پست بازیکنان هم نیاز چندانی نخواهد بود. تنها نگرانی برانکو شاید برای خط حمله باشد که البته آقای گل هست اما منشا اگر تغییر نکند، باز هم سیامک نعمتی به جای او بازی خواهد کرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : مسجد سلیمان
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن